Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gan jau gribēšana pāries

 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009

Visu nedēļu nespēju normāli gulēt, tik ļoti pārņemta ar domām esmu.

Mamma vienu vakaru izteica, ka grib sagaidīt mazbērnus, nu, protams, no manas puses, jo brālim tikai 16. Teica, lai pat nedomājot neņemt, ja man dod (acīmredzot, domājot, ka es varētu izdarīt abortu).

Nu jau kādu laiciņu esmu sapratusi, ka gribētu, lai gan pirms kāda pusgada domāju - nekad un nemūžam.

Man vienmēr licies, ka mamma grib, lai vispirms tomēr pabeidzu skolu. Es gan viņai jautāju, kur tad es liktos ar bērnu, ņemot vērā, ka dzīvoju Liepājā, bet mācos Rīgā.

Tad nu sāku domāt, ka varbūt tiešām jātiek pie sīkā :-D Vienīgi tad jāmeklē cits džeks, šis par tēvu nederēs :-D

Vai arī jāpagaida, ka šī vēlme pāries :-D

04.03.2011 14:48 |
 
Reitings 523
Reģ: 26.01.2011
Tas nenotiek tā - o,es šodien gribu..a kā ar rītdienu?!
Un par bērnu vēlēšanos manuprāt jādomā tad kad tiešām ir stabilas attiecības,pavisam labi,ja ir laulājušies(manuprāt) un zin,ka dzīvē neko citu nemeklēs.
04.03.2011 14:51 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Izskatās pēc tādas pastulbas domāšanas.
04.03.2011 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 29.01.2009
Šis jau ir viens liels solis uz priekšu! ;-) ( es domāju mammas atbalstu) ;-)
04.03.2011 14:54 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Izskatās, ka tā ir tikai mirkļa iegriba. Jau deviņu mēnešu laikā būtu tūkstošreiz pārdomājusi, nerunājot par visu pārējo. No sākuma skola, darbs, ģimene, pēc tam - bērns! Tā vismaz būtu ideālākajā gadījumā :)

Bet nu spriežot pēc tevis rakstītā, tu jau pati labi saproti, ka neesi gatava |-)
04.03.2011 15:01 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc uzreiz pastulba domāšana? Vienkārši domāju, kā būtu, ja būtu.
Man jau arī visu laiku šķita, ka vispirms skola un darbs un tikai tad VARBŪT bērni. Bet no otras puses - kamēr nokārtošu savu dzīvi, būšu gandrīz 30 gadus veca. Nu negribētos būt vecai mammai.
04.03.2011 15:07 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
1. kārt varbūt sev vīru dabū un tad domā par ģimenes pieaugumu?! :-O
tiešām pastulba domāšana..ar ko tad tu to bērnu pabarosi, ja mācies!?
04.03.2011 15:09 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Kāda nozīme,ko grib Tava mamma - Tev jau pašai jādzīvo sava dzīve ;-)
04.03.2011 15:10 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Francūziete,Ar gribēšanu vien nepietiek vajag arī kārtīgu,uzticamu vīrieti blakus, un nepieciešami arī materiālie apstākļi lai tomēr laistu pasaulē bērnu.
Man šobrīd,tam ir piemērs gandrīz pašā acu priekšā-sieviete,kurai jau meitai 16 gadi,pašai tuvojas jau 40-it, darba,ne normālas izglītības nav,dzīvo uz mammas rēķina, no pabalstiem,un tā ko reizi mēnesī sūta pirmā bērna tēvs. Bet sieviete redz,visu laiku jau vēlējusies otru bērnu,vnk gribēja un tad nu arī mēnesi pēc iepazīšanās ar vīrieti to arī dabūja. Lieki piebilst,ka vīrietis ir vēl nabagāks par viņu pašu un šobrid,kad tuvojas ar joni brīdis,kad pasaulē jānāk mazulim sieviete ir izmisumā,krīt depresijā,vaino citus ne sevi savā vieglprātībā un bērna gribēšanā.
Stāsta doma ko vēlējos pateikt ir,jā,arī es gribu bērniņu jau kādus gadus 2-us, bet ļoti labi saprotu,ka negribu domāt kā izdzīvosim visi,jo šobrīd,labi,ka paši ar draugu varam savilkt galus kopā un uzkraut to saviem vecākiem negribētu.
Bet jāatceras,ka situācijas ir dažādas un risinājumi arī. Ar gribēšanu vien nepietiek,vajag arī spēt un varēt to pavilkt un paveikt!
04.03.2011 15:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits