Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domas par nākotni

 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Vakar ejot gulēt daudz domāju par to, ko vēlos sasniegt dzīvē. Gribu pabeigt jau esošos reklāmistus,komercdarbību. Gribu to apvienot ar /Teri/ modes skolu, kur iemācītos modes lietas un pamatus vizāžistiem. (To esmu gribējusi iemācīties visu laiku, patīk citus uzkrāsot, uzpucēt, jo ļoti interesē, tomēr pati neuzdrošinos sevi pasniegt kautkā /ekstrēmi/, t.i. košāk,spilgtāk,vairāk aksesuāru.Vienmēr ģērbjos tā neuzkrītoši). Vai kāda ir mēģinājusi apvienot divas skolas vienā gadā? ;)

Pēc skolas pabeigšanas vēlos iestāties /kosmetoloģijas koledžā/, tas man sapnis. (l) Papildus iziet masāžistu kursus, (jo tas darbs ļoti aizrauj un citi saka, ka man stipras rokas un pēc masāžas mugura un kājas nesāp. :):D). Vai arī pēc skolas iestāties /Biznesa augstskolā/, kur iemācītos kļūt par uzņēmēju un iemācītos visas biznesa lietas, jo dzīvē gribu sasniegt daudz. Bez tā visa vēlos iziet arī fotogrāfu kursus kādus, jo arī fotografēšana mani ir ieinteresējusi, jo draudzenes vienmēr ir sajūsmā kādas bildes esmu viņām safočejusi un vienmēr slavē.

Laikam viss sanāca murgaini un izklausās pēc pusaudžu sapņiem, bet pēc jūsu domām es to spēšu, vai pareizāk sakot, tas ir iespējams? Vai esat mēģinājušas apvienot vairākas skolas? ;)

02.04.2011 13:55 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Protams, tad viss ir labi, bet vai beigas nesanaaks viss pusrataa?! Un lai taa tieshaam kvalitatiivi kaut vienu no taam lietam iepaacitos ir vajadziigs tam veltit daudz laika.. Domaaju, tik daudz lietas nevar kvalitatiivi apvienot.. Izveelies kko vienu un pakaapeniski mascies taalaak paareejo klaat!
02.04.2011 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neesmu mēģinājusi apvienot un,patiesībā,man šķiet,ka es to nemaz nevarētu.Mana viena skola prasa gana daudz enerģijas,laika,darba un iedziļināšanās.Protams,ir bijusi vēlme vēl kko papildus,bet...es labāk pieturos pie domas,ka dzīve nekur neaizbēgs,un tāpēc ņemu visu pēc kārtas.
02.04.2011 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Pagaidām strikti esmu nospriedusi savus mērkus! :)
02.04.2011 14:38 |
 
Reitings 89
Reģ: 29.01.2009
Piekrīti iepriekšējām meitenēm, kuras saka, ka vienlīdz kvalitatīvi vari mācīties tikai vienā skolā, otra vienmēr būs sekundāra. Un vēl, kas! Jāskatās vai stājoties skolā, līgumā nav teikts, ka gadījumā, ja studēsi paralēli citā skolā, tiksi izslēgts! (vismaz LU ir šāds punkts)!
02.04.2011 14:39 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Pirmo reizi dzirdu, ka kaut kur aizliegtu vienlaicīgi mācīties arī citā vietā. Turklāt pazīstu vienu meiteni, kas paralēli studē gan LU, gan citā skolā.
02.04.2011 15:56 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Bet par apvienošanu pilnīgi piekrītu pārējām, jo vienmēr ir tā, ka ar pilnu atdevi var mācīties tikai kaut ko vienu.
02.04.2011 16:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits