Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

paligaaaaa

 
Reitings 124
Reģ: 15.03.2009

pirms vairakiem meneshiem (aptuveni 4) iegadajos minci (caur dr.lv zip.lv sludinajumiem par konfeksh kasti) -runci. it kaa viss ok, dikti miliiigs runcis, bet BET visssu laiku kko piemiizh...taa kaa taas ir dreebes, somas un pat gulta tad es jau vairs nevaru iztureet..nezinu ko dariit?! maacu kaa vien maku iet uz tualeti- baazhu purnu miizelos un tad radu kur ir tualete-ielieku kastiitee, esmu pat likusi vinam tualetes arestu (atstajusi tualetee ar aizvertam durviim ik reiz kad atrodu mizelus-nu logiski ka pradu vinam kapec es taa daru). varbut nemaku iemacit? bet varbut vinam kkada kaite ka jau tik ilgi nav iemacijies kur vajag curaat.

vabut juus varat ieteikt kadu vietu internetaa kur es varetu atrast atbildes?vai arii juus pashas ja var palidzat :(

minciits jau miiljsh, bet ja vins shitaa dara vislaik, tad jau saak rasties domas ka vaijag sutiit uz laukiem vai ko tml, bet to arii negribaas (l) :'-(

01.03.2011 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits