Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu pieaudzēšana ar piešūšanas metodi

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010

vai ir kādai pieredze? gribētos pamēģināt, jo esot visnekaitīgākā saviem matiem, jo gribās savējos izaudzēt(ļoti lēni aug, varbūt 5cm gada laikā izauguši). Ikdienā man ir jāstaigā ar asti, domāju vai nav ar to problēmas, ka redz cauri.

ja kādai ļoti sabojājās mati vai ir citi pozitīvi/negatīvi komentāri lūdzu dodiet man zināt :)

20.03.2011 15:59 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
cik saprotu, tad iet runa par matu tresēm :) jā, man ir bijuši šādi pieaudzētie mati, no savas pieredzes saku tā, man bija ļoti neerti, man īstenībā nežēlīgi traucēja, kā arī manējais visu laiku teica, ka galva ir grumbuļaina utt....viņam nebija patīkami pieskarties maniem matiem :( kā arī gulēt man bija ļoti neerti, beigu beigās, es noņēmu tos matus pēc mēneša, jo vienkārši vairs nevarēju izturēt, kad noņēma no nost, tad vesela sauja ar matiem bija rokās, bet tas ir tāpēc, ka tiem matiem, kuriem vajadzēja krist laukā, viņi palika tajās iepītajās bizēs. man vēl joprojām stāv plauktā tas kušķis ar matiem :D :D
20.03.2011 16:16 |
 
Reitings 298
Reģ: 29.01.2009
Man viss pilnīgi tāpat, vārds vārdā kā Ljikai :-O :-O :-O

Šausmīgi pārmocījos. Fui! :-|
20.03.2011 16:18 |
 
Reitings 163
Reģ: 17.04.2009
Sveika! Es arī pēdēja laikā intensīvi ievācu info par dažādām matu pieaudzēšanas metodēm. Nonācu pie secinājuma, ka man laikam labākais variants būs clip-in matiņi. Bet, cik lasīju par piešūšanas metodi, tad lielākie mīnusi ir:
1) traucē tās bizītes, kā jau meitenes te minēja
2) saveļās mati,kas sapīti bizītē (bija meitenes,kas rakstīja,ka pat vajadzēja savus matus kādu kušķi izgriezt,jo nebija iespējams izpīt)
3)neizskatās dabiski,jo mati sanāk tā kā visi uz aizmuguri vairāk. Cik sapratu, tad sānos lkm tās bizītes nepin,tik pa apakšu. ;-)
20.03.2011 16:30 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.03.2011
Es tieši ar šo pašu tehniku vasarā biju pieaudzējusi matus. Hm, nu pašai plāni mati un varēja redzēt tās šuvuma vietas, un ļoti bieži vajadzēja pāršūt, jo diegi palika vaļīgi. Kā arī paši mati dikti, dikti jākopj. Man pēc peldēšanās tā savēlās mati, beigās bija putnu ligzda uz galvas.. Eh, nebija to vērts.
30.03.2011 00:07 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Atbalstu tikai kapsulas, trese pašai nav bijusi, bet bija draudzenei un arī visu laiku mocījās-tieši tas pats ko meitenes jau minēja ;-)
Tāpēc apdomā kārtīgi un vai tiešām gribi ar piešūšanas meitodi, moš ir vērts labāk kapsulas ielikt ;-)
30.03.2011 00:17 |
 
Reitings 12
Reģ: 17.03.2011
Man bija ar kapsulām, it kā viss labi un nebija problēmu, nostaigāju ap 6 mēneši, tad noņēmu un tie jau pa trešdaļu bija īsāki, kā pieliku, nu man pašai ir gari mati un nekas nav labās par dabiskiem. Vienkārši tie ir jākopj 2x vairāk, jo ta pat lūst, saķerās. Pēc noņemšanas man kaut kāda peļaste no saviem bija palikusi. Otrreiz jau nu neliktu.
30.03.2011 01:15 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Draudzenei bija. Un man bija tas gods to visu padarīšanu viņai piņķerēt ārā, un tik daudz savēlušies mati bija, ka bija jāplēš ārā. Bieži arī viņai varēja manīt šuvuma vietas. Es pēc šīs metodes nepieaudzētu, bet draudzene taisās nu jau kādu 4. reizi atkaļ šūt klāt (t)
30.03.2011 01:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits