Par visa veida kosmētiku

 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009

Sveikas (l)

Zinu, ka diskusijas ir bijušas daudz, bet tomēr atkārtošos :-D

Pastāstiet:

1. kādu matu kosmētiku lietojat, vai jums vnk patīk- šampūni, kondicionieri, serumi utt.

2. kādu dekoratīvo kosmētiku lietojat, kādi toņi Jums patīk

3. kādas smaržas jums patīk :)

03.03.2011 18:41 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Miss Honey, es Tev e-pastu uzrakstīju, ja mūsu darījums tiek atcelts, tad tā arī uzraksti (t)
03.03.2011 20:07 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
ķirrrsītit, mums līdzīga smaržu gaume. :-)

Un, Magdalēna, es arī plānoju (iespējams, pagātnes izteiksmē) iegādāties Coco Mademoiselle! :-P :-)

Tā, manas atbildes:
1. Matiem es lietoju tiešām ļoti daudz ko, jo savus matus es lutinu un tie man par to ir pateicīgi. :-D Šobrīd vannasistabā ir 3 sērijas no Tigi (Brunette Goddess, Peace& Planet Shine On un Extreme Straight). Tad vēl Umberto Gianinni dzeltenais kondicionieris un Redken Smooth sērija - jā, man visi patīk! (l) :-D
Maskas vietā man ir S-Factor Serious Conditioner vai kokosriekstu eļļa.
Mīļākais serums ir no Paul Mitchell - Smoothing Serum. Man neaizvietojams. Arī Lee Stafford taisnojošo pērku jau ļoti sen un nemainīgi.
Vēl man ir dažas spīduma vieglās lakas un loku veidošanas līdzekļi, bet par tiem neesmu tādā sajūsmā.
2. Šobrīd lietoju tikai Madaras Saulesspuķi un skropstu atliecēju, bet tā man ir (un patīk) Dior Nude tonālais krēms ikdienai un MUFE HD vakariem. Tuša ilgu laiku kā labākā bija Diorshow Extase, bet pēdējo nopirku YSL Faux Cils un šī man patīk pat labāk! :-| Ā, YSL Touche Eclat lietoju arī tagad laiku pa laikam (savā "bez-kosmētikas laikā").
No acu zīmuļiem nemainīgs favorīts ir Lancome parastais melnais. Arī pērku jau cik gadus, laiku pa laikam pamainot un pamēģinot kaut ko citu, bet vienmēr atgriežos pie šī.
3. Smaržas... to man šobrīd ir daudz (un tās es arī šobrīd nelietoju :-D), bet tā mīļākās man ir Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme, Versace Crystal Noir un Carolina Herrera CH. CH VIP arī ļoti patīk, tās man ir ballīšu smaržas. :-) Vēl CK Euphoria bija ļoti iecienīta decembrī/janvārī, bet tagad, kā jau minēju - ni ni. Man ir saldā apelsīna ēteriskā eļļiņa toties. :-P :-D
03.03.2011 20:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ahhh, nu nevar būt, ka es tik daudz ko lietoju. (t)

Par smaržām vēl - dievinu Dior Addict. Tikai man kaut kā pārāk ar vīrieti vienu saistās, lai tā ikdienā varētu lietot.
03.03.2011 20:20 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
1. matus vispār cenšos pa laikam riktīgi palutināt, bet pārsvarā lietoju šampūnus, balzāmus, aizsargājošus sprejus un tml. no konkrētām firmām man ļooti patīk Andrew Barton S.O.S sērija, Trevor Sorbie šampūni un viens L'oreal sprejs taisnošanai.

2. ikdienas lietošanā - Lancome Hypnose Precious cells skropstu tuša, Body shopa konsīlerītis, Gosh pūderis un Lancome lūpu spīdums + Dzintara oranžā higiēniskā. no ēnām man ļooti patīk Body shopa acu ēniņas un YSL ēnas ir vienkārši dievīgas - kompletiņš violetos tonīšos ir tik ideāls vakara grimam! no kosmētikas noņēmējiem nemainīga priekšroka Lancome kosmētikas ūdenim (l)

3. šobrīd lietoju Chanel Chance Eau Fraiche, YSL Homme D'la nuit un īpašākām reizēm - Dior Miss Cherie. Agrāk bija baigais bums uz Nina Ricci :) un ir vienas smaržiņas, Morgan laikam, kas smaržo pēc persikiem un augļiem, būs uz vasaru jaiegādajas :)
03.03.2011 20:29 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
1. Tigi, Lee Stafford. pārāk lielā sajūsmā neesmu, arvien meklēju savu ideālo matu kosmētiku, kaut ko pamēģināšu arī no šeit ieteiktajām firmām.
mans atklājums ir Elgon matu vasks, ar ko nogludinu matus pēc taisnošanas, tie ir gludi, neelektrizējas. taču nevaru vairs atrast, kur pasūtīt, tāpēc vēlos šim nolūkam izmēģināt Biosilk - Silk Polish un vispār Biosilk produkciju. :)
2. ar dekoratīvo kosmētiku neaizraujos. acīm man piestāv tikai melnais acu zīmulis un ēnas, tie visi rozā un gaišzilie toņi liekas mulķīgi.
3. Mana smarža ir Lalique - Amethyst. Mīlu. (l)
03.03.2011 20:56 |
 
Reitings 73
Reģ: 19.10.2009
1. Matiem Tigi un Joico kosmētiku
2. Ar dekoratīvo neaizraujos, lietoju tikai Madaras Mēnesspuķi un Diorshow Iconic tušu, šad tad Dior Addict lūpu spīdumu.
3. Smaržas nelietoju, jo apmierina sava ķermeņa smarža. Bet tā patīk Burberry.
03.03.2011 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1.Lietoju L'Oreal Elvital total repair 5 šampūnu,balzamu un tad vēl arī to izpūšamo kondicionieri.Man matiem baigi patīk Elvital. :) Esmu piefiksējusi,ka man matiem patīk pēc iespējas mazāk visādi līdzekļi un tiešām,tiešām nepatīk visādas dabīgās šļuras.

2.Principā neko gandrīz nelietoju.Tikai ziemā Garnier zaļo lūpu balzamu vai Nivea milk and honey lūpu balzamu(skatoties,kurš no abiem ir pa rokai).Pārējos gadalaikos Maybelline lūpu spīdumu-ar kkādu gaišu,gaišu toni.Svētkiem kkur mētājas melns L'Oreal acu zīmulis.Ak,jā-vēl man ir Maybelline Mini nagu lakas :D

3.Šobrīd man ir topā Avon smaržu rullīši(tieši man izdevīgi tilpuma dēļ).Plauktiņā ir trīs dažādi un šobrīd aktīvā lietošanā ''Little Black Dress''.Man smaržas ātri apnīk,tāpēc pieņemu,ka pēc dažām nedēļām topā būs citas :D
03.03.2011 23:49 |
 
Reitings 183
Reģ: 25.01.2011
1. Tagad lietoju no dabīgajiem līdzekļiem Sante šampūnu, Madaras šampūnu un balzamu un Naked šampūnu. Neteiktu, ka ir baigā atšķirība no citiem, bet vismaz mierina doma, ka nav parabēnu un tā trakā sulfāta. Matus no karstuma aizsargāju un nogludinu ar Trevor Sorbie un got2be līdzekļiem, kad beigsies, diskusijas iespaidā noteikti iečekošu Lee Stafford. Nesen skatījos drogās, bet tur tajā plauktiņā iztukšītis.
2. Loreal beauty tubes divpusējo tušu, shiseido trio ēnas, art deco ēnas, borjois lūpu spīdumus, visvisādas higiēniskās (tā it kā organiskā nivea milk &honey gan pamatīgi pēc čurām ož) un vazelīnus kā arī loreal true match un to putu tonālo krēmu. Must have man ir loreal acu laineris ūdensnoturīgais, labākais, kāds mēģināts. Pārējo mainu.
3. Pašlaik plauktiņā no siltajiem vaniļīgajiem aromātiem Jean Paul Gaultier - Gaultier2 un Lolita Lempicka, no nedaudz vēsākiem Bvlgari zaļais un veel yves rocher smaržūdeņi :)
04.03.2011 00:05 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Es gan negribu rakstīt savu sarakstu, jo tas ir dikti garš, bet man ir jautājums. Zakjis* reiz minēja, ka tajā multilux veikaliņā pērk kaut kādu matu masku brūnā bundulī pa 0,90sant. esot labu labā. sortimentu tur nepārzinu, bet šodien speciāli iegāju šajā veikaliņā tādu masku neieraudzīju un pārdevējas arī man nevarēja palīdzēt. Tāpēc jautājums Zakjim vai kādai citai zinātājai-kā šo masku sauc un kā tā izskatās? gribētos pamēģināt brīnumu pa 0.90ls
04.03.2011 00:15 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Matiem- Tigi dumbe blond,matu maska loreal pofesional, zilais šampūns swarzkopf,pret karstumu pūšamais lee stafford,avon zaļais serums( bet tas tikai tā,kā pagaidu variants..iepriekš bij no Johan Frieda, rīt pirkšu keune ampuliņās serumu)..Vispār matiem naudu cenšos naudu nežēlot..

Kosmētiku lietoju tikai tad,ja ir jāiet uz kādu pasākumu un tad lietoju rimmel tonālo, mineral pūderi no max factor,maybelline dzeltano tušu,un avon lūpeni..

Smaržas man ir daudz.. ļoti patika d&g light blue,bet manam draugam viņas nepatika,tpēc atdevu mammai.. pašlaik lietoju avrila lavinja rozā pudelītē u.c
04.03.2011 00:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Es arī nesen nopirku to Andrew... (kā viņu tur precīzi) šampūnu un arī kondicionieri - draudzene saslavēja, ka esot lēts un dikti labs. Bet maniem matiem galīgi nederēja, atdevu tai pašai draudzenei, lai lieto. Tagad visu no Keunes esmu sapirkusi - šamp., kond., eļļiņu. Vienīgi pūšamais aizsardzībai pret karstumu no Paul Mitchel un ir ļoti labi! :)

Dekoratīvajai visādi miksējumi :D Tonālais un tuša no Dior, mīļākās bronzīgi-zeltainās ēnas YSL, zīmuļi pat nezinu, kkas no Drogu repertuāra, man tā šķiet...

Smaržas nelietoju :D stāv dažas pudelītes, bet vienmēr aizmirstu iepūst :D:D:D
04.03.2011 00:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Fiducia, ta maska pa 0,90 LVL bija uz akciju. Standarta cena ir laikam 1,52 LVL, bruna apalja bunduli. Precizu nosaukumu gan neatceros, bet kaut kas par temu "Olivkovoja maska c D pantenolom".
Mani mati vel joprojam ir sajusma!! :) :)

Ja ej Origo Multiluxaa, tad ieejot veikala, labaja puse kaut kada 3. vai 4. plauktaa uzreiz ir.
04.03.2011 12:56 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Zakji*, liels paldies, noteikti pamēģināšu (l)
04.03.2011 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!