jūtos SASODĪTI!!!=( Kā lai tiek tam pāri??

 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009

Esmu vnk sagrauta līdz pašiem sirds dziļumiem... (t) Nevaru jau vairākas dienas atkopties-neko sakarīgu nevaru padomāt,izdarīt...viss iekšā vāras,asaras birst vienā laidā..ne mirkli nav miera,ka es par to nedomātu...

Runāju ar savu puisi skypā..parasta vakara saruna..drusku mums bija vārdu pārmaiņas normas robežās,ka drusku jāpadomā par mūsu attiecībām,kkas jāpamaina,jo ir nedaudz jūtama rutīna...puisis teica,ka paņems atvaļinājumu darbā,grib atpūsties no darba,tās spriedzes..protams,bija viņam arī citas sadzīviskas problēmas,kas viņu bija visu laiku mocījušas...bet tas ir cits stāsts...mūsu saruna beidzās ap 21iem vakarā..sarunājām,ka padomāsim,ko pamainīt un pēc nedēļas satiksimies...gribēju arī viņam kaut no visa atpūsties,jo tiešām bija no daudz kā noguris un sevi izsmēlis...

Vakarā 23os saņēmu ziņu no viņa māsīcas,ka viņš braucis pie k-vecākiem ciemos un cietis autoavārijā :'-( ..tajā pašā dienā pēc mūsu sarunas..viņš bijis nervozs,uzvilkts...bāc-es saņēmu to ziņu un man viss apkārt sagriezās-sirds sita 100x ātrāk,asaras gāzās,neko nevarēju pateikt,rokas drebēja.... :'-( Tas bija tikai dažas stundas vēlāk...

Es vēl šodien tam nevaru tikt pāri...vēl viņš sarunas beigās man pateica,ka mani mīl un es viņam nemaz nepaguvu to pateikt pretim :'-( Vienmēr biju gaidījusi īpašu mirkli,lai viņam sniegtu šos vārdus... :'-( Un kā rādās-vajadzēja ātrāk pateikt...un vēl beigās māsīca pateica,ka viņš mani bija domājis dzimšanas dienā bildināt... :'-( Bāc....es vnk nespēju tam visam vēl noticēt un tikt pāri... :'-( Es vnk nespēju bez viņa dzīvot!!!!....Katru dienu varu raudāt....paskatos bildes,paklausos dziesmas,atceros,kur bijām kopā un kādi bija mums plāni...es vnk nespēju...es iekšēji jūtos "tukša"....es pat tagad rakstot šo visu-NESPĒJU NERAUDĀT :'-( :'-( :'-( :'-(

Neko tik traģisku es nebiju gaidījusi...es vnk nespēju pat tagad neko sakarīgu uzrakstīt...Bet vienu zinu-Es viņu MĪLU un MĪLĒŠU (l) :'-( Cik žēl,ka es viņam šos vārdus nevarēju ātrāk pateikt dzīvē-aci pret aci....lai sajūt,cik man bija svarīgs....nožēla ir pret sevi :'-( Cik ļoti viņš arī manis dēļ centās....ehh.....smagums sirdī!!! :'-(

Vnk gribēju savu sirsniņu izkratīt...nezinu,kā mana dzīve tālāk turpināsies.....

03.04.2011 21:00 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Jo tālāk, jo grūtāk saprast kas un kā. :-|
04.04.2011 14:40 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Jā,bija mums arī pa vidu nelielas šķiršanās,bet rezultātā atkal sagājām kopā-mīlestība mūs atkal saveda kopā...jā,nepateicu ar 3 maģiskajiem vārdiem,ka mīlu viņu,tomēr to parādīju darbos un pateicu ar citiem vārdiem..tos 3 maģiskos vārdus gribēju pateikt īpašā mirklī...bet laikam jau man tikai to saprast...kādai te obligāti bija vecās diskusijas jāiekopē,nevis tā vietā lai būtu kaut nedaudz iejūtības....
04.04.2011 14:40 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Fantasy girl - noroformulēji manas domas, īsti pašai nesanāca.
Es savās 3 gadu attiecībās sazinos ar draugu katru dienu, zinu, ko dara, viņš zin, ko es daru. Sazinos ar viņa vecākiem, draugiem.
Nesazināšanās nedēļu (laiks, kādā ātrākais tiek organizētas bēres) man šķiet īpatnēja.
Bet, ja tas viss ir pa īstam, tad negribu izklausīties piekasīga bezsirde.
04.04.2011 14:42 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Tikai šis ir bijis mans vienīgais,īstais,patiesais puisis-mīļums...kas ir bijis pa vidu vai kas ir bijis manās diskusijās-tie ir bijuši vnk draugi,nejau es paralēli dibināju citas attiecības...mans puisis zināja,ja es pa šķiršanās starpām biju satikusies ar kādu,un es zināju-ja viņš tāpat bija rīkojies...abi bijām informēti..neviens no otra neko neslēpām....
04.04.2011 14:44 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Jā,ar viņa radiem nebija nekāda īpašā kontakta,jo viņš pats ar tiem ne pārāk labi sapratās un reti sakontaktējās...vienīgais-zināju viņa k-vecākus un māsīcu..māsīca man arī visu paziņoja...cilvēki bija paši šoka stāvoklī un nespēja man šo lietu paziņot...spēju saprast arī viņus...koks ar diviem galiem...
Un ar viņa vecākiem man nav bijusi tagad iespēja sazināties..un nebūs...tāpat kā ar viņu pašu...
04.04.2011 14:47 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.01.2011
Sākumā lasīju - ļoti skumji, līdzjūtība protams, bet uz beigām arī radās neizpratne - gandrīz 5 gadus ilgas attiecības, paziņo skaipā par bērēm, māsīca atsūta sms, kad viss nokavēts... Saki, ka īpaša kontakta nebija ar viņa tuviniekiem.. Kapēc? Ja jau māsīca zināja, ka viņš grasās tevi bildināt, kā varēja izvērsties šitik absurda situācija? Es nesaprotu šādu attiecību modeli laikam... Bet nu turies, tev jābūt stiprai!
04.04.2011 15:18 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Māsīca nezināja,ka viņš mani bildināt grib drīzumā...vnk atrada zīmīti un kastīti ar gredzenu viņa mantās...tur viss bija pateikts...
Pieminēju jau,kāpēc ar viņa radiniekiem nebija tāds kontakts..vairums ir ārzemēs,bet LV ir tikai daži...satikāmies parasti un tā,bet nekādas dižās čupošanās jau nebija...
Māsīca todien nebija LV..kad saņēma ziņu no saviem vecākiem,tad tikai,kamēr atkopās no šoka,man visu paziņoja...
04.04.2011 15:23 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Māsīca atradusi kkādu vēstuli,ko viņš man ir uzrakstījis...drīzumā man to atvedīs,tad arī varēsim vairāk parunāties...
Patiesībā šī situācija,ko es esmu uzrakstījusi,ir daudz,daudz sarežģitāka patiesībā..daudzas detaļas neesmu pieminējusi,kas varbūt ir būtiskas un daudzāsm rodas nesaprašana,kā tas un tas var būt..vnk negribu te visu izlikt uz āru,šajā portālā...šis viss ir uzrakstīts ļoti lielos vilcienos....daudz kam esi pārskrējusi pāri...
Pat to,ko viena cosmo lietotāja te izvilka vecu diskusiju,pat tai ir garš un sarežģīts stāsts...
Jo tiešām-negribas te visu,visu stāstīt par savām izbijušajām attiecībām..jo tas tā jau ir sāpīgi...
Bet vienalga-paldies visām (gandrīz visām!) par atbalstu...
04.04.2011 15:26 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Jā,arī ģimenē man teica-jums gan ir sarežģītas attiecības,reti kurš tādas spētu "panest"....jā,nenoliegšu,bija mums sarežģītas attiecības,daudzi tādas jau sen būtu pārtraukušas...nebūtu spēka neko tādu izturēt...jo bieži bija visādi šķēršļi,problēmas mūsu priekšā,lai sasniegtu kopējo laimi-to maksimālo punktu...bet kas mūs turēja kopā?MĪLESTĪBA....SAPRATNE...UZTICĒŠANĀS...ABPUSĒJAIS ATBALSTS...kā cilvēks,mans mīļums,bija vnk fantastisks...arī apkārtējie man tā teica un novērtēja...es tiešām bieži ar sakostiem zobiem cīnījos ar tiem šķēršliem un problēmām,lai tikai būtu kopā...mēs ne mirkli abi nenolaidām rokas,jo zinājām-ka mēs ejam uz kopēju mērķi....tikai abu dēļ!!!
Skumīgi to visu atceroties..un cik viņš savā dzīvē visu ko nav pārcieties-tas ir šausmīgi!!! (t) (t) (t)
Tāpēc ceru,ka vismaz tagad viņš ir labākā vietā,kur ir miers... (t)
04.04.2011 15:32 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Jūtu līdzi...TURIES!
04.04.2011 15:34 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Visus savus vienkārši draugus sauc par EX? vienkārši pārāk daudz nelīmējas kopā. Pēc kkāda murgaina seriāla izklausās, bet lai nu kā jūtu līdz.

Šī diskusija droši vien palīdzēja pārējām meitenēm, kurām ir savas otrās pusītes, novērtēt to, kas viņām ir.
04.04.2011 15:35 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Jā,nenoliegšu,bija mūsu attiecības kā seriālā-sarežģītas..lai nu kā-vienalga mīlēju šo cilvēku!!!
No manas puses komentāri beigušies...
Paldies,kas mani uzklausīja un atbalstīja! 8-)
04.04.2011 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jā, gandrīz 5 gadus jau bijāt kopā un ne reizi nepateici, ka mīli viņu. Patiešām viss izklausās dīvaini.
Lai nu kā, turies un ar laiku viss pāries. :-)
04.04.2011 15:39 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Par tiem 3 maģiskajiem vārdiem jau esmu rakstījusi vairākas reizes šeit...
Es to parādīju un pateicu savādākā veidā..tomēr cilvēks apzinājās,ko man nozīmē..es paudu savas sajūtas viņam 8-)
04.04.2011 15:46 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Baigi daudz Tu te pretrunās pati ar sevis teikto nonāc, tāpēc uzreiz rodas sajūta, ka Tu vienkārši pārlieku dramatizē, bet jebkurā gadījumā - turies!!!
04.04.2011 15:50 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Nekas te netiek dramatizēts!!!
Es jau saku-daudz kas varbūt te nesakarīgi izklausās,jo...es te daudzas detaļas neesmu pieminējusi,kas varētu būt šajā sakarā svarīgas,lai tajā lietā iedziļinātos un viss būtu precīzāk,bet es to nedarīšu un nerakstīšu,jo negribu te rakstīt un pārstāstīt visas savas attiecības-tomēr privāta lieta tā ir! 8-)
04.04.2011 15:52 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
jo tālāk, jo dīvaināk. nevar saprast, kādas tad īsti bija jūsu attiecības.. ar tādām lietām parasti gan nejoko, bet vai viņi to vienkārši nav izdomājuši, lai puisis varētu sākt jaunu dzīvi? (t)
04.04.2011 15:53 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Šī savdabīgā situācija ir ļoti ieinteresējusi mani. Es pirmo reizi ko tādu dzirdu un man tāda bezkontakta situācija ir jaunums..
Dii-dii - vari pastāstīt, kas notika tajā laikā starp jūsu pēdējo sarunu skype un to brīdi, kad māsīca paziņoja par notikušo?
Tev neienāca prātā painteresēties, kur Tavs draugs ir palicis vairākas dienas?
04.04.2011 15:55 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Luxurie,es arī sākumā domāju,ka varbūt tas ir tikai tāds joks vai vnk izdomājuši tādu lietu,lai mēs viens no otra atpūstos...bet nez-ar tādām lietām tiešām nejoko...rakstīju,zvanīju uz telefonu-klusums..izslēgts...nedomāju,ka ar tādām lietām jokotos...tas būtu dumi!!!
Meklēju gan netā visādas ziņas-neko neatrod....
04.04.2011 15:57 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Es interesējos,kur viņš pazudis..man viņa telefons neatbildēja..rakstīju māsīcai-bija arī klusums,jo viņa bija ārzemēs...ziņu nekādu...ar ko citu-man nebija iespēja sazināties...???
04.04.2011 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits