Telpas noma mazam veikalam centrā

 
Reitings 7
Reģ: 28.02.2011

Sveikas!!! (l)

Lieta tāda, ka gribu paplašināt savu biznesu un atvērt vēlvienu jaunu veikalu centrā. Man pieredze neliela šajā ziņā, tāpēc ceru uz padomiem.

Es meklēju nelielas platības telpas normālā stāvoklī centrā, var arī klusajā centrā ( strēlnieku/antonijas/elizabetes ielu rajonos ), bet vislabāk gribētos barona/tērbatas/brīvības ielu sākumā kaut kur, vai kādā no šķērsielām - blaumaņa, dzirnavu utt.

Ko vēlos no jums? Cik saprotu labas telpas ss.lv un tml. vietas atrast ir neiespējami, jo tas tiek čekots ik dienu. Vai nu tādas telpas ātri izķer, vai arī neder man, jo man vajag mazas platības, kas daudziem interesē, plus vēl par pieņemamu cenu.

Protams, ka telpām jābūt ar skatlogu, pirmajā stāvā utt.

varbūt kāda ir pati meklējusi, vai ir zināms kaut kas par to. Vai vispār ir vērts iet pie mākleriem runāt? Kāda pieredze?

Ceru uz ieteikumiem. Būšu ļoti pateicīga ;-)

28.02.2011 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es gan domāju, ja reiz veikals jau pilsētas nomalē tev ir gana rentabls un ir izveidojies savs klientu loks, kas veikalu ir iecienījis, tad jau jebkura vieta centrā būs laba. Ja cilvēki gribēs, viņiem nav grūti paiet ar kājām.
01.03.2011 03:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits