Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pie velna

 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010

Ja mājās būtu vodka, tad piedzertos.Diemžēl nav.

Pie velna draudzenes!Kam tādas vajadzīgas?Dzīvē esmu tāpat aplauzusies ar draudzenēm.Beidzot esmu novērtējusi ģimenes vērtību.

Cik ļoti esmu novērojusi, jo labāk izturies pret otru, jo sūdīgāk pret tevi.

Es vairs nevienam nepieķeršos, dzīvošu pati par sevi.

Kopš vairs nedodu labākai dr ziņu(apnicis vienmēr rūpēties par draudzību), pareizāk pirmā nezvanu utt, nesaņemu no viņas arī nekādu uzaicinājumu.Kaut ko uzraksta , bet tik vēsi, ka jūtos , ka es būtu pie kā vainīga.

Laikam esmu viena no tām , kas nesatiek ar sievietēm, bet labāk ar vīriešiem.

Šogad sanāca klases kolektīvā izmaiņas un esmu vienīgā meitene klasē. Es esmu izmainījusies.Ar riebumu klausos intrigas un visu pārējo ar to.

Pēkšņi es redzu labākās draudzenes sliktās īpašības, pilnīgi acīs lec.Agrāk viņa man bija prefekta.

Lieta kas mani tracina- labākā draudzene fotogrāfē.Es jau trīs gadus ar aizrautību fotografēju.Viņa kkad ziemas sākumā nopirka nikon, sākumā gribēja tādu pašu kā man, bet beigās nopirka citu.Tagad viņa pat uz skolu staipa savu fotoaparātu,bāž savas bildes blogā , nu visur kur var.Nē, nē man neskauž,bet sajūta , ka viņa to man bāž acīs. Pats labākais viņa ienīst tēti,tētis viņu nemīlot un otrādi.Takā tāda situācija , tad lika tētim nopirkt nikon fotoaparātu + zipspuldzi+objektīvu. Tas esot mazākais ko viņš var darīt. Atkal nē , man neskauž.Vienkārši man tas nav pieņemams.Es saviem vecākiem neko tādu nespētu prasīt vai lūgt,lai manā hobijā iegulda 1000lvl.Pie tam iepriekšējā pieredze viņai nebija,izņemot cik ar manējo.Tad vēl viņai sakāpa, kad bija draugs no 12,kl,pati jaunāka!Agrāk viņai bija kompleksi,tādu es viņu mīlēju,viņa bija sirsnīga un mīļa.Tikusi pāri kompleksiem(protams prieks par to), bet kļuva par maitu.Sāka uzskatīt, ka var atļauties nolikt citus zemāk par sevi.

Ko es ar šo visu gribu teikt?Laikam to, ka es ar savu labāko draudzeni esam izmainījušās pusgada laikā.Emocionāli mani grauj, ka mūsu ceļi šķirsies kā arī tā sajūta, ka nemaz neesmu viņai svarīga.Saprotu, ja mums pārtrūks kontakts, tad es vairs nevienu nesaukšu par labāko draudzeni, nepielaidīšu sev klāt.Baidos kļūt par kuci.

ATVAINOJOS PAR KĻŪDĀM,GARO kā arī mazliet nesakarīgo TEKSTU.

tgd jūtos daudz labāk, kad šito uzrakstīju :-)

06.03.2011 01:59 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Laikam šādas situācijas piemeklē teju katru otro meiteni. Arī man pēdējā atklāsme bija līdzīga. Vairs necenšos kontaktēties un nemaz nesaņemu nevienu pašu ziņu no savas saucamās draudzenes. Izrādās, ka es visus šo gadus,biju uzturējusi mūsu draudzību pie dzīvības, bet viņa neko nedarīja, nedara un nedarīs,lai ko labotu. Nu ok, lai tā paliek.

06.03.2011 02:04 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Mjā, sit 5, man pa lielam līdzīgi.
06.03.2011 02:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
cilveki jau mainas.
es ar atceros ka agrak kopa katru dienu ko pasakam, tagad katram sava dzive. vestule draugos ir reizi menesi, bet otra draudzene vispar ir slinka ko preti atrakstit. kad satiekamies, tad ar ta es esmu iebazta starp 2-am vinas tiksanas reizem ar citiem cilvekiem vel, nu ta pa celam. un ko es ar to gribeju pateikt?
1. ja mes visus malesim baltus vai mlnus, tad varesim sedet vieni 4-as sienas;
2. ir izdevigi visus tiltus aiz sevis nenodedzinat(ja nu kadreiz noder?)
06.03.2011 02:09 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
p.s ar to nikon ir nu gan bernudarzs. lai jau kramejas. nepiever tam uzmanibu. un varbut ta acis bazsana ir tikai tavas iedomas?
06.03.2011 02:10 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Meitenes man ir līdzīgi,tikai lieta tāda,ka esmu tikusi izmantota visas draudzības laikā,vēlāk pati kļuvu par maitu un izmantoju draudzeni. Uzskatu,ka tas ir tikai godīgi!!!
Tikai problēma tā,ka es viena neko nevaru (vai arī negribu pasākt??) ,esmu kautrīga meitene ar kompleksiem un bez otra cilvēka blakus liekas,ka nespēju neko izdarīt... Kā lai iemācās būt vienai,neatkarīgai no otra? Labāk izvēlos iemācīties dzīvot un pārdzīvot visu viena nekā ar nodevīgiem meļiem!
06.03.2011 02:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Izlaidīšu un neizteikšos par sadaļu ar fotoaparātiem,tēti utt.Nav man ko teikt par to.
Taču attiecībā uz kontaktu pazaudēšanu: man tā notika ar 3 meitenēm,ar kurām tjipa videnē bijām baigās draudzenes.Viena no viņām man bija tuva draudzene kopš bērnības.Pabeidzām vidusskolu,katra aizgājām kur citur mācīties un viss kontakts pazuda.Neskumstu.Mums vnk nebija pa ceļam.Ne man bija vairs vēlme to kontaktu baigi uzturēt,nedz viņām.No videnes man palika mana labākā draudzene(kas bija arī bariņā).Laikam tā bija īsta draudzība,tāpēc arī saglabājās.Tiesa,mēs kkur gadu pēc mācību beigām tjipa sarunājām visas satikties,papļāpāt...bet reāli mums nebija ko teikt.Tādas virspusīgas lietas.Tagad kontakts vispār vairs nav(tikai tik cik dr.lv apsveikt svētkos vai uz ielas pasveicināt).
Taču,es tiešām neskumstu.Man palika mana labākā draudzene un tagad ir jaunas draudzenes no fakultātes. :)
06.03.2011 02:12 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Varbūt kaut ko jaucu,bet man,šķiet,ka šī ir trešā diskusija ar nosakumu ''pie velna'' :-D
Par tēmu.....man bija līdzīgi,tikai es jau kādu laiku jutu,ka viņa nav ''mans cilvēks'' un tie izgājieni,dzīves uztvere.Varbūt pie vainas bija tas,ka viņai interesēja intrigas un citu dzīves.hmmmm tā ļoti virspusēji dzīvoja,kas ir pretēji man-es vienmēr iedziļinos lietās,pat vairs nebija kopīgas interesējošas lietas,laikam rutīna un pieradums,bet nu esmu apmierināta,ka esmu brīva no viņas,jo redzu,ka viņa mainījusies nav.
06.03.2011 02:12 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, neredzu te sevišķi lielu problēmu. Pirmkārt, fotografēšana nav nekas tik unikāls un neparasts, lai būtu par ko dusmoties. Uztver to tā, it kā tu viņai būtu rādījusi piemēru. Kāpēc gan hobiju nevarētu dalīt ar labāko draudzeni? Kopā doties fotografēt, dalīties idejās, rādīt viena otrai savas bildes un stāstīt iespaidus.
Tas kā draudzene tikusi pie fotoaparāta galīgi nav tava darīšana.
Un vispār, ja nevaram mainīt apstākļus, tad jāmaina savu skatījumu uz tiem.
06.03.2011 02:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
un vel par draudzenu temu. sievietes nekad nav bijusas draudzenes. ir bijusi tikai laba kompanija, sarunas(bet japiedoma ko tu saki!) utt.

mes ka suga esam konkurentes(pameginiet atcereties kadu gadijumu. deru, ka ikviena, vismaz berniba, ir sacentusies. piem, kurai labakas atzimes utt).

un vel- ko tur iespringt ar to draudzibas uzturesanu? vai tiesam draudziba ir tikai tad, ja tu biezi komunice?varbut ar tam muzigajam vestulem un satikties vajag tu otru apgrutini?(iedomajos sevi tagad, ka man piem zvanitu un katru sestdienu gribetu tikties. man tak pasai ir sava gimene, darisanas utt...un neesmu es nemaz tik veca).

06.03.2011 02:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
magadalena tu gudri pateici+++++
06.03.2011 02:17 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Man bija draudzene, nu jau tikai meitene kuru es pazistu. Vinju visu laiku bija jazelo, ka vinjai slikti gajis dzive! To ko es vinjai stastiju, tas vinjai bija pilniigi pie dirsas! Velak vinja man jau saka parmest par to, ka man mamma visu laiku piedirsas bijusi un ka man vieglaka dzive neka vinjai! Vienu dienu vnk pieriebas un pasutiju vinju. Man nemaz nav bijusi viegla dzive, mes knapi galus vilkam, jo ar mammu un masu bijam palikusas 3, nekad normali nevarejam nomaksat rekinjus utt. Un kuran gan nav kads tuvinieks nomiris? Besi ara tas,kas doma, ka pasaule rinko ap vinjam
06.03.2011 02:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispār-te jau labi uzrakstīja,ka cilvēki mainās,uztvere mainās.Pamatskolā un mazliet arī videnē man ar to meiteni,kuru jau no bērnības zināju bija baigi daudz kas kopīgs un tā.Bijām baigi tuvās draudzenes.Taču,abas mainījāmies...pamazām sāka interesēt katrai savas lietas utt.Tā vietā jau vidusskolā satuvinājos ar meiteni,kas tagad ir mans zelts,mana vislabākā draudzene.
Varbūt katram posmam ir savi draugi...nezinu.
06.03.2011 02:18 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010
bāba, kad esmu pārtraukusi kontaktu, tad gan mani novērtē un cenšas ko labot.Protams pēc laika, kad priekš manis ir jau par vēlu.Neesmu ļaunatminīga,vienkārši ļoti sāpināta, lai atkal pielaistu to cilvēku klāt. Pasakot , ka vairs nekas nav atjaunojams tas cilvēks sadusmojās un kad vien var,tad ko riebīgu pasaka.
Draudzībai vairs nesaskatu jēgu,jo laika gaitā cilvēki attālinās un izmainās un notiek kā augšā minēju.Neesmu tik stipra tam.Pēdējo reizi tā ari mani notika pirms ziemassvētkiem, kad ceļi šķirās.Pirms diviem mēnešiem bija izmisušas vēstules no viņas,bet kā jau noteikt noproti,tad jau par vēlu.Un nu pēdējās dienas saņemu man veltītas riebeklības,
06.03.2011 02:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010
aguciitis', nu nezinu gan :-D ja tu būtu skolniece tu ņemtu fotoaparātu uz skolu?esmu arī ņēmusi, kad man tas lūgts,piemēram klases kopbildei un tā,bet ne jau katru dienu.Pastāv jau risks , ka nozagt var. Prātīgs cilvēks neriskētu katru dienu ņemot līdz kaut ko tik vērtu.
06.03.2011 02:27 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010
Lucky_girl , mazs stāsts par meiteni ar kuru pārtraucu kontaktu pirms z-svētkiem.
Man ar viņu maijā bija stiprs konflits,bet nu salabām.Šoruden, runājoties ar paralēlklases meitenēm uzzināju , ka esmu izmantota!!!Pēc konflikta maijā viņas esot jautājušas viņai , kan notiks tālāk ar mūsu draudzību,viņa atbildējusi, ka salabšot, jo vēlas , lai es viņai uztaisu fotosesiju.Bļāviens cik es biju dusmīga to dzirdot.Kaut ko tādu dzirdēt pēc pusgada no tā konflikta nav patīkami.
Un zēnu kolektīvs mani ir norūdījis.Agrāk esot tādai situācijai es ieslīgu depresijā,zaudēju apetīti un tml.
06.03.2011 02:39 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
neko darīt, cilvēki un intereses mainās (un tas ir tikai normāli. tāpat var iestāties krīze (jā, krīze taču nav termins, kas mēdz būt tikai pāru attiecībās). un vēl visādi var būt.
06.03.2011 02:46 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Ja tevi "negrauztu" tas ka viņai ir tā fotokamera tu to pat nepieminētu! :-D Man pašai ir bijušas daudz dažādu it kā tuvu draudzeņu,pati esmu bijusi maita un manas draudzenes tādas ir bijušas. Ko es varu ieteikt? Neiespringsti uz to visu tā.
06.03.2011 03:43 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010
Rollīgā, vnk ir sajūta, ka viņa visu laiku,kad vien izdevība bāž man to acīs :-D bet es neciešu, ja man ko bāž acīs!viņa ir palikusi savā ziņā lielīga un es tāda neesmu un pilnīgi ciest nevaru , ka cilvēki lielās. viņa pēdējā laikā savos portālos sīki apraksta ko nopirkusi šopingā :-D agrāk viņa tā nedarīja,tpc tgd tam pievēršu lielu uzmanību!

ar to visu gribēju pateikt, ka man ir savi uzskati!es par saviem šopingiem noklusēju,jo mēs latviešiem esam skaudīgi, un tgd ir krīze valstī.Man nav pieņemami stāstīt par saviem šopingiem, ja citi knapi sagrabina naudu ēšanai :-( agrāk viņai bija tādi paši uzskati un arī necieta lielīgsu cilvēkus, bet varbūt pati nemanot kļuva viena no tiem cilvēkiem
06.03.2011 03:56 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
par fočiku - rakstīji, ka vecākiem nevarētu likt tērēt naudu tavam hobija, nez kā pie pirmā nikona tiki, ja vēl skolā ej??? :D:D es saskatu parastu skaudību, ka viņai vnk ir labāks fočiks, kuru tu nevari dabūt, kā arī viņa vismaz savu hobiju/talantu attīsta, uz skolu ņemot, fotogrāfējot un publicējot bildes, moška kādam iepatikties viņas darbi un viņai piedāvās darbu... tā kā nedomā tikai no savtīgās puses...
06.03.2011 03:58 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.06.2010
hellish, nu es tiešām smejos :-D tētis to nikon nopirka!tas nav mans personīgais,bet es viņu pārsvarā izmantoju un tētis pats vēlējas nopirkt,tad vēl nesaistīja tā lieta.Kopš aizraujos nepieprasu jaunus objektīvus utt,iztieku ar to kas ir :-) Nav viņai labāks fotoaparāts arī,bet tas , ka viņa gribēja tādu pašu man tracina. Man nepatīk, ja mani atdarina. Esam draudzenes,bet tāpēc jau nevajag līdzīgus hobijus.Man pat nepatīk, ja draugiem ir vienādi hobiji.
Es ciest nevaru, ja kāds nopērk līdzīgu apģērbu vai tādu pašu.Tas nav tikai ar apģērbu,bet ar visu. Nepatīk, ja man kāds līdzinās.
06.03.2011 04:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits