Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu darbs

 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010

Kā zināms, tad darba apstākļi, priekšniecības attieksme ļoti daudz izsaka, lai būtu vai nebūtu motivācija strādāt.

Būtu priecīga, ja Jūs dalītos savā pieredzē par esošo darba vietu vai par bijušo(ja pattreiz esat bezdarbniece).

1. Kas ir tas, kas Jūs visvairāk motivē/nemotivē strādāt Jūsu darba vietā?

2. Kas Jūs apmierina/neapmierina Jūsu darba vieta priekšniecībā?

3.Ko Jūs vēlētos mainīt savā darba vietā un kādus jauninājumus ieviest?

09.03.2011 15:54 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
saaksim ar to,ka man ir briivais grafiks,nu t.i. var nestaigaat uz darbu,galvenais lai darbi ir. straadaaju davanu naminjaa. ljoti saista tas,ka straadaat ir tieshaam patiikami,jo tas mani aizrauj,visaadas forshas idejas,vaardu sakot ir kur izpausties...principaa viss patiik + ar maaciibaam var savienot. vieniigais gadaas arii taa,ka padariito darbu naakas vairaakas reizes paartaisiit(tas man visvairaak nepatiik),nepatiik kad noliek gar zemi,ja tieku zem slikta garastaavoklja...bet taa priekshnieciiba ir super :) pati ljoti forshs,radoshs cilveecinjsh :)
09.03.2011 16:09 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
1. Motivē uzņēmuma ideja, kurai es ticu un par ko iestājos ;-)
2. Pati esmu priekšniece. Bet, ja drīkstu sevi kritizēt :-P tad es gribētu, lai esmu stingrāka, drosmīgāka, nu tipa buldozers :-P
3. Vairāk kopīgus brainstormus ;-)
Bet tā ar pārējo esmu mierā.
09.03.2011 16:12 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
1. Mani motivē tas, ka man vajag pieredzi, lai varētu tēmēt "uz augstākiem plauktiņiem".
2. Mani reizēm nepamierina tas, ka priekšnieks uzdod visādus papildus uzdevumus, kurus es neprotu vai nesaprotu. Bet no otras puses - tas man ir palīdzējis iemācīties daudz ko jaunu. Pirmais mēnesis bija ļoti grūts, tagad viss ir ok.
3. Es vēlētos interesantāku kolektīvu, jo man kolēģu vidējais vecums ir apmēram 60 gadi. Man pat pusdienās kopā nav ar ko aiziet.
09.03.2011 16:17 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Laimīgā chanely... Tev tas modes veikals, ja? Bet nav tā, ka priekšniekam tikai papīri un papīri, un nav laika tam foršajam?

Es arī esmu priekšniece, bet ne pati lielā. Gribētu būt lielā, lai pati visu noteiktu. Bet man nepatīk tie papīru darbi, jo mūsu priekšniece tikai ar to nodarbojas.
09.03.2011 16:20 |
 
Reitings 164
Reģ: 27.08.2009
Mani nemotivē pilnīgi nekas - attieksme no priekšniecības ir vienkārši drausmīga, šķiet, ka viņiem ir pilnīgi vienalga kas notiek ar darbiniekiem (bet protams grib nezin kādus rezultātus un trako ja neienāk nauda uzņēmumā). Priekšniecību pilnīgi nerespektēju, tiešām uzskatu, ka tie cilvēki ir daudz stulbāki un nekvalificetāki par daudziem zemāka līmeņa darbiniekiem; esmu sapratusi ka tāda arī ir kopējā tendence - par vadītājiem izvirzās lielākie idioti. Skaitu pēdējās dienas, jo no aprīļa eju prom no šīs darbavietas (labāk nestrādāju nekur nekā šajā uzņēmumā), jo manīt tur kaut ko ir bezcerīgi, lai viņi tur savā sūdu putrā paši vārās, talantīgākie kolēgi agri vai vēlu arī pamet/pametīs uzņēmumu, tā ka par viņiem neuztraucos.
09.03.2011 16:21 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Nē, nav tik traki, pietiek laika arī kreatīvajam ;-)

Ieskatam video http://news.creativelatvia.com/2011/03/09/canon-creative-latvia/
09.03.2011 16:23 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Man patīk, ja man nosprauž konkrētus mērķus, vadlīnijas un pārējais ir manā ziņā. Man vispār ir salīdzinoši liela brīvība, jo priekšniecība redz ,ka viss ir kruta, tāpēc gandrīz vispār neiesaistās. Ja baigais slinkais uznāk, zinu, ka varu kādu stundiņu ilgāk pagulēt, bet ,kad darba vairāk ,tad nav problēmu pasēdēt ilgāk. Patīk, ja uzsit pa plecu un pasaka, malacis! Vispār, tfu, tfu, ja būtu jāmaina darbs pret tādu, kur man elpo pakausī, es laikam nevarētu vairs. Kā jau iepriekš minēji- līdzīgs ar līdzīgu attiecības ir pats labākais variants.
09.03.2011 16:31 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
1.Motivee atalgojums, cilveciga attieksme (bet tas nav par manu darba vietu)piemeram manai prieksniecibai ir pie kajas vai es esmu nogurusi , ka stundas ir par garu vinjiem galvenais lai strada un uznjemumam butu ienakumi .Atalgojums ari nu tads nekads .Ar katru dienu klat naak tikai pienakumi .Tas galigi nemotive.Protams svarigs ari ir kolektivs tas ir superigs un ljoti apmierina.
2.prieksnieciba respektivi neapmierina.
3.Labaku atalgojumu .
09.03.2011 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
1.mani motivē tas, ka ir pieklājīgi darba apstākļi, skaidri nosprausti mērķi darbā, algu maksā laikā.
2.Neapmierina tas, ka strādāju ļoti lielā uzņēmumā, līdz ar to bieži parādās caurumi darba organizācijā, citreiz nemotivē tas, ka citu vietā jāstreb savārītās ziepes...
3.Eh gribēku lielāku algu un vairāk izpratnes un atsaucības no priekšniecības! :-D
09.03.2011 17:00 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vienigais kas cilveku motive savu dirsu 7 no rita izvilkt no gultas ir labs atalgojums(vai vismaz tads par kuru varetu nomaksat maksajumus un nopirkt partiku). kolektivs, idejas u.c huinas ir un paliek huinas.
09.03.2011 17:21 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
1. Mums maza kompanija.
a)Nemotivee stradat tas, ka nenak klat jauni pienakumi, neko jaunu neiemacos.
b) Motive tas, ka maksa premijas, darba dienas beigas pasaka paldies:) atnes karumus pusdienas laika, kadreiz pasuta picu uz biroju, aizved mus izklaideties kadas 2x gada uz kadu jauku iestadi, kur protams, visu uzsauc, apmaksa veselibas apdrosinasanu, telefonu.

2.Prieksnieciba mani ideali apmierina, man ir forshs boss, ar kuru var izrunat visu, tada kaa harmonija. Varbut tapec, ka sen pazistu. Varu iztureties dabiski, lugt jebkadu padomu, noteikti zinas atbildi uz jebkuru, patiesham jebkuru jautajumu.. nu tada ka savejo sajuta.Palidzes.Sapratis. Kaa gimene.

3.Jauninajumus nevar ieviest.
Diemzhel, negribas pamest sho erto vietu, bet izaugsmi te vairs neredzu.Diemzhel. Pie mums nenak klienti, redzu diena vienas un tas pashas sejas.
09.03.2011 17:26 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Kad tu esi algots darbinieks, tad, protams, svarīgākais ir tas, cik maksā.
Bet, kad pats kļūsti par darba devēju, tu sāc domāt - cik tad reāli vērts ir tā darbinieka darbs? Cik tad darbinieks nopelna firmai naudas?

Man draugam nesen bija viena meitene. Divas nedēļas taisīja kaut kādu tabulu un nākamās divas nedēļas šim tam saņēmās piezvanīt. Un gribēja 300 Ls mēnesī. Par ko? Firmai viņa nebija spējīga nopelnīt ne santīma.

Es domāju, ko ļoti efektīvs veids ir maksāt proporcionāli paveiktajam - tam, cik uzņēmums, pateicoties šim darbiniekam nopelna.
Tad ir motivācija gan darbiniekam, gan arī uzņēmejam nav žēl tās naudas
09.03.2011 17:35 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
1. ļoti grandioza un specifiska algas sistēma, t.i. iespējamie bonusi, kurus iespējams nopelnīt katru mēnesi sastāda gandrīz tādu pašu summu kā alga, kas nav maza, līdz ar to ir motivācija strādāt un strādāt pēc iespējas labāk, profesionālāk, perfekti izpildot uzliktos pienākumus. 8-)
2. Apmierina bez maz viss. Neapmierina tāds sīkumiņš kā pārāk tālais kontakts, t.i., manuprāt priekšniecībai būtu jākontaktē ar zemāk stāvošajiem bieži un daudz, un ne tikai pīpētavā. (e)
3. Pilnai laimei pietrūkst duša un iespēja darbā lietot datoru ar interneta pieslēgumu. Duša vēl varbūt tālā nākotnē varētu kļūt par realitāti, bet dators -nē. :-|
09.03.2011 21:38 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
1. atalgojums un bonusu sistēma, respektīvi, lai darbs ir novērtēts objektīvi un saņemu attiecīgi darba apjomam un atbildībai. motivē tas, ka ir, kur augt un viss neaprobežojas vien kādu pakāpienu augstāk. šajā darbā nē, bet mani ļoti motivētu dažādas pieredzes apmaiņas, braucieni, kopēji un neoficiāli meetingi ar priekšniecību.

2. apmierina tas, ka ir ļooti liela pretīmnākšana, iespējas sarunāt visu, ka nepieciešāms, laipna attieksme un uzticēšanās.

3. man nav pieņemami, ka datoriem ir nobloķēti visi sabiedriskie saiti. es uzskatu, ka 8h darba dienā man vajag pusstundu atslēgties un kaut vai paspēlēt dr.lv duraku. tāpat mazums rodas nepieciešamība nosūtīt e-pastu no privātā meila.. iekārtotu arī ergonomiskāku darba vietu.
09.03.2011 21:51 |
 
Reitings 17
Reģ: 18.09.2009
1. Savu motivāciju varētu definēt kā vēlmi pierādīt sevi savas zināšanas, spējas un prasmes, kā arī kolēģiem un priekšniecībai, ka esmu vajadzīgs un nepieciešams darbinieks. Patīkami saņemt uzslavas vai patiesu paldies. Tādā veidā sajūtot gandarījumu par paveikto. Bet nav jau tikai tā, ka kkādu patiecību dēļ strādāju. Šobrīd esmu ļoti apmierināta ar to, ka man patīk tas, ko daru; man nav žēl sevis un sava laika; katru dienu papildus ikdienas dienas pienākumiem ir jauni izaicinājumi un iespēja iemācīties/paveikt ko jaunu.
2. Ar priekšniecību tiešām ļoti labas attiecības. Lai arī nestrādāju ilgi, ātri atradu labu kontatktu un savstarpēju sapratni. Jūtu uzticēšanos un atbalstu, personisku attieksmi, lai arī darbinieki esam daudz. Tas ir nozīmīgs faktors, kas veido atmosfēru un sajūtas darba vietā.
3. Mūsdienās protams, ka zīmīgi ir ienākumi. Nebūtu jau slikti lielāka alga. Ir pāris iekšējas lietas, ko tagad grūti īsi un kodolīgi noformulēt, bet pastāv visas iespējas veikt uzlabojumus :)
10.03.2011 00:29 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
1.pašas apņēmība motivē.
2.apmierina priekšniecība,saprotoša,nebaidos.. :-D
3.ir jau man kādas savas idejas,bet tās ir diez gan līdzīgas tām,kas jau tiks ieviestas...
10.03.2011 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Ljoti patiik mana pasreizeejaa darba vieta, jo par darbinieku motivaaciju te tiesaam domaa daudz. Luuk dazi piemeeri:
1) Vismaz reizi divos meenesos uznjeemums saviem darbiniekiem organizee kaadu pasaakumu. Peedeejais bija BBQ muusu jaunaa ofisa pagaliminjaa, kur bija vesela cepta cuuka uz iesma. :D Visus dzeerienus un eedienus uzsauca kompaanija;
2) Katru meenesi tiek noteikts meenesa darbinieks, kurs sanjem 100 EUR veertu daavanu karti, kuru var izmantot jebkuraa restoraanaa. Tie, kas ir nomineeti sai balvai, bet to nesanjem, dabuu pa pastu suutiitu pateiciibas veestuli no kompaanijas vadiibas;
3) Daudz jau nav vajadziigs, lai motiveetu darbinieku, reizeem pietiek ar to, ka tiesais vadiitaajs pieaak un pasaka - sodien tu tiesaam ljoti labi pastraadaaji. :)
4) Algas ir labas, attieciibas starp koleegjiem superiigas, darba atmosfeera ljoti jauka, jauns moderns birojs ar visu nepieciesamo apriikojumu - prieks naakt uz darbu...
Taas taadas galvenaas lietas...
10.03.2011 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
iesaku izlasīt grāmatu ''Līdera ceļš''
tur ir ļoti daudz aprakstīts par attieksmi pret biznesu no tā aspekta,lai tas zdotots veiksmīgi.
viens no citātiem :
''Bizness var pastāvēt ilgi tikai tad,ja visi darbinieki ir laimīgi,ja tie nebūs laimīgi,tad biznesam nav ilga nākotne''
10.03.2011 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
''...liela nozīme tiek piešķirta LAIMEI. Uzņēmums, kura darbinieki, klienti un akcionāri nav laimīgi, ir nolemts bojāejai.''
10.03.2011 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!