jūtos SASODĪTI!!!=( Kā lai tiek tam pāri??

 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009

Esmu vnk sagrauta līdz pašiem sirds dziļumiem... (t) Nevaru jau vairākas dienas atkopties-neko sakarīgu nevaru padomāt,izdarīt...viss iekšā vāras,asaras birst vienā laidā..ne mirkli nav miera,ka es par to nedomātu...

Runāju ar savu puisi skypā..parasta vakara saruna..drusku mums bija vārdu pārmaiņas normas robežās,ka drusku jāpadomā par mūsu attiecībām,kkas jāpamaina,jo ir nedaudz jūtama rutīna...puisis teica,ka paņems atvaļinājumu darbā,grib atpūsties no darba,tās spriedzes..protams,bija viņam arī citas sadzīviskas problēmas,kas viņu bija visu laiku mocījušas...bet tas ir cits stāsts...mūsu saruna beidzās ap 21iem vakarā..sarunājām,ka padomāsim,ko pamainīt un pēc nedēļas satiksimies...gribēju arī viņam kaut no visa atpūsties,jo tiešām bija no daudz kā noguris un sevi izsmēlis...

Vakarā 23os saņēmu ziņu no viņa māsīcas,ka viņš braucis pie k-vecākiem ciemos un cietis autoavārijā :'-( ..tajā pašā dienā pēc mūsu sarunas..viņš bijis nervozs,uzvilkts...bāc-es saņēmu to ziņu un man viss apkārt sagriezās-sirds sita 100x ātrāk,asaras gāzās,neko nevarēju pateikt,rokas drebēja.... :'-( Tas bija tikai dažas stundas vēlāk...

Es vēl šodien tam nevaru tikt pāri...vēl viņš sarunas beigās man pateica,ka mani mīl un es viņam nemaz nepaguvu to pateikt pretim :'-( Vienmēr biju gaidījusi īpašu mirkli,lai viņam sniegtu šos vārdus... :'-( Un kā rādās-vajadzēja ātrāk pateikt...un vēl beigās māsīca pateica,ka viņš mani bija domājis dzimšanas dienā bildināt... :'-( Bāc....es vnk nespēju tam visam vēl noticēt un tikt pāri... :'-( Es vnk nespēju bez viņa dzīvot!!!!....Katru dienu varu raudāt....paskatos bildes,paklausos dziesmas,atceros,kur bijām kopā un kādi bija mums plāni...es vnk nespēju...es iekšēji jūtos "tukša"....es pat tagad rakstot šo visu-NESPĒJU NERAUDĀT :'-( :'-( :'-( :'-(

Neko tik traģisku es nebiju gaidījusi...es vnk nespēju pat tagad neko sakarīgu uzrakstīt...Bet vienu zinu-Es viņu MĪLU un MĪLĒŠU (l) :'-( Cik žēl,ka es viņam šos vārdus nevarēju ātrāk pateikt dzīvē-aci pret aci....lai sajūt,cik man bija svarīgs....nožēla ir pret sevi :'-( Cik ļoti viņš arī manis dēļ centās....ehh.....smagums sirdī!!! :'-(

Vnk gribēju savu sirsniņu izkratīt...nezinu,kā mana dzīve tālāk turpināsies.....

03.04.2011 21:00 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Endy*,man māsa teica to pašu...jo galvenais sabrukuma sākuma vaininieks bija abu vecāku aiziešana,tad pārdzīvoja,ka ar mani nevar tik bieži satikties un citas lietas...cilvēks emocionāli sabruka..brauca vakarā pie k-vecākiem,lai pie viņiem padzīvotos,bet tā arī neaizbrauca.... (t) (t) (t) Tomēr man drusku vainas izjūta arī ir,jo biku tajā vakarā pret viņu biju skarba.. (t)
03.04.2011 22:54 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Tu tāda arī biji, bet ne jau tas viņu atņēma no šīs pasaules! Viņa vecāki aizgāja un paņēma viņu arī līdzi. Bieži diemžēl ir tā, ka ja viens aiziet, aizies vēl divi no tās radu saimes. Tā nu gadījās viņi trīs tagad ir tur augšā - kopā.
Tu neesi vainīga! Tu visu izraudāsi, izsāpēsi, bet ar katru dienu pēc bērēm paliks vieglāk.. Tev ir jāturpina dzīvot, Viņš negribētu Tevi redzēt tādu, kāds bija viņš - sabrucis un depresains.. Dēļ Viņa Tu tāda nedrīksti būt ;-)
03.04.2011 23:00 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
bet kā tas iespējams, ka varēji noturēties 5 gadus esot kopā ar viņu un nepateikt, ka mīli?
03.04.2011 23:01 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Paldies,Endy*! ;-)
Tomēr ir smagi...mani kkā tā apziņa nelaiž vaļā...bet es piekrītu tam teiktajam...tur vēl ir daudzas nozīmīgas lietas,bet tās nevēlos tik publiski te stāstīt...tas lai paliek pie manis!
Vnk man viņš bija tik dārgs...varēju paļauties...tā varētu skaitīt un skaitīt...
Tas laikam tiešām ir jāizraud..bet es nekad vairs nesajutīšu sev blakus viņu-viņa ķermeni,elpu,nedzirdēšu vārdus...
03.04.2011 23:03 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
IntaR,bet kā citi var dzīvot tik ilgi kopā ar vecākiem un pat nepateikt šos vārdus? 8-)
Zinu,esmu pieļāvusi lielu kļūdu...apzinos jau to...bet man šos vārdus ir grūti pateikt,tāpēc taupīju īpašam mirklim..esmu viņam kko tādu teikusi ar citiem vārdiem,parādījusi ar darbiem..bet nevēlos tagad klausīties kkādus pārmetumus...
Tāpēc varu tikai citām tagad teikt-tiešām,nevilcinaties ar šo vārdu pateikšanu..ja ir izdevība-IR jāsaka (s)
03.04.2011 23:05 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
nē, nē - tas nebija pārmetums, vnk neizpratne. un, protams, visi neesam vienādi. un es esmu pāriecināta, ka viņš tavu mīlestību izjuta pietiekoši un vairāk.... ja jau gatavojās bildināt....
03.04.2011 23:09 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Tik daudz ko tagad gribētos savādāk...no savas puses tieši... (t) (t) (t)
Tagad varu tikai daudz ko nožēlot.... (e)
03.04.2011 23:11 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
Uzraksti uz lapas visu ko gribēji pateikt, bet nepateici, visu ko jūti, to cik ļoti tev viņa pietrūkst, būs grūti, bet tas nedaudz palīdzēs..
Tiešām turies, tā gribas tevi samīļot, jo pati zinu kā ir pazaudēt mīļu cilvēku.
03.04.2011 23:13 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Mēs visu laiku tik labi sapratāmies...tieši pirms tās dienas ar vienu draugu runājām,cik briesmīgi ir,kad kāds no cilvēkiem otra dēļ pārdzīvo un ir gatavs uz visu,ka pat izdara beigās sev galu,ja kkas nesanāk vai neiet tā kā gribētos...vot,tad kad uzzināju šo briesmīgo notikumu-sajutos kā maita...visiem bija stāstījis,cik ļoti mani mīl...cik esmu patiess un viņa mīlestības cienīgs cilvēks..ka esmu viņam dārgākais cilvēks,dēļ kura viņš cenšās un dzīvo... (t) Bet tagad man pasaka-viņa vairs nav!!! :'-(
Piedodat,ka es ik pa laikam atkārtojos,vnk esmu emocionāli sagrauta un nespēju normāli apkopot domas... (s)
03.04.2011 23:18 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
gravity labs padoms..
tiešām pamēģini izteikt sevi viņam.. iedomājies, kā sacerētu kāzu zvērestu... iemesli kāpēc mīli, un ko mīli viņā.. un bērēs apbērē.. vai arī kādā kopigā vietā uztaisi piemiņas vietu..

bet akdievs, tas viss process paņems tik daudz asaru.. laikam beigšu dot padomus, zinot, ka es tavā vietā jau sev būtu galu padarījusi :(

no sirds: turies....
03.04.2011 23:19 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
bet zini, ja nu kādru lieku reizi gribās izlikt sevi...
[email protected]
03.04.2011 23:21 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Bet zinat,kas ir pats,pats briesmigakais? (t) (t) (t)
Bēres jau ir bijušas...man pat vairākas dienas pēc tikai mūsu sarunas pateica,ka viņa vairs nav,kas noticis un man uzrakstīja to visu viņa bēru dienā (e) es varēšu viņu apciemot tikai aizbraucot uz kapiņiem... (t) Bet es tagad iedomājos-aizbraukšu...es vnk nonstopā raudāšu...bailes,ka turpat arī emocionāli nesabrūku... (s)
03.04.2011 23:23 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Normāla attieksme no viņa tuviniekiem-pateikt meitenei pēc bērēm. Tipa tu būtu kaut kas ārpus viņa loka. Vienkārši riebīgi!
03.04.2011 23:24 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
KO? Tu pat nebiji viņa bērēs? Kāpēc tev par to nepaziņoja agrāk? :-(
03.04.2011 23:25 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Jo viņi nezinājuši,kā ar mani sazināties...jo kontakti bija tikai manam puisim...beigās vnk iegāja viņa datorā un uzrakstīja man skypā....esmu vnk dusmīga par kko tādu! Tāpēc būs jātaisa ekskursija un jābrauc uz kapiņiem... (t)
03.04.2011 23:26 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Japs,bērēs nebiju...jūtos vnk dubult-draņķīgi... (t) (t) (t) Atkal raudiens uznāca....
03.04.2011 23:27 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
varēja taču kādam draugam paprasīt kontaktus, draugiem.lv uzrakstiit, cūcība!
03.04.2011 23:28 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Man pat nebija iespēja uz viņu pēdējo reizi paskatīties....vnk varētu tagad ieskriet mežā un skaļi,skaļi bļaut (t)
03.04.2011 23:29 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Turies!
Bet, varbūt nevajag tā, man tas viss liekas mazliet dīvaini. Jūs tik ilgi bijāt kopā, bet nevienam nebija Tavu kontaktu? Un nezinu, kam būtu jānotiek, ja man neviens neko nepaziņotu iepriekš un mans mīļotais tiktu apbērēts bez manas klātbūtnes. Man tas viss liekas dīvaini. (t)
03.04.2011 23:29 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Vnk viss bija tā,ka mēs tā savus kontaktus kādam no otras puses īpaši nebijām iedevuši...jo likās-nav vajadzīgs,jo tāpat pārsvarā abi bijām visur kopā...nebija vajadzības ar kādu citu sazināties...bet nu-tagad,protams,domāju savādāk.... (e)
Ai....vnk stulbi ir sanācis!!!Pati,kad to visu tik novēloti uzzināju-biju šoka stāvoklī un dusmīga biku...bet varbūt tā bija zīme,ka man tur nav jābūt,jo man tas būtu dubultgrūti,lai gan viņa dēļ mēģinātu izturēt..vismaz vēl pēdējo reizi gribēju uz viņu paskatīties,bet tādas iespējas man nebija (t) (t) (t) Tagad tikai atceros viņu sapņos un bildēs...
03.04.2011 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits