Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ZEITGEIST filma un visādas jocīgas lietas

 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009

Vai kāda ir redzējusi šo vai kāda līdzīga satura filmu? Ko jūs par to domājat?

Jau kādu laiku interesējos un lasu visu iespējamo, skatos dokumentālas filmas par varas sadali pasaulē, dažnedažādas teorijas.

Un noškokējos pati par savu naivumu, nezināšanu, neticēšanu - nezinu, kā īsti to nosaukt. Protams, ka es neesmu tik naiva, lai ticētu kautvai piem. ASV sludinātajiem kara "iemesliem" Irākā, protams, ka es zinu, ka par teroristiem tiek saukti visi, kas iebilst vadoņiem un tiek novākti no ceļa dažādos veidos un, ka nekāds apsūdzēts "bārdains vīrs" no Irākas patiesībā nespridzina tās lidmašīnas utt.

Bet kā ir ar reliģiju? Vai šeit ir kāda izteikti ticīgā? Un, ja jā, tad, kas ir tas, kam jūs ticat?

Jūs kāda esat interesējusies par paralēlēm starp ASV vadoņiem un Vatikānu? Par ikgadējām "pasaules biznesmeņu" sanāksmēm? Jūs interesējaties par šādām lietām vai tomēr paliekat pie tā, ka labāk dzīvot savā pasaulītē un nemaz nezināt?

Varbūt kāda var ieteikt kādu konkrētu rakstu šajā sakarā vai ko citu interesantu! :)

07.03.2011 05:24 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Kā arī Rokafelleru un Rotčaildu ģimenes. Ko jūs zināt saistībā ar viņiem?
Vai par sistēmu, kas izveidota, lai vienmēr kāds kādam būtu parādā?

Cerams, ka atradīsies kāda sarunas biedrene. :)
07.03.2011 05:29 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Es esmu tikai par Rokfelleru ģimenes impēriju lasījusi, likās diezgan interesanti. :)

Filmu neesmu redzējusi, taču mans tēvs ir lielu dokumentālo filmu fans, tāpēc esmu šo to dzirdējusi par ASV - Irākas attiecībām, protsmd, ne jau to, ko katru dienu skandina masu mēdijos
07.03.2011 05:34 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Tas, ka banku izveidotā sistēma valda pār pasauli, nav nekāds noslēpums.

Par reliģijām Zeitgeist gan bija pilnīgs bulshits, to jau var saprast jebkurš cilvēks, kaut cik interesējoties par reliģijas nozīmi dzīvē.
07.03.2011 05:35 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Esmu redzējusi, esmu lasījusi. Domājot par tiem meliem, uz kuriem balstīta visa mūsu sociālā sistēma, paliek tiešām slikti. Mēs mazie, pelēkie esam masa dažu pasaules līderu rokās, un mēs paradoksāli, bet viņus nebeidzam apbrīnot :D Vieglāk tiešām par to visu nedomāt.
07.03.2011 05:43 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Es nedomāju, ka kāda ir tik naiva un nezina, ka bankas valda pār pasauli, es domāju uzzināt ko vairāk nekā "ai, kurš tad to nezina" :)
Bet par to reliģiju gan interesanti. Par pretrunām starp Bībeli un notiekošo Vatikānā. Ir tik daudz teoriju, es jau n-tās versijas esmu izlasījusi. Kad Klintonam intervijas laikā kāds no auditorijas uzdod negaidītu jautājumu ar ko viņi nodarbojas sanāksmju laikā un parāda dažas bildes, tad Klintons sastresojas un pavēl izmest laukā no zāles to vīrieti, tas man patika, tad par varas saistību ar senajām mitoloģijām, par simboliem uz dolāra utttt.
07.03.2011 05:46 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Kāds sakars Bībelei ar Vatikānu? Es to filmu ļoti sen redzēju |-) Atceros, ka tur meklēja sakritības starp reliģijām...smieklīgi :-D Varētu domāt, ka Bībele, Korāns utt ir kādas autobiogrāfijas, kam jābūt unikālām.
07.03.2011 05:53 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Filmā jau negāja runa par kaut kādu vārds vārdā unikalitāti. Saproti, neviens jau nepiekasās un filmas netaisītu pie tādiem niekiem. Katrs izvēlas kam ticēt, tikpat labi var vispār neticēt.
Bet kas visu ticīgo acīs ir Vtikāns? Kas ir pirmais, ko kādai vecai sievelei izdzirdot vārdu Vatikāns ienāks prātā. Tieši tas, ko, manuprāt, vēsta tās visas filmas ir Vatikāna galvas sacītais tai pelēkajai masai attiecībā pret to, kas, iespējams, patiesībā notiek.
Man tik neomulīgi palika. Šodien beidzot pēdējo daļu noskatījos.
07.03.2011 06:06 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Esmu redzējusi abas pirmās filmas, bet tas bija jau uj, cik sen.. pirms kādiem 3 vai pat 4 gadiem redzēju pirmo, un neilgi pēc tam otro. Atceros tikai, ka katrā filmā bija daļa, kam piekritu, un daļa, kas tik tiešām likās pilnīgas muļķības. Un likās, ka otrajā filmā jau bija vairāk visādu muļķību :D Tas, ko tiešām atceros, bija tas - ko jau pirmīt kāda minēja - par to, ka visi esam vien pelēka masa, ar mums manipulē un daži līderi dara, ko vēlas. Un to nav iespējams nekādi ietekmēt. Vēl atceros to, cik labi var kontrolēt praktiski katra ikdienu utt., nekur nav iespējams noslēpties, un ar laiku tas būs vēl izteiktāk - pilnīga kontrole. Vēl gribu piebilst, ka ir ok interesēties par šādām lietām, loģiski, tas interesē jebkuru un šķiet saistošas (laikam centos atbildēt uz jautājumu :D ), bet galvenais, ko gribēju pateikt - tie, kuri zin pārāk daudz, ir nevēlami, kā arī tie, kas cenšas uzzināt. Te uzreiz varu minēt kaut vai Poļitkovskas slepkavību.. bet vēl jau ir daudz žurnālistu nogalināti, kā arī vienkārši dažādi cilvēki, kuri pēkšņi kļuvuši nevēlami.. tāda dzīve!
07.03.2011 06:35 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
oij manējais draugs par šo visu ļoti interesējas, ļoti ir aizrāvies,,,es pati cenšos neiedziļnāties..
:-|
07.03.2011 09:22 |
 
Reitings 403
Reģ: 29.01.2009
Man uz kompja ir Zeitgeist 3, meklēju citam cilvēkam, bet paskatoties kadrus atstāju sev ar, bet neesmu vēl noskatījusies.
07.03.2011 12:57 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Mani interesē dažādas sazvērestības teorijas. Zeitgeist esmu redzējusi un ne reizi vien. Tā, starp citu, nav vienīgā filma, kurā tiek atspoguļots šāds skatījums uz 11. septembra notikumiem.
Sazvērestības teorijas vispār ir interesanta lieta, bet tām jāpieiet ar skaidru saprātu. Šajā sakarā man visinteresantākais vienmēr ir bijis Masonu ordenis. Daudz esmu par to lasījusi, bet joprojām nespēju izprast tā ietekmes apmērus mūsdienās. Lai gan man pazīstams cilvēks, kurš reiz nodarbojās ar dažu sazvērestību teoriju izpēti, apgalvo, ka masoni nekur nav pazuduši un turpina manipulēt ar cilvēkiem.
07.03.2011 13:06 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Nu jā man arī likās muļķīgi, ka Bušs tiek pielīdzināts dažās vietās sātanam, bet nejau vnk kā sliktam cilvēkam - kā tiešām velnam bezmazvai ar asti pakaļgalā :D

07.03.2011 15:10 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Esmu gandrīz pie pirmās filmas beigām, skatos jau otro reizi. Ļoti dīvaini, ka nevarēju atcerēties filmu no rīta, bet jau pēc dažām stundām tā tik ļoti sašūpoja manu pasauli. Droši vien man būtu jāsaka, ka filma ATKAL sašūpoja manu pasauli...

Cenšos arī filmai pārāk neticēt, un tas arī ir pats labākais - manī pamodusies ļoti, ļoti kritiska domāšana. Vēl no rīta man bija neoficiāls plāns studēt valodas vai datoriku, bet tagad man tas šķiet smieklīgi un nesvarīgi, es gribu studēt kaut ko, kas atvērs manas acis! Bet ko studēt? Kur? Kur manu prātu nesaskalos vairāk vai kādā citā virzienā? :/
Šobrīd esmu mazā panikā. :D

Un kāds man ir riebums pret ASV šobrīd... bet es arī iepriekš nesapratu to tiekšanos uz dzīvi ASV, un tā vispār jau ir cita tēma. :)

Katrā ziņā iesaku noskatīties, arī tad, ja filma jau redzēta, viela pārdomām.

Ka kāda varētu ieteikt līdzīgas filmas, būtu jauki. Lai gan tāpat googlēšu veselas listes un rakšos cauri neskaitāmām diskusijām...
15.06.2012 21:04 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Man vairāk aizrāju Kenediju klana lāsts. Un Henrijs Fords kas, 1914. gadā sāka izmantot konveijera lentes, kas kardināli mainīja automašīnu ražošanu. Šī inovācija ļāva salikt automašīnu 93 minūtēs, tā vietā, ka pirms tam bija nepieciešamas 14 stundas. Šī iemesla dēļ arī tika samazinātas automašīnu cenas.
15.06.2012 21:11 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Skatījos sen atpakaļ, par to visu interesējos un pa laikam palasu šo to- sacepjos nenormāli, kādam izstāstu visu ko domāju, tad nomierinos... "life is a bitch, so learn to fuck it"
15.06.2012 21:13 |
 
Reitings 354
Reģ: 05.06.2012
Atcerejos, žēl ka nav filmas par viņu. Pat brīnos. Hetija Grīna , saukta par Volstrītas raganu. Skopa , dēla dzīvi sačarēja tapat kā savējo.
15.06.2012 21:15 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
zeitgeist ir iespējams vissliktākā propagandas filma kāda jebkad ir radīta. it īpaši pirmā daļa, to atzīst pat ateisti.
15.06.2012 21:23 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
varbūt Tevi interesēs arī grāmata - Maikls Mūrs "Stulbie baltie vīrieši"
15.06.2012 21:34 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
O tas ir mans lauciņš, vienmēr šūmējos par to, ka sabiedrībā pastāv "sazvērestības". Piemēram, tas pats "Lielais brālis", noteikti visiem interesentiem iesaku izlasīt Dž.Orvela "1984" par Lielo brāli... un tā tas arī ir, mūs arvien vairāk kontrolē, arvien mazāk esam neatkarīgi...
15.06.2012 21:35 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Ja tā tiešām ir vissliktākā propagandas filma, tai ir savi argumenti. Tev tādi arī ir? Uzmanīgi klausos.
15.06.2012 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits