Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pašapziņa, pašcieņa, uzticēšanās, kautrība

 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011

Sveikas, meitenes !

Kā jums iet, jau tik tuvu pirms nedēļas nogales ? :)

Neesmu te sen bijusi un rakstījusi ne tik.

Bet šovakar uznāca - parunāties...

Man sestdien randiņš ;)

Puisis ļoti simpātisks, mīļš, arī īsziņās vienmēr, novēl man jauku vakaru vai pajautā, vai droši tiku mājās pēc darba (strādāju naktīs)

Lieta tāda, ka cīnos ar savu pašapziņu. Precīzāk - tās trūkumu. Vispār, garš stāsts, bet ilgu laiku jau tā ir problēma, šobrīd arī atveseļojos no bulīmijas, kopumā, vienmēr esmu uzskatījusi, ka neesmu pietiekami skaista, pietiekami tieva, pietiekami gudra, pietiekami interesanta vai pietiekami čakla... kas ir novedis līdz tam, ka viņš man uzrakstīja: "būtu ļoti jauki Tevi satikt" un man pirmā doma ir - kāpēc ?! :D

Otra lieta ir, man viņš ļoti patīk, bet es viņam neuzticos. Viņš ir bārmenis, simpātisks, pieklājīgs un ieinteresēts - pārāk labi, lai būtu patiesība :D

Tā nu es sēžu un dusmojos, kā bojāju sev visu ;)

Par attiecību pieredzi kā tādu, man ir bijis viens puisis, bet izšķīrāmies, jo viņš pārcēlās uz citu valsti (joprojām ik pa laikam uzturam kontaktus), bet tas bija savādāk, mēs ilgi bijām draugi pirms tam un viņš mani kaut kā "pieradināja", bet tāpat jau līdz pēdējam brīdim biju pārliecināta, ka tās jūtas ir ja ne vienpusējas, tad vismaz dziļākas no manas puses un tā pa īstam arī nevienam neesmu atklājusies.

Kā jums liekas, uzmanīties un būt prātīgai? Vai aizspērties uz randiņu, tēlojot, ka nedomāju, ka viņš ir "out of my league" un censties būt, kas esmu un tad ļaut viņam pašam saprast - vai es viņam patīku vai nē, nevis jau tagad viņa vietā pieņemt lēmumu...

es zinu, ka te ir daudzas pašapzinīgas un sevi mīlošas meitenes... :) kā gan jums tas izdodas ? :-/ iemāciet man arī :D

25.03.2011 02:05 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
pacelšu (s)
25.03.2011 02:07 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.06.2009
Neko diži plānot nevajag. Esi atvērta, klausies un skaties, ļauj viņam Tevi aplidot, ja jau ir sācis. Uzzināsi viņa domas par Tevi un, ja tās ir siltas un labvēlīgas, gan jau ir vērts ieklausīties. Šobrīd Tev nav jāpieņem lēmums- izdosies vai nē. Tu esi karaliene, kas ies sestdien izklaidēties ar jauku puisi un paskatīsies, vai kandidatūra ir apceres vērta arī turpmākiem piedzīvojumiem :-)

Lai izdodas nepazaudēt sevi!
25.03.2011 02:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks var būt simpātisks, mīļš, labs un super jauks, bet kaut kā "nepavelk",

1. Tev viņš patīk?! Un tas,ka pasaki,ka viņš ir simpātisks, nenozīmē,ka patīk :-)(varbūt es palaidu garām teikumu,kur tu saki,ka patiik) :)
2. Kāpēc šaubies iet?! Bailes?! Apslēptas, bail,ka tās izjūtas,kas ir šobrīd, varētu izgaist, tā,kā kad rozā brilles krīt ;-)
3. Nu nabāk izdarīt un zināt, ka nav pa ceļam, nekā vēl ilgi pēc tam lauzīt galvu par to kā būtu bijis ja būtu bijis :-)
4. Cīnies ar savu pašapziņu gan. Mācies mīlēt un cienīt sevi. Noteikti esi burvīga persona, kas vnk ir kkur nomaldījusies. Padari sevi interesantu, lasi daudz un izglītojies. Atrodi domu biedrus un būs ok,protams, nejau vienā dienā, bet būs! :-)
25.03.2011 02:20 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsties, izbaudi laiku kopā ar viņu un nedomā par to cik laba vai slikta esi. Tu esi pati labākā, jo tāda kā tu ir tikai viena. Ja viņam neiepatiksies, tad vienkārši nav lemts un tu atradīsi puisi, kurš novērtēs tevi, nevis kādu par ko izliecies ;-)
Neuztraucies par tādiem sīkumiem, ļaujies pozitīvām domām and no-one will get you down (l)
25.03.2011 02:24 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
Paldies ;)

Palaidi garām teikumu, ka man viņš patīk, jā ;)
Vispār nav jau tā, ka tikko iepazināmies un tagad pirmais randiņš, es viņu pazīstu kādu gadu jau, bet tai laikā biju ar to otru puisi, kas aizbrauca un tā sanāca tik pa reizei vienā kompānijā atpūsties vai papļāpāt kādreiz.
Tagad pēdējā laikā sanācis pakāpeniski sadraudzēties, īsziņas u.tml., pāris reizes viņš ir atnācis man uz darbu (strādāju bārā par viesmīli), pēc slēgšanas vai īsi pirms, pagaidīt, kamēr beidzu strādāt; es nezinu... nu viņš izturas kā puisis, kam patīk konkrēta meitene (pat mani parastie attaisnojumi, ka viņš ir pieklājīgs vai tml. īsti nedarbojas, jo bieži sms un ierosinājumi ir viņa iniciatīva), viņš vienkārši ir ļoti jauks pret mani!
Un man, protams, grūti tam noticēt... vai liekas aizdomīgi :D

Es laikam šaubos, vai šobrīd esmu vispār gatava jaukt sev galvu ar otru cilvēku, varbūt vispirms jātiek galā ar sevi; jo reizēm, tās lietas, ko es par sevi domāju, vai kā sevi lamāju - skumji! Skatoties uz tik daudz meitenēm apkārt, kas ir apmierinātas ar sevi un dzīvo ar pilnīgi citu domāšanu. Tādu mieru! Un tiešām - pašcieņu, pārliecību, ka tas vien - es esmu, ir kā vērts un viņām nekas nevienam nav jāpierāda.
Vēl man laikam bail, ka ja ļaušos un TAD neiznāks, būs vēl 2x trakāk.
Bet kopumā, arī mana terapeite saka, lai "neveidoju negatīvas fantāzijas" un vienkārši dodu sev laiku, lai mana intuīcija var pateikt priekšā, ko gribu darīt tālāk.
25.03.2011 02:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vins nekad tevi ieprieks nav redzejis?Ja nav-netaisi no ta nekadu problemu...esi ,kada esi-nepatiksi,neko darit |-) !Es domaju -ne jau visiem patik tas tievas sievietes |-) .Ir lielakas vertibas cilveka ,par arejo izskatu!Protams ,aizej uz tiksanos kopta-viriesiem patik tiras ,koptas sievietes!Megini sevi nekritizet, runajot ar vinu-viriesi ta nemaz nepamana musu vainas!Biezi mes pasakam prieksa-tad neko...tad jau ,protams ievero!Veiksmi! :-)
25.03.2011 02:44 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Zini, bieži vien tas, ko domājam par cilvēkiem ir maldi. Izlikšanās, lai citu acīs izskatītos labāk. Man arī kādu laiku atpakaļ šķita, aiiih, viņi visi tik laimīgi un apmierināti ar sevi un savu dzīvi, bet es tāda nekam nederīga. Bet tā nebūt nav. Mēs jau nezinām,kas tiem cilvēkiem notiek galvās. ;-) Lielākā daļa no viņiem domā tieši tāpat kā tu par sevi, tikai no ārpuses viss izskatās tik skaisti un lepni 8-)
Redzi, puisis tevī jau ir ieinteresēts, beidz to apšaubīt. Ja viņš ar tevi nejauki izrīkosies, tad viņš būs tas mērglis, nevis tu nekam nederīga.
Meitēn, nenoniecini sevi tā ;-)
25.03.2011 02:46 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
kaut kur lasīju, ka izsalkušiem vīriešiem patīk apaļīgākas, bet paēdušiem vīriešiem tievās... bet nesatraucies - es piederu pagaidām nīļķēvju kategorijai, arī bija problēmas ar pašapziņu un kompleksiem, bet vienā mirklī apnika sevbi čakarēt - padomāju, ja tai tur krievuškai, 4durvju skapim var būt čalis, miņuki un smaids uz lūpām, tad kāpēc man pusotrdurvju skapim tā nevarētu būt?
25.03.2011 02:47 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
aisse, pusotrdurvjskapis :-D :-D sasmīdināji! Bet tad es piebiedrojos tavam klubiņam! (l)
25.03.2011 02:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
Emanuelle ;) ir, ir redzējis, ne vienu reizi vien

katrā ziņā, paldies par atbalstu ;) tad jau redzēs, kas notiks
25.03.2011 02:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
aisse-es iedomajos tevi pavisam citadu...! :-D
Skaidrs -manejais ir paedis! :-D
25.03.2011 02:56 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle - nu gluži koka klucis gan neesmu, tiesa :-D

esmu es pat nezinu kāda - dīvaina... ebt reizēm cilvēkiem jāsak tas, ko viņi vēlas dzirdēt un šoreiz tas sakrita ar manu taisnību :-D
25.03.2011 02:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
haha :D meitenes, jūs esat super :D
ar to svaru ir tā, ka jā - pati nekad nebūšu apmierināta, bet vispār jau - no malas izskatos pilnīgi normāla laikam. 38. vai M izmērs, krūtis B/C, esmu pagara, 1,73.
tā kā viss ir galvā, visu es pati nosaku - kaut kādi uzstādīti standarti, kurus nepiepildu.
es gribētu vienkārši aiziet tur un labi pavadīt laiku, ar pilnīgi citu domāšanu!
un gribētu peldēties tajā uzmanībā, ko saņemu un justies tās vērta, nevis šķielēt, no kura stūra, tad parādīsies āža kāja :D
es vienkārši "operēju" savādāk, kā citi cilvēki (t)
25.03.2011 03:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
alette-klausi savai terapeitei-atmet negativas domas par sevi,tapat ari necenties analizet vinu-kapec ta ,un ne citadi...tas tiesam var visu sabojat!Esi vienkarsi dabiga! :-)
25.03.2011 03:03 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
alette, beidz domāt! :)
ļaujies un izbaudi!
25.03.2011 03:08 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
NOTEIKTI EJ! Un izbaudi, nedomā, skaties kā viss notiks, saglabā veselo saprātu un viss būs jauki! Tu noeikti to esi pelnījusi un gan jau šāda pozitīva pieredze tev palīdzēs arī veiksmīgāk un ātrāk izķepuroties no bulīmijas ēnas pilnībā ;)

Kāpēc es saku, lai ej? Tāpēc, ka man pašai ir ēšanas traucējumi un tavas izjūtas ir man pilnīgi zināmas, identiskas. Man bija līdzīga situācija, es aizgāju, bet vnm meklēju to āža kāju, jo likās, ka mani čakarē, jo es tak neesmu nekā vērta (nu gluži kā tu uzrakstīji)un tā arī viss pajuka, jo visur bija āža kājas, pajuka pat nesācies tā īsti, bet man tas puisis tā patika....ļoti, kā neviens agrāk, es visu vnk pārtraucu un tagad bieži domāju par to kā būtu bijis, tas ir nozēlojami, tāpēc nedari kā es. Pēc tam pašai būs grūtāk. Eh...pat tagad asariņa nobira.
25.03.2011 03:13 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
NOTEIKTI EJ! Un izbaudi, nedomā, skaties kā viss notiks, saglabā veselo saprātu un viss būs jauki! Tu noeikti to esi pelnījusi un gan jau šāda pozitīva pieredze tev palīdzēs arī veiksmīgāk un ātrāk izķepuroties no bulīmijas ēnas pilnībā ;)

Kāpēc es saku, lai ej? Tāpēc, ka man pašai ir ēšanas traucējumi un tavas izjūtas ir man pilnīgi zināmas, identiskas. Man bija līdzīga situācija, es aizgāju, bet vnm meklēju to āža kāju, jo likās, ka mani čakarē, jo es tak neesmu nekā vērta (nu gluži kā tu uzrakstīji)un tā arī viss pajuka, jo visur bija āža kājas, pajuka pat nesācies tā īsti, bet man tas puisis tā patika....ļoti, kā neviens agrāk, es visu vnk pārtraucu un tagad bieži domāju par to kā būtu bijis, tas ir nozēlojami, tāpēc nedari kā es. Pēc tam pašai būs grūtāk. Eh...pat tagad asariņa nobira.
25.03.2011 03:13 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
Baiko :-/ un kā Tev tagad ?
25.03.2011 03:25 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Periodiski viss iespējamie ED man mainās, tagad ir kompulsīvā pārēšanās un tā jau 7tīto gadu. Nu jā, es esmu bezcerīgs gadījums :-/ Esmu jau samierinājusies. Ir periodi, kad ir labāk, bet reti.
25.03.2011 03:28 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.03.2011
ahh.. man tāpat bija. tais terapijas nolūkos atradu savu veco ēšanas žurnālu - dienas ieraksts: Ūdens. Ābols. Apelsīns.
Pēc tam - nedēļu tukšums - jo esmu norijusies riktīgi. Tad kkāds vidusposms, kad it kā ēdu, bet nenormāli skaitu, katru kaloriju, katru ogh., olbv., tauku gramu, dzīvoju trenažieru zālē, pirtī, būlīmija bija visilgāk. beigās jau par svaru bija p****, tāpat jau esmu neglīta, ka tik pierīties, pēc tam no visa atbrīvoties, briesmīgi.

bet nav bezcerīgu gadījumu, tas gan! tam es no sirds ticu

pašai ilgu laiku bija, ka it kā apzinos, kāpēc tā daru, zinu, ka tas ir slikti un zinu, kā vajadzētu, bet beigt nevarēju, bet ar laiku... galvenais nepadoties. arī, kad sanāk atkrist atpakaļ. beigās tā proporcija - dienas ar/bez - izmainās uz labo pusi
un tad Tu spēj arī reāli salīdzināt, kā ir labāk un tad turpināt cīnīties

kā Tev ar fizisko veselību ? :-/ es jau tagad jūtu, ka ir sekas... bet gadiem..
25.03.2011 03:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits