Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā tikt vaļā no tukšuma sevī?

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Labrīt. Tuvojās pavasaris, bet man sirdī iestājies tukšums.. :-(

Sāksim ar to, ka it kā viss dzīvē ir kārtībā, bet sirdī jūtos viena.

Man ir attiecības jau 3 gadus, dzīvojam kopā, ir mīlestība....ar naudu pagaidām problēmu nav, dzīvot varam. Viss ko vajag.

BET man nāk virsū depresija, šodien draugam paskaloju smadzenes, ka man nepatīk, ka ir tāda rutīna.. apnicis, ka katru dienu celies, brauc uz darbu, es uz praksi. Vēlu vakarā mājās, paēdam un sēžam pie tv un tad gulēt. Un tā katru dienu. Man nepatīk tāda dzīve, it kā tu dzīvo vienu un to pašu dienu, nekā jauna...

Draugam tas neliek justies slikti, viņam galvenais vakarā paēst un palūrēt tv, bet man tā diena liekas tukša..

Tas varbūt nebūtu tik traki, jo galu galā, ir jauki arī tie vakari, kad kopā skatāmies filmas, smejamies utt... Bet kopumā viss ir tik pelēks.. Mana ikdiena..

Un es sapratu, ka pie visa vainīga esmu pati, jo neko jaunu neienesu savā dzīvē. Man nav tādas aizraušanās, ko darīt pēcpusdienās, varbūt dejot vai ko citu... UN galu galā, man pietrūkst kāda cilvēka, ar ko parunāties, draudzenes. Kam visu izstāstīt, lai visas izjūtas nav jāstāsta draugam, jo parasti viss sakrājās un tad aiziet jūtu uzplaukums, un tik stštu,ka nepatīk tas vai tas... bet ja par to runātu ar kādu citu, tad iespējams, spētu saglabāt optimismu..

Pašlaik man galvā ir juceklis.. jūtos tukša.. tikko atgriezos mājās, neaizgāju uz praksi, jo gribu tikt skaidrībā ar sevi, bet kā ko man darīt..

Nekādas dižās jēgas šai diskusijai nav, bet varbūt kādai ir bijis līdzīgi, ko var ieteikt??

01.03.2011 14:16 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Nezinu gan vai varēšu Tev kaut ko ieteikt... bet ja pašu neapmierina rutīna, tad ir laiks kaut ko darīt lietas labā :-) Parocies pa internetu, pameklē kādu jaunu nodarbi priekš sevis! Ieplāno nedaudz savādāku vakaru Jums abiem!
Domā pozitīvas domas!
Puisim gan nepārmet, to, ka Jums ir rutīna ikdienas dzīvē ;-)
01.03.2011 14:22 |
 
Reitings 121
Reģ: 16.07.2010
Varbūt mēģiniet biežāk kaut kur aiziet - uz kādiem pasākumiem, koncertiem, kino. Vai labākajā gadījumā - aizbrauciet ceļojumā! Ja pameklē, tad pat ļoti izdevīgas biļetes var atrast :-) 2.ieteikums - velti laiku sev, savam skaistumam un labsajūtai, piemēram, apmeklē salonus, masāžas, spa.. Tas ļoti palīdz atslābināties un labsajūta ir garantēta + vari ņemt līdzi draugu (l)
01.03.2011 14:25 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Man skiet,ka lielakajai dalai ta ir:darbs-veikals-majas vai skola-majas ;-) tapec vaig izdomat kko brivdienam :-) aizbraukt kkur,pastaigaties vai vnk ar draugiem patuset :-) tagad tik skaista saulite,nem vakara draugu aiz rokas un izejat ara..mes vakar ar draugu ap 17:30 izgajam pastaigaties un bija forsi (l)
01.03.2011 14:26 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Man vienu brīdi bija uznākušas ļoti līdzīgas pārdomas. Šķita, ka nu ir beigas-iestājusies rutīna vulgaris-katru rītu uz darbu, vakarā mājās- ēst, Tv, daudz ēst, vēl vairāk ēst (bet tās jau detaļas) :-D Jāsaka, ka mēs gan diezgan bieži dodamies uz kino, teātriem, koncertiem, kafejnīcām, ciemojamies pie radiem, uzņemam ciemiņus mājās, ceļojam, braucam ar riteņiem, skrituļslidām, dodamies uz jūru pastaigāties vai sauļoties utt., bet tikuntā šķita, ka rutīna. Līdz beidzot sapratu, ka man tā rutīna sasodīti patīk. Līdz ko mans ierastais ritms tiek izjaukts, jūtos ne savā ādā. Un tomēr, ja man kaut kas Tev ir jāiesaka, tad iesaku tieši tās aktivitātes, kuras pieminēju savā rutīnas aprakstā, vēl jo vairāk,ja ar naudu nav problēmas. :-)
01.03.2011 14:32 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Labi saprotu, mēģināšu ieplānot katru vakaru ko jaunu! Gan tikai sev, gan kopā ar draugu.
Bet, agri vai vēlu man atgriezīsies tukšuma sajūta, jo nav ar ko parunāt, kā to mainīt? Nevar atrast uz ielas cilvēku ar ko no sirds izrunāties ... mani tas grauž kopā, tik ļoti gribu dalīties savās emocijās.. Ne jau vienmēr draugam jāzina, cik skaistu nagu laku nopirktu vai to ka redzēju uz ielas bijušo... Nu jūs tak saprotat, bābu sarunas pietrūkst. Jā to mainīt, labot... aizvietot?
01.03.2011 14:33 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
*Bāba, varu piedāvāt savu bābisko plecu :-D Ja neskaita to, ka esmu apmierināta ar savu tā saucamo rutīnu, arī man nav sarunu a la "Sex un lielpilsēta" stilā, respektīvi-draudzeņu nav! :)
01.03.2011 14:39 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Kāpēc Tev nav draudzeņu vai cilvēku ar ko parunāt?
Man draudzenes/draugi, paziņas ir, bet ir bijušas dažas reizes, kad parunājos ar kādu nepazīstamu cilvēku caur internetu vai arī dzīvē. Sākumā vnk parunājamies tāpat, tad saprotam, ka kaut nepazīstams, bet jūt, ka var uzticēties un tad pakratam viens otram sirdi :-D Varbūt tāds variants tev ar der..
01.03.2011 14:40 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Es kaut ka no pasa sakuma visu esmu stastijusi draugam,vinam interese kas notiek ar mani..varbut tiesam ja gribi izrunaties,tad stasti draugam 8-)
01.03.2011 14:42 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks, kam uzticējos 10 gadus pievīla mani. Kad man uzradās draugs, viņai vairs nekas neinteresēja, pārtrauca stāstīt par sevi, un acīm redzot nekas arī neinteresē par mani. Protams, kad ko pastāstu, tad to zina visi,ko viņa būs satikusi pa ceļam.

Tā kā tuvu draugu man vienkārši nav! Ir paziņas, bet tiem ir savas problēmas. Pati nezinu, kā visi varēja aiziet uz savu pusi...

Tik nomācoši.
01.03.2011 14:44 |
 
Reitings 121
Reģ: 16.07.2010
bāba - sit pieci :-D Man arī nav tādu draudzeņu ar ko izrunāties, paklačoties...Nav jau tā, ka esmu iedomīga vai neesmu draudzīga, vienkārši man ir parasti ļoti grūti uzticēties kādam, atklāties, un "savā ādā" jūtos reti ar kuru cilvēku :-) Bet es esmu laimīga, jo man ir mans draugs (l) un parasti izrunājos gan ar viņu, gan savu mammu. Starpcitu, vai nēesi mēģinājusi runāt ar savu mammu? :-)
01.03.2011 14:45 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
burbuliic - viņš par mani zina pārāk daudz. Es negribu viņu apgrūtināt..Visu laiku esmu tā arī darījusi, bet nu ir tas punkts, kad saprotu,ka gribu uzticības personu, kas nav draugs... saproti, citreiz gribās paraudāt, saprast ko gribu, bet tas viss nav jāredz viņam.
01.03.2011 14:46 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
aa,un interneta man vienreiz labi sanaca izrunaties..bija laiks,kad manu sirdi pamatigi kkas nospieda...nakti iegaju onlychat.lv un nejausi saku catot ar kadu puisi-un vins mani uzklausija,saprata un ieteica labu lietu/padomu..es to visu izdariju un man tas palidzeja :-) viss notika veiksmigi!un tad vinam uz epastu aizsutiju vestuli..-kkas lika,lai pasaku vinam paldies :-)
varbut pamegini ari tu ;-)
01.03.2011 14:48 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Nu labi, ja manu bābisko plecu neviena negrib, palikšu ar savu rutīnu un neesošo draudzeņu problēmu viena :-D
Ja nu kādai tomēr kādreiz gribās izrunāties (izrakstīties), tad atstāju e-pastu: [email protected]
01.03.2011 14:51 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
man ari var rakstit [email protected]
01.03.2011 14:53 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Paldies meitenes, es jūsu kontaktus saglabāšu un uzrakstīšu. Bet kopumā ļoti grūti sazināties ar svešiem cilvēkiem..
01.03.2011 15:00 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
Es piekrītu tām, kuras saka par mammu. Protams, ja Tev ir tādas attiecības ar mammu, lai kratītu savu sirdi viņai. Man ir un tas ļoti palīdz un galvenais, ka nav nekādu savtīgo padomu vai klačošanās apkārt, kā tas ir no draudzenēm! Takā vienīgais sieviešu kārtas cilvēks, ar ko varu tiešām no sirds izrunāties ir mamma, draudzeņu kaut kā nepietrūkst. Un viņai parasti ir vērtīgi padomi visādiem ''man ir tukšums sevī'' vai ''kur ir mana vieta dzīvē'' jautājumiem.
01.03.2011 15:01 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Itka jau liekas,ka tiesi vieglak-viens otru nepazist,bet varbut,ka grutak uzskat saruna un rodas domas-ko,ka,kapec un vai vajag svesam kko rakstit?! ;-)
01.03.2011 15:02 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Mamma man ir otrā LV malā. Pati viņa ir daudz ko piedzīvojusi, bet tieši tagad viņa sākusi satikties ar kādu kungu, un negribu bāzties virsū ar problēmām, lai viņa bauda savu dzīvi.
Katru dienu viņa man uzraksta, vai pazvana apvaicājas, bet tās sarunas nav caur telefonu, manuprāt..


Ar svešu grūti uzsākt sarunu, jo tas cilvēks, nezin neko par mani, līdz ar to man ir jāstāsta sava dzīve smalkāk,lai saprastu problēmu utt
01.03.2011 15:13 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Man arī nav draugu, tikai dažas paziņas, jo ,uzsākoties attiecībām, satikos tikai ar puisi līdz draugi pārtrauca mani kaut kur saukt..vienmēr atteicu. :-/ Arī nezinu,ko iesākt ar rutīnu..darbs, mājas, pasēdēšana pie drauga. Kad sāku domāt par hobija atrašanu, man liekas, ka es neko nemāku :D Piem. vienmēr gribēju iet uz vizāžistes vai stilistes kursiem, bet es totāli nemāku zīmēt :D
Un tām kurām šeit nav to draugu, var arī kopīgi aiziet uz kādu jauku vietiņu. Kas zin, varbūt atradīsies labas draudzenes :D
01.03.2011 16:12 |
 
Reitings 83
Reģ: 20.01.2011
Lai man atvaino temas autore, bet parak pretimnakosha vinja neizklausas:) no serijas, negribu sazinaties ar sveshiem cilvekiem :), bet pieklajigi saka, ka saglabas piedavatos kontaktus
Tu jau pati nosledzies no citiem - ka tad tu velies, lai kads ar varu ielauzhas tava pasaule?:) Ja ari tapat attiecies pret apkartejam lietam un pasauli (tipa sveshi), tad kaa gan kas jauns ienaks tavaa dzivee?
01.03.2011 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits