Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

gaidību laiks

 
Reitings 42
Reģ: 25.01.2011

gribu lai kāda padalās savās sajūtās un emocijās.vai varbūt ir kāda māmiņa šeit kurai arī noteikts dzemdību laiks ir oktobris novembris? man ši ir pirmā grūtniecība.gaidu otro grūtniecības apskati.vienīgi pašai grūti noticēt ka esmu stāvoklī nekādu nelabumu,nekādas sāpes vēra lejasdaļā,visas smaržas panesu ļoti labi.vienīgie simptomi varētu teikt tikai jūtīgas krūtis un svars sāk pieaugt..pagaidāt iet tikai 7,8 nedēļā drīz varēs noprecizēt.kurā mēnesī jums apmēram sāka augt punčuks?jo es to tik ļoti gaidu.

26.03.2011 18:11 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Iesaku reģistrēties cālis.lv, tur atradīsi domubiedru grupiņu (l) Un apsveicu ar mazulīti (l)
26.03.2011 19:17 |
 
Reitings 30
Reģ: 18.09.2009
Man varētu būt kaut kad gada beigās! :) Pie dakteres apskate tikai 30.marta, tapēc precīzu laiku gan nepateiksu kāds ir, bet nu pats,pats sākums! :)

Man šī otra grūtniecība jau-pirms četriem gadiem piedzimā meitiņa! (l)

Tāpat kā tev, man arī nav nekādu sliktu dūšu, smarzu nepanesamība,garšas maiņas utt. Tikai sieru gribas visu laiku! :D
26.03.2011 19:21 |
 
Reitings 30
Reģ: 18.09.2009
Ā..par punča augsnu... :D pirmaja reizē man ātri parādījās-jau trešajā mēnesī sāka augt..piektaja jau kārtīgs puncis bija! :D Bet tas ļoti individuāli,jo zinu meitenes,kam piektajā mēnesī nemaz nevareja redzēt,ka bebis aug! :D
26.03.2011 19:22 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
man jau 20 ned :-) no sākuma bija mazliet rīta nelabumi un kādu laiku nevarēju ledusskapi atvērt, jo jutu visas smaržas un nebija patīkami. vēders lēnām aug, tagad jau neliels parādījies, bet īsti manīt nevar, ja džempers kāds pa virsu. tik grūti ar gulēšanu, uz vēdera nevar, uz sāniem nav ērti un lielā skraidīšana uz tualeti, it īpaši naktīs. bet nu jau mazāk jāskraida :-) bet tā bija ik pēc 2 st. un pūšās vēders, it īpaši no sīpoliem :-/
27.03.2011 00:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits