Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

restart podziņa

 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009

kādēļ cilvēkam nav tādas opcijas?

ja arī kāda zina, kur un kā tādu atrast, padalieties pieredzē, jo es to vienkārši nevaru atrast, bet ļoti gribu! :-D

esmu pārgurusi no sevis, no darba, no attiecībām, no laika trūkuma... šķiet no visa. vairs nevelku. iekšā nemiers, bailes un pa virsu stress (un attiecīgi izriet viss pārējais neforšais). tās ir 3 lietas, kuras gribu izsviest no sava skapīša uz visiem laikiem. nesanāk. kā to izdaru, tā tās atkal ievazājas ātrā laikā atpakaļ.

varētu pārstartēties, viss rādītos krāsaināks un vienkāršāks, kā kādreiz (sajutos kā ome :-D), kad viss šķita saulaināks (kas mainījās - grūti pateikt).

tikai kā? :-)

17.03.2011 00:53 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Nav ne restart, ne back, ne delete, ne Esc!

Tev ir jātiek ar šīm visām problēmām galā, ar vēsu prātu jāsaliek viss pa plauktiņiem.
Kā? - tikai pati to vari izdarīt un zināt savas metodes ;-)
17.03.2011 00:56 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.11.2009
restart nav, toties ir "defragment now", tiesa, tāpat kā datoriem tad aizņem kādu laiciņu un citas programmas šai laikā nav ieteicams darbināt :)
17.03.2011 01:23 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
...ir arī "sleep" režīms,kas uz neilgu laiku palīdz un "shut down" jeb piedzeries un atslēdzies :D
17.03.2011 01:31 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
manējais turpina darboties arī sleep režīmā, tā kā - tas neskaitās (nedarbojas :-D)
ar defragmentēšanu arī baigi sūdīgi...
un shut down - nav gaidītais efekts :-D
man kkāds ļoti sabojājies modelis gadījies. jāizdomā kas cits. hm.
17.03.2011 01:35 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Nu tad vēl variants ir nomainīt visu,kas datoram pieslēgts - skaneri(darbu), printeri (attiecības), modemu (dzīvesstilu) utt.... jo datoram jau varbūt nav ne vainas,bet viņš neņem pretī visu,kas pie viņa pieslēgts - dažādas firmas un modeļi,kas īsti neder, vai arī ir novecojuši?
17.03.2011 01:41 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
"Nu tad vēl variants ir nomainīt visu,kas datoram pieslēgts - skaneri(darbu), printeri (attiecības), modemu (dzīvesstilu) utt.... jo datoram jau varbūt nav ne vainas,bet viņš neņem pretī visu,kas pie viņa pieslēgts - dažādas firmas un modeļi,kas īsti neder, vai arī ir novecojuši?"

šo es nekad neaizmirsīšu.

jā, es gribu to visu - nomainīt darbu, pārtraukt attiecības, pārcelties atpakaļ uz vietu, kur jutos labi, tikai man ir bailes. jo vairāk baiļu, jo trakākā režīmā darbojas (vai nedarbojas) prāts, rodas lielāks haoss un neskaidrība. kādēļ cilvēkam paliekot vecākam rodas bailes? vienmēr ir patikuši izaicinājumi, bet tagad ir vairs tikai bailes - esmu mīkstā.

piedodiet, ka te ņemos, bet varbūt šīs rakstīšanas rezultātā līdz veselajam saprātam aizies kaut kas, kas tur trūkst :-D
17.03.2011 01:46 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Es gribētu tā- nospiest delete- lai viss sliktais izdzēšas un tad f5- visu sākt no jauna! Žēl, ka Geits nav parūpējies izdomāt smadzeņu operētājsistēmu! (t)
17.03.2011 01:51 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
būs viņam jāuzraksta vēstule ar ieteikumu pēc tādas nepieciešamības :-D
17.03.2011 01:53 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
bystander, bailes...njā,tieši bailes ir tas,kas bremzē izaugsmi. Es tevi ļoti labi saprotu... Nu negribās jau to skaneri un printeri mest ārā, vai ne? Ir takš tik ilgus gadus kalpojuši,tas nekas,ka šad tad pagļučī,bet tomēr zini visas opcijas un nebūs nekādi pārsteigumi un pats galvenais,ka jaunie aparāti būs jāsāk studēt no paša sākuma...a ja nu neder, a ja nu saplīst un tu paliec bez printera pa visam?! :D Njā,zini vienīgā iespēja pārvarēt bailes ir ieskatīties viņām sejā un vienkārši darīt! Protams,ka grūti saņemties un ir reizes kad varbūt nemaz nevajag...zini,ieteiktu Tev iedomāties sevi pēc 5 gadiem...ja tu redzi rūpju nomāktu,ar dzīvi un veci neapmierinātu sievieti,tad ir vērts aizdomāties...ieteiktu jau var daudz ko,bet izvēle ir Tavās rokās...
p.s.es arī mūždien baidos un "mīžu" no visa...bet es cenšos ar to cīnīties...pagaidām švai sanāk....:D
17.03.2011 01:54 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
Cupcake, tu raksti tik trāpīgi, cik trāpīgi domāju :-D

lūdzu, [email protected]
meklēju morālu atbalstu, pretī varu kūkas piedāvāt (vai arī makaronus ar garnelēm un karija mērci) :-D
17.03.2011 02:08 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
bystander, ardievu mani plāni nerīt :D Tev @ :)
17.03.2011 02:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits