Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecibu krize?

 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011

Sveikas. Jau uzreiz atvainojos ka rakstu bez garumzimem..

Tatad mana problema.. Ar puisi esam kopa vairak ka 2gadus, pedeja laika stridamies un vins saka, ka neredz musu attiecibas izaugsmes iespejas, neredz kopigu nakotni, jutas noguris un vinam pietrukst visadas lietas, bet tai pasa laika saka, ka esmu vinam darga, grib rupeties par mani, uztraucas par mani. Kopa 100% nedzivojam, jo vins to negrib tagad. Vinu uztrauc tas, ka pec 2gadu kopa busanas nevar man pateikt magiskos 3vardus, un vel teksti, ka vins ir visu so laiku nesajis mani uz rokam, un nejutot no manas puses tadu pasu atdevi, kautgan es no savas puses domajot, daru visu iespejamo. Tagad musu attiecibas ir tada stavokli, ka esmu pateikusi, ka centisos kaut ka tas pilveidot, rast kkadas izaugsmes iespejas, tas viss kas vinam pietrukst, tikai isti nezinu ka to izdarit. Situacija ir diezgan sarezgita un gruti izskaidrojama, bet gribetu dzirdet Jusu viedoklus un varbut lidzigas situacijas, kas man palidzetu. Gribu vinu redzet sava nakotne, tapec gribu pirms ja mes skiramies, but parliecinata 100% ka esmu darijusi visu iespejamo, lai saglabtu visu.

Un vai Jums liekas normali, ka puisis ar bijuso meiteni paliek draugos un iet kopa skatities hokeju, vakarinas un sarakstas gandriz katru dienu? Es vinam uzticos, bet tai pasa laika, nezinu vai tas ir normali, ka vinam ir tik liela interese pret vinu.

22.03.2011 18:15 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Par attiecību krīzi varu pateikt tikai to, ka jārīkojās kā sirds liek! Neviens padoms no malas nevar līdzēt, jo tikai tu pati zini, uz ko esi spējīga.
Par draudzību- nesen gandrīz izšķīros no sava vīrieša. Viņš ir ne tikai mans mīļotais vīrietis, bet arī labākais draugs. Ja attiecības beigtos, nekādā gadījumā negribētu viņu zaudēt arī kā draugu! Tātad- jā, man tas liekas normāli! Ja tu viņam uzticies, tad vispār nekādu problēmu nesaskatu! ;-)
22.03.2011 18:22 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
par bijušo...viņš man ir viens no labākajiem draugiem tagad :) daudz biedrojamies .. manējais ir bik greizsirdīgs uz bijušo, bet to, ko mans tagadējais draugs man sniedz attiecībās, ar iepriekšējo nemeklēju .. mēs vnk čomi esam :)

Par krīzi ... nu bet vajag prasīt, ko viņš saprot ar "izaugsmes iespējām"!? :O vispār definīcija jau tizla .. ir kā jūsu attiecības būtu kkāda SIA un jums tur karjeras izaugsmes iespējas būtu ... Ko viņš vispār grib? Ja reiz nav apmierināts, tad jau zin pats, kā pietrūkst! Mans draugs vienmēr saka, lai es pa tiešo saku, kas nav riktīgi, kā man tas liek justies un kā to mainīt. Šitie pekstiņi caur puķēm neiet cauri.
22.03.2011 18:23 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011
Vins jau saka ko grib, bet to visu nevar panakt menesa laika, tam visam vajag ilgaku laiku, ta ka vins tagad strada advokatu biroja par juristu, tad vinja prasibas pret sevi un apakrtejiem ir augusas, un vnk no manis gaida, lai es ari attistos, bet to visu nevar tik atri panakt, gan delj naudas, gan iespejam, tapec isti nezinu ko darit..
22.03.2011 18:29 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
wow, wow .. vai tik čalītis nav par sevi pa daudz sadomājies? Tipa viņš Tevi nēsā uz rokām? A tā tiešām ir? Vai arī viņš sevi ceļ baigajā super stāvoklī un norāda, ka Tu ne s*da nedari attiecībām?
22.03.2011 18:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011
Ta tiesam ir, vins dod man visu ko vajag, izvada visur kur vajag, daram visu ko gribu, man ir viss, bet tai pasa laika man skita ka es ari daru preti to pasu, bet vinam skiet ka nedaru pietiekami. Vinam ir tali plani, augstu uzkapt un tas ari izdosies, esmu parliecinata, lidz ar to, vins grib ari lai es nestavu uz vietas, bet kka pilnveidoju sevi, jo vinam skiet ka visas manas intereses esot saistitas tikai ar vinu, nevis sevi un sevis pilveidosanu, iemacisanos kautko jaunu.
22.03.2011 18:39 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Bet ko tu pati saki? Tā tiešām ir, ka visas tavas intereses aprobežojas ar viņu?
22.03.2011 18:42 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011
Ja vins man nebutu neko tadu teicis, tad to nekad neiedomatos, bet ja ta padoma, tad tiesam ta ir, man ir darbs un brivdienas atpusos, satiekos ar vinu, neesmu iedomajusies, ka varetu vel kko darit, macities, no vienas puses gribas, bet no otras, nezinu, viss paliek tikai ideju limeni un nav isti ta lielaa gribesana kko darit, bet sava zina zinu ka vajadzetu, ja gribu palikt ar vinu kopa un nakotne kko sasniegt.. Vai tiesam vinam ir taisniba, un lai vins justos labi, man sevi ir japilveido un jaaug kopa ar vinu..Jo diezgan logiski, ka vinam amats aug un noteikti grib blakus redzet tadu pasu cilveku. Bet ka to izdarit atrak ka 3gados es nezinuu, jo vinam neapmierina situacija kada ir tagad, un cik ilgi vins gaidis es nezinu.
Diezgan nesaakrigi uzrakstiju :-D
22.03.2011 18:47 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Ja tu sāksi kaut ko darīt, tas jau būs daudz! Loģiski, ka uzreiz nesasniegsi karjeras virsotnes, bet ar kaut ko taču ir jāsāk! Un vispār, nevajag censties tik daudz viņa, cik sevis dēļ! ;-)
22.03.2011 18:52 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Nu tur jau viņam varētu būt taisnība .. ka vēlas blakus sev izglītotu un vispusīgu sievieti. Bet nedomāju, ka Tu uzvedies tik aprobežoti, lai viņš nebūtu gatavs gaidīt, kamēr tu sevi pilnveido.
22.03.2011 18:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011
Vistrakakais ir tas, ka nezinu ar ko lai saku, jo nav isti noteikti virzieni uz kuriem gribetu tiekties un naudas lidzekli ari pagaidam ir ierobezoti, neesmu radusi nemt naudu no citiem, kaut ari tas ir mans puisis.
22.03.2011 18:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es gribētu teikt, ka tieši šodien un tagad ir tas mirklis lai maiņītu savu dzīvi, nav tādas rītdienas, laiks pārāk stiepts jēdziens.
Ja pati kaut ko vēlies mainīt savā dzīvē- rīkojies, turklāt ja vīrietim ir mērķis, vēlme kaut ko sasniegt, tas ir tikai loģiski, ka viņš vēlas līdzīgu cilvēku sev blakus... ;-)
22.03.2011 19:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
part to 2. sievieti-tas nav normali. vinam vina nav vienaldziga.

par jums-parak daudz gribu, gribu no vina puses. pats lietas laba ar ko dara, vai tikai gaida no tevis nezin ko?
22.03.2011 19:54 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2011
Nu vinam skiet ka visu so laiku kops esam kopa vins ir darijis tik daudz un skraidijis man apkart, ka esot piekusis no ta, jo preti netiekot sniegts tikpat daudz.
22.03.2011 20:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
tu teici, ka gribi redzet vinu sava nakotne - ar to pietiek!

matematika seit ir vienkarsa, man ar bija smags posms, bet es to parvareju, neiedomajoties nevienu domu, kas saktos ar noliegumu, es domaju tikai visu labo, uz lapas es rakstiju lietas kuras grbu nakotne, bet iztelojos ka tas man jau ir tagad, un fantazeju visu lidz mazakajam sikumam, un kadas tam bj sekas? viss piepldijas un vel labak! galvenais tici, ja gribi ar vinu kautkur doties, panem sakrava savu cela somu un tici ka tulit kautkur brauks, iztelojes vsu, un nepajes ne nedela ka kautkur busiet aizbraukus! doma tika sava drauga labas ipasibas, un tas klus vel stiprakas un labakas:)
es sita pat savu draugu izvilku no alhokola kardinajuma, kura vins bija kritis, iedomajies , es ar vinu par to nerunaju, tika domaju un domaju un fantazeju, iztelojos, un viss m ana dzive ir nokartojies pat labak, neka biju cerejusi!

tu esi magnets, un tikai vss kas notiek ap tewi, r atkarigs no tews, tavas domasanas un izturesanas!

veiksmi, bucas! :)
24.03.2011 03:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
es atvainojos, man burts "i"strada ar grutibam :D
24.03.2011 03:47 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja vien tiesam neesi bijusi liela riebekle, neizdaba virietim! Vins ar Tevi prasmigi manipule, palasi psihologijas gramatas - sapratisi.
Bet nu, tapat neklausisi, un centisies glabt. Pietam, ja jusu att. nav viss kartiba un vins paraleli regulari sarakstas ar bijuso - nu par ko tas liecina? :-/
24.03.2011 04:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits