Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vnk parunāties

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011

Gribējās uzzināt, kā ir citām meitenēm ;)

Ir tā, kad skolas laikā man bija ļoti daudz draugu, interešu, izklaižu, nebija laika pat mājās pasēdēt, uzreiz visi zvanījās un sauca tusēt (par ko mamma nebija priecīga :D)... Skolas laikā ieguvu vairākus labus draugus, ar kuriem arī pēc skolas palika kontakts, bet ir tā, kad tgd visiem ir sava dzīve un nav palicis nekas kopīgs! Ja skolā man bija vairākas labākās draudzenes, tad tagad viņas ir kkur pazudušas... Es pati arī esmu aizņemta, strādāju katru dienu nelielā uzņēmumā, kurā nestrādā neviens mana vecuma jaunietis, ir tikai 2 tantes pāri 40 gadiem un 1 vecs opis! :-| Brīvdienas pavadu mājās, jo esmu nogurusi, aizbraucu pa veikaliem, nopērku pārtiku, aizbraucu pie vecākiem un brīvdienas ir galā.

Retu reizi kāds no bijušajiem draugiem uzzvana un kaut kur uzaicina, bet reāli saprotu, ka cilvēki ar kuriem man bija pa ceļam visus 12 gadus un likās ka draudzība būs mūžīga, tgd katrs ir aizņemts ar savām lietām (darbs, mācības, ārzemes) un tie uzaicinājumi ir vairs tikai pieklājības pēc! :-/ Jā un man pietrūkst draugu un vsp cilvēku kā tādu, ar kuriem var parunāties!

Piemēram, viens man bijušais klasesbiedrs ir iekārtojies darba kolektīvā, kur ir 20 jaunieši viņa vecumā un viņiem katru nedēļu ir kolektīva pasākumi, tusiņi-burziņi...Viņam ir daudz jaunu draugu, ar kuriem katra diena paiet nemanot! (t) Es jau varētu pameklēt kādu lielāku kolektīvu ar lielākām iepazīšanās iespējām, bet man te labi maksā un man vnk žēl būtu pamest šādu darbu! Nezinu vai varētu atrast labāk apmaksātu...

Aīīīī, man besis... :( Kā jums ir?? Daudz draugu? Laikam katru nedēļu ejat izklaidēties un draugi zvana katru dienu... :( esmu baigā lūzere man tā šķiet :D un dzīve nav taisnīga... Bet varbūt tā vnk ir, kad katram sākas sava dzīve un vairs nav laika citiem :(

22.03.2011 23:41 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
ak jēziņ es uzrakstīju tādu eseju :D :-|
22.03.2011 23:41 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu man ir chupinja labako draudzenju no pamatskolas laikiem, no pirmaas klases. Un otra chupinja no augstskolas. No videnes ta ari baigi cieshas attiecibas nav palikushas, kaut ari visu videni ballejos..
Mans spriedums - neskaitot bernibas draugus, visvieglak draugus iegut studiju gados.
Sac studet, apmekle kadus kursus, atrodi hobiju. Izradi iniciativu satikt vecos skolasbiedrus!
22.03.2011 23:47 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nē man nav daudz draugu,nē es neeju katru nedēļu izklaidēties,un nē man nav vajadzīgs bars cilvēku,ko dēvēt par draugiem. :-)
22.03.2011 23:47 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man ir daži tuvi draugi, ar ko arī pietiek. Neeju tusēties katru nedēļas nogali, bet, kad sagribās, tad vienmēr atradīsies, ar ko sačupoties. Mani draugi ir vēl no pašas bērnības, no pamatskolas, no vīrieša puses. Ar studiju biedriem man galīgi nav paveicies, pāris reizes ir sanācis kopā kaut kur aiziet, bet ar to arī pietika.
22.03.2011 23:53 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Man draugu nav daudz, taču pat tiem dažiem, kuri ir, īsti nav laika. Izklaidēties ar draugiem eju tad, kad satiekos, sanāk max 2x 3mēnešos, taču zvanu vai rakstu gan viņiem bieži. Runājot par vēlmēm, vairāk draugu es fiziski "nepavilktu".
22.03.2011 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man ir tādas neitrālas, virspusīgi draudzīgas attiecības ar bijušajiem klasesbiedriem (kaut arī nomācījos kopā ar viņiem visus 12 gadus), laba draudzene no vidusskolas laikiem un pirmo ballīšu sākuma, ar labāko bērnības draudzeni kontakts kaut kā pazudis, bet ceru kādreiz atjaunot (neesam šobrīd vienā valstī). Pārsvarā ballītes notiek ar kursa un koju meitenēm, piekritīšu zakjim, ka augstskolā (un īpaši kojās) var iegūt draugus ātrāk. Bet principā, ja cilvēks ir atvērts, viņš visur sapazīsies - autoskolā, autobusā, ballītēs, sporta pasākumos utt utjpr. (tie no manis pašas pieredzes). Nevajag sevi negatīvi noskaņot un būs ok.
22.03.2011 23:58 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Man no skolas laikiem ir palikusi draudzene ..ar otru zuda kontakts , bet nu no darba kolektiiva neviens nav baigais draugs :)

Laika pietiek visam i darbam i draugiem :)
23.03.2011 00:04 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
eezeli, + + +
23.03.2011 00:06 |
 
Reitings 89
Reģ: 29.01.2009
Tā, ka man būtu baigi daudz draugu - neteiktu, lai arī pati esmu sabiedriska. Vislabākā draudzene man tomēr ir un paliek no vidusskolas, pamatskolas draugu nav, bet augstskolas draudzenes (arī ļoti labas) visas jau pa ārzemēm.
Tā kā esmu skolotāja, tad mans kolēģu loks ir dažāds - gan sievietes gados, gan puslīdz mana (lai gan esmu pati jaunākā). Pa nedēļu esmu pārgurusi, bet vienmēr esmu gatava kaut kur aiziet, pati esmu tā, kas zvana un aicina, jo zinu, ka ja ne es, tad neviena jau! Daudz laika pavadu ar savu draugu, tam jau tak arī vajag laiku, lai nepaliktu vecmeitās, kā lielākā daļa skolotāju ar savu aizņemtību :) Vispār par kompāniju nesūdzos, sūdzot par laiku, kas vienmēr ir par maz visiem man mīļajiem :)
23.03.2011 00:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Izklausisies loti jocigi,bet man draugi "pazuda",isi pirms aizcelosanas uz Ameriku.
Es laikam saku saprast ,ka biezi draugi -tadas vienkarsi pasedesanas ,loti panem laiku-es biju ta parnemta ar saviem darbiem,ka beigas apzinajos ,ka man vairak ir tadi pazinas,kolegi,cilveki ar kuriem tads ,ka bizness!Bija jau sava gimene ari! :-)
Seit Amerika man faktiski ir tikai mans virs, un meitenes Cosmo ,ar kuram regulari parunaju! :-) Zinu ,ka izklausas divaini,bet ta ir!
23.03.2011 00:15 |
 
Reitings 192
Reģ: 17.11.2010
ērzelis uzrakstīja arī par mani ;-)
23.03.2011 00:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ērzelis grib gulēt +1
23.03.2011 00:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits