Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kada bedu masa var izlidzet?? :)

 
Reitings 20
Reģ: 11.04.2010

ar draugu esam gajusi cauri dazadam lietam, dazadiem attiecibu posmiem..

tgd abi jutam to ka ir gruuti uzticeties - gan man vinam gan vinam man,,

teiksim sodien esmu pie vecakiem , un zinu ka vinsh ir viens pats cita pilseta.

es apzinos ka vins neko nevaretu izdarit,bet tomer ta neforsa bailu un neticibas sajuta..

ka lai tiek pari ,, ka lai iziet no sis stadijas, vai vispar var? es negribetu nodzivot visu muzu vinam blakus, un but ar so sajutu ik reiz kad esam skirti :(

13.03.2011 00:48 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.09.2009
Ah kā es tevi saprotu :-(
Padomu gan nekādu dot nevarēšu, jo man personīgi liekas, ka ja pagātnē ir noticis kas tāds kas ir izraisījis tās bailes, tad no tā vairs vaļā tikt nevar. Vismaz es neesmu varējusi tam tikt pāri, lai arī vairāki gadi jau ir pagājuši.. :-/
13.03.2011 01:21 |
 
Reitings 20
Reģ: 11.04.2010
atbilde ko nevelejos sagaidiit :(

vairak par visu veletos kaut tas butu pari :(
13.03.2011 01:23 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Tas viss ir galvā.
Man arī iepriekš ir nācies vilties, nav viegli tikt tam pāri, jo tas reāli iedragā gan tavu pašcieņu, gan morāli.
Tagad es it kā uz to neraugos vairs ar tik paranoitisku skatu kā pirms gada, iespējams, bet tik un tā 100% jau laikam vairs nekad nebūs šīs pārliecības, ne belti saka, ka uzticīpa ir kā papīrs, ja to vienreiz saburza, tā nekad vairs nebūs perfekta! ;-)
13.03.2011 01:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko vins tadu ir tev izdarijis, ka vairs neuzticies? un ko tu esi izdarijusi tad, lai vins neuzticas?
ja esiet krapusi viens otru, tad domaju, ka ar to tad ari viss ir cauri. kopa var but, bet ticibas vairs ne. ja tas ir citas lietas, tad ir jaruna, jaruna un velreiz jaruna.
13.03.2011 01:30 |
 
Reitings 20
Reģ: 11.04.2010
ak, tas jau nau taa paranojiski, bet nu kad iedomajos par to ka vins ir tur un es te, un brr...

es meginu izkratit to no galvas, un es tacu zinu ka vinsh neko nedaris, bet tomer,, es meginu to uztvert vinaldzigi,, meginu to pec iespejas atrak izdabut no galvas,,

paldies :)
13.03.2011 01:35 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
man bija savādāka, bet idejiski līdzīga situācija. respektīvi, sāku satikties ar puisi, kurš bija nenormāls babņiks, pats stāstīja, ka visas savas draudzenes krāpis, nevienu nav uztvēris nopietni utt.
un man katru reizi, kad viņš gāja tusēt bija tāda doma, ka viņš taču var kaut ko izdarīt un mani vnk piekrāpt. bet tajā pašā laikā es to pozicionēju tā, ka, ja viņš tā izdarīs, tad atpakaļ var nenākt. un tā no sirds uzticēties es viņam sāku tikai pēc pusgada kopā būšanas..

es arī saku, ka viss ir galvā. vainu pieņem, vai labāk ejiet katrs savu ceļu.
13.03.2011 01:43 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
patiesība jau ir tāda, ka nekad nevienam nevari uzticēties par visiem 100%, dzīve man to ir ļoti skarbi un brutāli iemācījusi.
cilvēki mēdz būt negodīgi, un ir tādi, kuri to māk nu tik labi slēpt!.. patiesība jau nāk gaismā agri vai vēlu, turklāt pavisam mazā valstī dzīvojam. :D

ko es gribu ar to teikt? nebūvē savu dzīvi uz vien cilvēka uzticības - stresot visu laiku par to nav vērts, tas NEKO nemainīs. jādzīvo brīvāk! jātver tas, ko dzīve piedāvā, maksimāli pilnveido sevi, lai pašai prieks, lai viena cilvēka cūcības nespētu neko sabojāt, ja nu kas! mazāk jāstreso mums būtu. :)
13.03.2011 01:56 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Man personīgi ir tā, ka līdz šim iekšējā sajūta nav pievīlusi par to, vai var uzticēties vai nē. Kad uzticējos - viss bija kārtībā, kad nē - bija pamats tam, ka neuzticējos.
13.03.2011 02:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits