Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krēms un laiks :D

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

man , varbūt, stulbais jautājums - cik ilgā laikā Jūs parasti izlietojie vienu krēma burdžiņu, tūbiņu, kā kurasi :)

Man ir tā, a krēmu lietoju ļoti ilgi, kamēr mamma vai draudzenes vairākas , es tikai vienu. Zinu, ka lēts krēms iet ātrāk, bet man mamma, piemērām, pa pāris mēnešiem izlieto gan ziemas barojoo, gan pavasara aizsargkrēmu. Man parasti krēms iet 2 (!!!) sezonus, sanāk, ka ziemas krēmu es lietioju 2 mūsu garās ziemas (speciālis skatos ar ilgāku termiņu, glābāju ledusskapī katram gadījumam :))

un nav tā, ka speciāli lietoju ļoti taupīgi, man tā ir bijis - nopirkām ar mammu vienādus aizsargkr;emus, viņa izlietoja pa vienu pavasari, es 3. sezonu garumā.

Itkā jāpriecājas, bet kam stāstu no meitenēm, netic, ka tik ilgi var un ņirdz, tāpāt ilgi krēms iet tikai vienai no paziņai, bet viņa speciāli salasījās kaut kādus paņemienus kā lietot to, lai ietaupīto krēmu, naudu.

Krēmu lietoju katru dienu (nju ar roku, kāju utt. ir jau savādāk :))

Rokas krēmi, ķermeņa losjoni man arī iet ilgi un es tos dažreiz izmetu , jo parasti beidzās termiņš

Jutājums: kā ir ar Jums?

30.03.2011 12:55 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Man visātrāk iet roku krēmi. Divos mēnešos tūbiņa. Sejas krēms, esmu ievērojusi - kā kurš. Ziemā ātrāk iziet, laikam tāpēc, ka sausāka āda, tad sanāk vairāk piesargāties un vairāk likt. Bet vasarā ir tā, ka citreiz rudenī izmetu ārā bundžiņu, jo nevaru izlietot. :-)
30.03.2011 12:58 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Man ķermeņa krēmi ātri pazūd.
Bet sejas krēms, ko smērēju tikai vakaros man iet apmēram 3 mēnešus, ja ne ilgāk. Dienas krēmu nelietoju, lietoju tikai matējošo aizsarg krēmu.
30.03.2011 13:00 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
u točna esmu kaut kāds hibrīds, ksaka jau ka sausai ādai aiziet ātrāk, taukainai visilgāk, bet nju tomēr :)...

man pat žēl kaut kādu dargāku krēmu pirkt, jo tad vai nju jāmet vai jāglābā ledusskapī (pazīstama kosmetoloģe teica, ka ja glabā krēmu ledusskapī var pagarināt lietošanas termiņu 2 reiz.), par to ilgo ietošanu gan teica, ka tas ir ļoti individuāli :) Un viss :)
30.03.2011 13:03 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Godigi sakot, nav ne jausmas. Ta ka kremi ir vairaki, ko lietoju uz mainjam, tad kadu pusgadu stabili krajumi nav jaatjauno, bet ta precizi nemaz neesmu piefiksejusi, cik ilgi iet!
30.03.2011 13:19 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
taureniite-aptimiste
es iistenniibaa ar kaut kad gribeeju veidot shaadu diskusiju...man tas ir aktuaali,gribeejaas dzirdeet viedokljus
.man ir taa,ka kreemus vispaar nez kaapeec lietoju nenormaali ilgi (kaut kaa sanaak) un vispaar jaaluuko,lai terminjsh nebeidzas pirms laika...nez,it kaa to pashu sejas kreemu lietoju katru dienu,bet taapat aiziet 2 sezoonaam,dazhreiz pat 3m,taadeelj speciaali jau saaku iegaadaaties mazaakus iepakojumus,jo apniik viens un tas pats....jaa,no vienas puses ekonomija. ...bet no otras........
31.03.2011 15:49 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
es beidzot esmu atraudis savu ideaalo sejas kreemu :) izmaksas ljoti mazas un iet mazaa bundzinja kaadus 2 meeneshus, jo smereju regulari.
http://s.exs.lv/2lq
31.03.2011 15:59 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Man vidējais sejas krēma patēriņš 50ml 6 mēnešos. Vecs nepaliek, jo pēc atvēršanas derīgs 12 mēnešus. Lietoju divreiz dienā.
31.03.2011 17:08 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
annika, agrāk kad lietoju lētākos, varēja mest, bet tagad kr;ēmu pa 20 negribās mest prom, arī aptīk un kā jau mūsu mammas un vecās mammas (kad padomju laikā bijis deficīts :)) sāku glābāt ledusskapī :D
31.03.2011 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits