Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienkārši aizdomājos...

 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009

Man šodien kaut kā panesās domas par šo. Tamlīdzīgi dzīvesstāsti ir dzirdēti. Es pat varu pastāstīt vienas paziņas situāciju. Tātad...neilgi pirms vidusskolas beigšanas izšķīrās (pēc savas iniciatīvas)ar puisi, ar kuru kopā bija gandrīz 3 gadus. Attiecības gan nebija diez ko spīdošas. Diez vai viņa īpaši zināja par to, ko viņš mēdza viņai aiz muguras darīt, jo dzīvoja dažādās pilsētās (bet tas laikam šoreiz nav būtiski). Cik es zinu, videni nepabeidza kaut kādu iemeslu dēļ. Tad iepazinās ar vīrieti (vairāk kā desmit gadus vecāku), izveidojās attiecības. Es protams klāt nestāvēju, bet, cik no malas varu spriest, viņa tikai ļāva sevi mīlēt, pati nebija iemīlējusies. Turklāt viņš salīdzinoši labi pelnīja, bija jau savs dzīvoklis. Savukārt viņa izgāja kursus un strādā skaistumkopšnas sfērā. Tā kā vecāki dzīvo labi tālu ārpus pilsētas, bez vīrieša viņai nebūtu kur dzīvot, bet viena dzīvokli uz savu algu nepavilktu. Pēc pāris gadiem mēģināja dabūt atpakaļ bijušo, taču bez panākumiem (turpināja laikam gan vēl cerēt uz viņu), jo dažus mēnešus pēc viņu šķiršanās jau iepazinās ar jauno lovi. Tā nu palika kopā ar nemīlamo vīrieti. Nesen viņiem piedzima bērns (sanāca neplānots).

Atvainojos, ka tik gari. Šis stāts ir tikai kā piemērs, bet tā dēļ aizdomājos, vai dzīvojot šādi ir iespējams būt laimīgai? Cik daudz jums nozīmē materiālā puse? Vismaz es nespētu dzīvot ar vīrieti, kas fiziski man liekas galīgi nepievilcīgs, diez vai spētu iemīlēt tikai tamdēļ, ka mani mīl. Savukārt dzīvot bez mīlestības (kur nu vēl dzemdēt tādam bērnus) es negribētu un nespētu.

Kādas ir jūsu domas šajā sakarā?

15.03.2011 03:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Diezgan murgaini sanāca, bet ceru, ka doma saprotama :-D
15.03.2011 03:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Katrai situacijai bus savi + un -. Jaizverte, kuri minusi skiet mazak nozimigi.
Ka ari tas,ka vina ir ar to nemilamo virieti...Iespejams, vina jau tagad ir iemilejusies, iespejams iemilesies pec daziem gadiem. Iespejams nebus iemilesanas periodu, bet vnk miles vinu (jo vins pret vinu bus labs, gadigs, miles vinu un bernu utt..)

Katram sava laime.
15.03.2011 03:20 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
man laikam tomēr svarīgākas ir jūtas....nekad nespētu gulēt ar nemīlamu vīrieti... nu precīzāk ar vīrieti, kurš man nesimpatizē...
15.03.2011 03:22 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Es personīgi nevarētu būt kopā ar kādu, pret kuru nav jūtu. Katrā ziņā ne jau ilgstoši, nojūgtos. Ja tas tiešām ir tikai naudas dēļ, tas ir ļoti pazemojoši un es labprātāk dzīvotu trūcībā, nevis būtu no kāda atkarīga, izmantotu vienkārši..
Bet nekad jau tu nevari īsti zināt, kā ir patiesībā - cik nu viņa mīl savu vīru vai nē.. tas ir tikai tavs skats no malas.
Un varbūt viņa citu iespēju, kā dzīvot, nemaz neredz.. ;-)
15.03.2011 03:31 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Precējušies viņi nav. Protams, kā jau es teicu, galvā ielīst nevaru, taču no malas viņiem ir diezgan vēsas attiecības. Vismaz no viņas puses. Pat fotogrāfijās, ja ir kāda kopīga, sēž atstatus viens no otra (īpaši pēdējos pāris gadus). Ballītēs ar citiem bildējas apskāvusies vai vai uz to pusi, bet ar savu vīrieti ne. Tamdēļ nesaprotu, kā var šādi dzīvot :-|
15.03.2011 03:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Manuprāt, tukša prātuļošana, kamēr tu pati neesi saskārusies ar konkrēto situāciju. Mēs visam varam celt sevi saulītē un padarīt par svētulēm, bet ziniet, reizēm dzīve smagi jo smagi aplauž tos spārniņus.

Ar prātu es pilnīgi pieļauju iespēju, ka spētu atrasties tavas paziņas vietā (vienīgais izņēmums - bez bērniem). Jo tur ir zināms pievilkšanās spēks, veiksmīgs un situēts cilvēks arī cilvēciskā ziņā (!) atšķiras no, piemēram, bezdarbnieka. No mīlestības nepaēdīsi, no mīlestības nepabarosi savus bērnus, neizskolosi un būsim godīgas, bez pienācīgiem līdzekļiem neizaudzināsi arī ar plašāku skatu uz dzīvi nekā tikai pusdienu galds.

Tiesa, kā būtu īstenībā, kā būtu pārgulēt ar nemīlamu, bet vnk tīkamu personu, gan nezinu.
15.03.2011 03:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti daudz nozīmē materiālā puse.. bet nu tieši tāpēc es esmu savu dzīvi sakārtojusi tā, lai pati ļoti labi sevi varētu uzturēt... Un tad nav jādomā, vai šis vīrietis jāgrābj ciet, jo viņam daudz naudas, vai tāpēc ka jauks cilvēks un no viņa ļimst kājas...
15.03.2011 10:27 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
grecia, tieši tā, es vienkārši prātuļoju :-) Un noteukti negribēju teikt ko sliktu par paziņu. Tā dzīvē nav tikai viņai gadījies. Es domāju situāciju kopumā.
Manuprāt, viennozīmīgi ir patīkami, ja vīrietis par tevi rūpējās, ir gādīgs un jauks. Tik un tā nespēju iedomāties sevi šādās attiecībās. Bet tas ir mans subjektīvaais viedoklis. Var jau būt es viena tāda "pa gaisu" un attiecībās man primārais ir emocionālā puse (t)
Neiešu stāstīt par ko tieši tas vīrietis nodarbojas, citādāk varēs atpazīt. Neskatoties uz to, ka ir spējis dzīvē izgrozīties u galva viņam noteikti uz naudas pelnīšanu strādā, līdz inteleģentam viņam vēl tālu, lai cik jocīgi tas nebūtu. Nav jau viņš nekāds īpāši turīgais. Vienkārši ir diezgan stabili, normāli ienākumi, kas nebūt nav visiem, īpaši tādā nelielā pilsētā.
15.03.2011 14:09 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Njā, emocionālā saskaņa ir svarīga, tomēr nevaru nepiekrist arī meitenēm,kas runā par materiālās puses nozīmi attiecībās. To nevar noliegt kā absolūti nesvarīgu.Kāda nozīme būs visnotaļ mīļam un maigam vīrietim,ja brīdī,kad būs nepieciešama nauda, viņš bezspēkā lauzīs rokas kā tāds Poruka bālais zēns :-D :-P
15.03.2011 16:10 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Hmm, nez kāpēc man šķiet, ka apskaud savu paziņu, jo viņai ir turīgs vīrietis un dzīve nokārtojusies, līdz ar to Tu meklē un saskati kaut kādas nepilnības viņu attiecībās.

Par tēmu - materiālā puse arī ir svarīga, bet ar sev nepievilcīgu vīrieti nespētu dzīvot kopā, vienalga cik bagāts viņš būtu.
15.03.2011 16:25 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
labāk smuku un baigi seksīgo kas guļ gūltā dzer aliņu un lupī tv un neko nepelna .
vai labāk izvēlēties to kas pelna un mīl un var nodrošināt ģimeni.
katram sava izvēle.
reti kad ir viss oki ka abi mīl un vīrietis ir vīrietis ģimenē nevis sievietei viss uzkarauts.
15.03.2011 16:45 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Lūdzu, nepārpotiet! Man nav par ko viņu apskaust. Pati studēju maģistros, ir mīļotais vīrietis, kas nu arī nav bezdarbnieks, viss ir labi :-)
Vienkārši šīs paziņas situācija man acu priekšā notiek, tamdēļ lika aizdomāties.
15.03.2011 16:47 |
 
Reitings 416
Reģ: 21.10.2010
Es izvēlos studēt, strādāt un pati sevi uzturēt. Attiecīgi arī iet un nākt, kad man sagribas, nevis klanīties kaut kādam āzim tikai tāpēc, ka man nav pašai savas naudiņas, par ko zeķubikses nopirkt.
Ar komforta zonu ir jāuzmanās - nevajag apstāties brīdī, kad ir sasniegts kaut kāds minimums. Tas taču pat zinātniski ir pierādīts, ka kaut kādus reālus, taustāmus rezultātus cilvēks spēj sasniegt tikai tad, kad pakaļa jau svilst. Līdz tam laikam - kaut ar sūdainu koku (atvainojos par izteicienu) stāvi blakus, ne pirksta nepakustinās. Tāda ir cilvēka daba.
15.03.2011 16:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es parlasiju visu divas reizes-tiesam nesaprotu vienu,kapec tu doma,ka vina so virieti nemil,kapec doma,ka vins nepievilcigs?!Vai tu doma ,ka nevar iemileties virieti ,kurs 10 gadus vecaks?Vards "nepievilcigs"-vienam nepievilcigs,bet otram tiesi tads cilveks liekas simpatisks ,patikams utt.
Man liekas ,ka to vislabak varetu pateikt tava pazina-ka isti ir... :-)
15.03.2011 20:35 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Ja reiz tu tā jautā, tad paskaidrošu. Pirmkārt, ja mīlētu, tad pēc gandrīz divu gadu ilgām attiecībām nerakstītu bijušajam, ka ilgojas pēc viņa, nepiedāvātu pamest abiem savas pusītes, lai būtu atkal kopā. Cik zinu, vēl aizvien viņu nav aimirsusi. Otkārt, viņa tiešām dīvaini vēsi izturās pret savu tagadējo vīrieti. Iepriekšējās attiecībās tā nebija. Kermeņa valoda reizēm diezgan daudz pasaka pat bez vārdiem :-)
Par izskatu runājot, par gaumi nestrīdās, taču tam vīrietim ir tiešām ļoti liels liekais svars. Kad vēl vasarā nogriež pavisam īsus matus, uzģērbj savu raibo kreklu un tās drausmīgās (manuprāt) saulesbrilles, izskatās kā krievu filmās bandīts no 90ajiem :-D Bet es uzsveru, ka tas man SUBJEKTĪVAIS viedoklis.
15.03.2011 22:35 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Nu jā, tāds stāsts ne vienai vien bijis..
Bet nu.. jā es piekrītu daudzām meitenēm, ka svarīgas ir jūtas, bet ja vīrietis "nerubī fišku", naudu nepelna, tad diez vai spēs ar baigo mīļumu apgādāt. Un kā saprast to gādību un rūpes? Kā viņš varēs par Tevi rūpēties un gādāt bez naudas? Nevarēs ne paēdināt Tevi, ne dot pajumti, un kura gan negrib būt palutināta.. kur arī vajag naudu. Ok, nesaku, ka esmu baigā matereāliste, man nevjag bagātnieku, bet ja puisis rubī fišku un ir ar mērķiem , tad man der, jo es zinu, ka viņš centīsies to sasniegt, un ja man tagad viņš patīk, tad kad labi pelnīs, viņš jau būs mans ;) tā kā.. ir jātiec cilvēkam, ka viņš visu sasniegs.
15.03.2011 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits