Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anketa - pavasara kaleidoskops :)

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Ietekmējos no ankētām (kādreiz uzrakstīju šeit baigi pamatīgu anketu, tagad pamanu, ka meitenes arī raksta, baigi superīgi :))

Jau vairāk kā nedēļu atpakaļ gribēju uzdod Jums jautājumiņus par pavasari, tagad beidzot saņēmos :)

1. Ar ko Jums asociējās pavasaris (pirmās trīs asociācijas)

2. Vispavasarīgākās brokastis :)

(vai Jums brokastu ēdienkartē parādās kaut kas jauns, svaigs, vai Jūsu "rīta ņamma" pavasarī paliek nemainīga, varbūt, vienāda visos dagalaikos).

3. Ko Jūs plānojāt nopirkt (vai jau iegādājāties :)) pavasarim savam skaistumam.

(apģerbs, kosmētika, kaut vai aksesuārs, lai sajust pavasara vēsmu :))

4. Jūsu pavasara tēls (vizuālais :)) šogad, vai tēls, kas iedvesmo

(vai Jums šogad kārojās pēc kaut kādām īpašām krāsām, tēliem, iedvesmo kaut kādas kolekcijas kaut vai dabas parādības :))

5. Jūsu pavasara rituāli, pārvertības, tradīcijas ja tādi ir

(vairākas man pazīstamas damas tieši uz pavasari mēģina notievēt, izmēģināt ko jaunu, pērk svaigākas smaržas, daži jau brauc ceļojumos tieši pavasarī :))

6. Ko Jūs plānojiet izdarīt šajā pavasarī piro reizi (izaudzēt zaļumus pašai, iziet kādus kursus, seminārus, apņemties katru ne'dēļu pirkt pavasara puķes).

7. Vispavvasarīgākais produkts ko var nopirkt veikalā :))

(ēdiens, manta utt.),

8. Vai pavasaris jau ir klāt tieši Jums?

(man pavasaris sākās ar 22. martu, jo tad ir gan manas mammas vārda diena, gan astronomiskā pavasara sākums, kādam tas ir ķiršu ziedēšanas laiks vai Lieldienas, vai, varbūt, marta kaķi :)))

Ceru, ka sapratāt un izlasījāt līdz galam :)

24.03.2011 14:35 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
1. Saule, zaļums, atpogāts mētelis.
2. Man brokastis ir aptuveni vienādas visa gada garumā.
3. Ir plāns nopikrt ikdienas valkāšanai kurpes un ļoti gribu arī ādas jaciņu.
4. Pārāk grūti noraksturot.
5. Nav nekādi īpaši rituāli. Diētas neievēroju, pārvērtības arī nav gaidāmas.
6. Gribētos kādus kursus iziet.
7. Pavasara ziedi.
8. Nav! Man pavasaris asociējas ar jau 1.punktā minētajām lietām, no kurām tagad aktivizējusies ir tikai saule!
24.03.2011 14:41 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
1. saule, zaļums, smarža.
2. īpaši nemainās ēdienkarte, sāku audzēt uz palodzes visādus brīnumus.
3. nopirku perfektas kurpes.
4. kā jau augstāk minēju - šogad man ir lieliskas kurpes un soma, tendējos uz bēšiem aksesuāriem un uz aksesuāriem vispār.
5. braucu uz jūru ar draudzenēm un ēdam picu :D
6. nothing special.
7. hiacintes podiņos!
8. man pavasaris būs klāt, kad varēs sākt nēsāt kurpes.
24.03.2011 14:44 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
1. narcises, putni, divstāvīgie kaķi :D
2. izdīdzētie zaļumiņi uz palodzes, redīsi
3. gribas pufaiciņu, blūzīti, pavasarīgas kurpites
4. man šopavasar ļoti dominē baltā krāsa apģērbā un viļņaini mati, kas man agrāk bija retums
5. mazāk ēdu gaļu, eju uz solāriju, sportošana, kaut kā jauna aizsākšana ik pavasari. šogad mācīšos itāļu valodu un jau apgūstu latino dejas
6. atvest riteni un ar to braukāt pa rīgu (l)
7. viss, kas dzeltens- apģērbā, no pārtikas- lociņi, redīsi
8. ir kopš pirmās saulainās šā gada dienas, bet ar šausmām gaidu nedēļas nogali, kad sola sniegu un aukstumu :-O
24.03.2011 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Ar sauli,sniegpulkstenīšiem,ņaudošiem kaķiem.

2)Šobrīd man topā ir lociņi no pašas palodzes :D Lieku uz maizītēm,pievienoju biezpienam.Protams,ne katru rītu,bet nu...ik pāris. :) Gaidu,kad varēs redīsus dabūt normālus.Šobrīd dabūjamie garšo pēc vecas švammes.

3)Nopirku uz atlaidēm krāsainus auskarus un kleitu.Plānā nopirkt vēl kādu kleitu,uzšūt vienu un vēl krāsainas zeķubikses nopirkt.Protams,gribētos atrast foršus apavus,ko nēstāt tad,kad kerzās būs pa karstu,bet kurpēs par aukstu.Taču...neko nevaru atrast.Visu pretīgas špiļkas.

4)Apģērbā tā pati krāsa,kas vienmēr.Bet esamu piefiksējusi,ka skatos arī uz apģērbiem,kas ir citās tumšās krāsās un ar rakstiem.Nopirktā kleita ir tumši zila ar rakstu.Kārojas nokrāsot matus.Pat jau zinu kādus,bet nevaru sabīdīt laiku ar savu frizierīti :)

5)Nav tādu.Vienīgi no rītiem mazliet agrāk varu piecelties.Respektīvi,ja ziemā līdz 12.00 varu nogulēt,tad pavasarī jau 9.00 vai 10.00 varu piecelties bez problēmām.Tievēšanas kūres netaisu.

6)Jau daru-audzinu tos lociņus uz palodzes :D Cits nekas nenāk prātā.Vienīgi,kad nebūs tāds vājprāta vējš,tad iet atsākt brīvdienās uz mežaparku braukt pastaigāties.

7)Nezinu :D

8)Man šķiet,ka man pavasaris būs klāt tad,kad nokusīs atlikušais pļeckainais sniegs un man beidzot vairs nesals.Šobrīd joprojām salstu gan iekšā,gan ārā.
24.03.2011 14:48 |
 
Reitings 164
Reģ: 11.11.2009
1.Zaļa zāle, saule, smaidīgāki cilvēki

2. Kafija, gurķmaizītes

3. Gribu iegādāties kādus svārkus vai gaišu topu :)

4. Noteikti gaišākas drēbes apģērbā

5. Pastaigas (ziemā īpaši nepatīk pastaigāties)

6. Vairāk smaidīt :-P

7. Zaļumi,gurķi, tomāti

8. Man pavasaris parasti iestājas tad, kad lielākā daļa sniega jau nokusis, vairāk sāk spīdēt saule un viss apkārt kļūst zaļāks. Tātad man jau pavasaris ir iestājies (l)
24.03.2011 14:52 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
1.sniegpulkstenīši,sniega kušana,kafijas dzeršana parkā,saulainā dienā.
2.Lielākoties paliek nemainīga,bet šat tad uznāk,ka gribas kaut ko pavasarīgāku.Tad tiek izmantoti lociņi.
3.Trencis un zeķubikses,lai var pie svārkiem vilkt.
4.Lietu siltā pavasara dienā un varavīksni gibētos redzēt.
5.Drīzumā sākšu skriet.
6.Neko neplānoju.
7.Olmaizītes ar lociņiem.
8.Nē.
24.03.2011 14:55 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
1. Mīlestība, saule un kūstošas kakas :D
2. Svaigs gurķis!
3. Pavasara ballīšu zābakus, jaunus matu kopšanas līdzekļus .. aiziešu pie friziera un jāiepērk liels daudzums zeķu.
4. Sarkanas kurpes, īsi melni svārki, sarkana blūze.
5. trenējos Nordea maratonam, dzenu nost "riepu" :)
6. Ar teltīm pie jūras izlīst ... noriskēšu pasaldēties kādas 2 dienas.
7. emmm ... nav tāda :)
8. Jau nedēļu kā klāt :)
24.03.2011 14:56 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
1-putnu čivināšana,siltums,zaļais dabā.
2-Svaigie salāti,bet nu ej sazin vai pavasara ietekmē. Lociņi un citi garšaugi.
3-Gribētos bezpapēžu laiviņas.
4-Kā jau parasti-uz ielas_atsegti sejas vaibsti,mati plīvo bez cepures. Istabā-ierastais,ērtais sporta tērps.
5-Agrāk gāju garās,lēnās pastaigās.Nolakošu pavasarīgus nagus. :D
6-Šķiet,šajā pavasarī labāk neko neplānošu,centīšos tik daudz nestresot.
7-Pavasara drēbes,iešlūcenes,tomāti,gurķi,redīsi.Sulas.
8-Man šķiet,ka jau ir sācies :D patīkams,silts gaiss.Tās foršās debesis,putni un pumpuri,saule. Priekš sevis,es pamanu,kad daba mostas,nu cerams,ka neuzsnigs sniegs. :D
24.03.2011 14:58 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Čilliņam aizpildīšu.
1. Cerības, taureņi, basas kājas.
2. Saldējums ar augļiem. Bet vsp nekas jauns neparādās.
3. Pavasara jaku, šallīti.
4. Nop.
5. Nop
6. Vēl nezinu.
7. Saldējums
8. Ir sācies, jo tikko biju Vācijā, kur viss jau silts un saulains, un bez sniega.
24.03.2011 15:00 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
1. Ar grupu Hospitāļu iela un ar pirmajām dienām, kad var nevilkt virsjaku. mmm.
2. Viss, kam klāt ir zaļumi- salāti ar lociņiem, maizītes ar pētersīļiem virsū utt.
3. Vēl kādu kleitu (l)
4. Kleitas, kurpes.
5. Nav man tādu rituālu. :)
6. Esmu sākusi nodarboties ar diedzēšanu, tāā patīk.
7. Tie paši lociņi..
8. Noteikti!
24.03.2011 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
1. sniegpulkstenītes, vasarasraibumiņi, mans sarkanais mētelis :D
2. nekas jauns neparādās :)
3. jau nopirku jaunas saulenes (l) domāju, noteikti būs vēl pāris kurpju pāri, es nevaru turēties pretī kārdinājumam, kad redzu smukas kurpītes (l)
4. iepriekšminētais mētelis, augstpapēžu kurpītes, šad tad - sarkanā lūpu krāsa
5. nekādu īpašu rituālu nav, vienīgais, sāku apmeklēt solāriju - pa ziemu to nedaru, bet tuvojoties vasaras sezonai, negribās, lai kājas ir baltas :D Un vēl, protams, saku vairāk laika pavadīt svaigā gaisā :)
6. uzrakstīt maģistra darbu.
7. zaļumi - dilles utt. (l) un pavasara puķes (l)
8. hmm, laikam tomēr nē. sāksies tad, kad nokūsīs pēdējais sniegs, nepūtīs tas traki auksts vējš un varēs vilkt vieglas drēbes - šobrīd vēl staigāju zābakos un kurtkā (t) :-)
24.03.2011 15:58 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
1. Saule, pumpuri, zaļa zāle.
2. Zaļie salāti.
3. Plānoju izpirkt Londonas veikalus - pirkšu visu, kas patiks.
4. Kā vienmēr - pavasarī izvēlos spilgtākas krāsas drēbes.
5. Pirms pludmales sezonas mēģinu atbrīvoties no ziemā uzkrātā.
6. Plānoju beidzot ievākties savā pastāvīgajā dzīvesvietā un iekārtot to pēc savas gaumes.
7. Maijpuķīšu pušķis.
8. Jā.
24.03.2011 16:05 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
1. narcises, smarža gaisā, iedvesma.
2. laikam paliek nemainīga.
3. vēl nevaru izlemt, ko īsti vēlos :-D
4. man vēljoprojām nav pārgājusi tieksme uz tumši zilo krāsu kopš pagājušā rudens/ziemas.
5. sāku jau pirms pavasara nodarboties ar daiļāku aprišu veidošanu :-D
6. plānoju pirmo reizi uzrakstīt bakalaura darbu :-D :-D bet ja nopietni, tad neko diži neplānoju - man vispār nepatīk plānot, apņemties - vajag iet un darīt.
7. gurķi, salāti, redīsi :-D
8. man sākās kādu nedēļu pirms astronomiskā. bet tā reāli parasti pavasari sajūtu, kad viss zied pilnā sparā un upes ir brīvas no ledus.
24.03.2011 16:22 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
1. Sniegpulkstenītes, cilvēki, kas sāk ģērbties jau plānākās jaciņās, un biežā saulīte.
2. Nav tādas.
3. Jau esmu iegādājusies, satriecošu sarkanu kleitu! (l)
4. Prinča Viljama līgava (tvnetā var apskatīties) :-)
5. Atsākt braukt ar riteni, un beidzot tikt pie volejbola ārā.
6. Gribu iesēt priežu sēkliņas, kas man izbira no Adventes vainaga čiekuriem. :-)
7. Narcises vai dzeltenas tulpes. (l)
8. Nav gan vēl :-(
24.03.2011 16:34 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
1. Ar slimošanu, jo ik gadu pavasari pavadu bez balss, un kādā brīdī noķeru arī kādu vīrusu.
Ar narcisēm un tulpēm - mani mīļākie ziedi
Ar Talsu ralliju un citiem autosporta pasākumiem
2. Pavasarī vairāk ēdu svaigumus - lociņus, redīsus. Tāpēc pavasarīgākās brokastis - redīsmaizes
3. Interesantas zeķubikses (vakar pāris nopirku), lai beidzot varētu rādīt kājas kleitās :-)
4. Iedvesmo saule un skaists laiks, kas arī ļauj iejusties pavasarīgajā tēlā - uzvilkt kurpītes, kleitu un doties pavasara pastaigā.
5. Vairākus gadus arī pavasarī nopirku jaunas smaržas. Vēl ik gadu pērku jaunas saulesbrilles. Tad pavasarī ir visādas ģimenes tradīcijas - apciemojam radus Lietuvā, pirms Lieldienām braucam uz drauga lauku mājām utt.
6. Iestādīt pūpolu mūsu zemē, kur diemžēl vēl nekā cita nebūs :-D Tagad gaidām, kad pūpols pados saknes, lai varam pārstādīt un cerēt, ka tas ieaugsies pie mūsu nākotnes mājām :-)
7. Narcises un hiacintes podiņā
8. Pavasaris vēl nav sācies, jo vēl neesmu pat aizsmakusi :-P
24.03.2011 16:39 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
1. Lieldienas, tulpes, sakura (laikām ietekmējos, ka japāna tagad pieminēta uz soļa).

2. Tā, ka uz pavasari visi apelsīni paliek vitamīniem nevertīgāki, mēģinu no rīta apest kādu 1/2 greifruta vai kivi (C vitamīna avots :)), un nezinu kāpēc, uz pavasari pārstāju ēst kādu jogurtu, bet mēģinu našķoties ar pieminētiem augļiem, kādu pilngraudu cepumu, maizīti un kādu šokolādes gab. (laikām kaut kāds pavasara nogurums).Vēlākajā pavasarī tas jau ir kaut kādas ogas un augļi, kurus var nopirkt pie mums.

3. Gribās jau daudz, bet laikām būs kaut kāda košā bluzīte (gribēju lakatu, bet tik daudz, ka laikām vairs nevajag :)) un kādu dārgā gala tušu, kurai vienmēr bija žēl naudiņas.

4. Kaut kas svaigs un zaļš. Man vispār pēdēju gadu laikā imponē gaiži zaļā krāsa, bet tajā pašālaikā noilgojos
pēc lakoniskā savienojuma melns - balts.

5. man kaut kā ļoti prasās pavasarī aizbraukt kaut nelielā, bet ceļojumā (netālu uz Eiropu, kaut vai kaimiņvalstīm vai pa LV), un jau vair;akus gadus tas sanāk tieši pavasarī, pilnīgi prasās. Un pavasara pastaigas pa Siguldu (ievu vērošana :))
Ir vēl šis - tas, bet noteikti piemirsu :)

6. Aizbraukt uz vairāku dienu SPA uz Jurmalu (gribu kaut kādas pārvertības tieši sev :)), diezēt sēkliņas, jo lociņus utt. uz palodses audzēju bet tie graudi man ir tikai plānā.

7. Pavasara puķes, svaigie aromāti 9smaržas, losjoni, dušas želejas utt. :))

8. jā, kā teicu, tas man ir ar mammas vārda dienu,. bet ja nesanāk marta beigās, tad uz lieldienām - noteikti :D
24.03.2011 17:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits