Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

celojums uz taizemi

 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010

gribeju padomu tieis no jums.

pirmo reizi dodos sada veida celojuma, tas ir tiesi uz kadam siltam zemem, kur visu laiku esi atklata saule pie udens u.t.t.

varbut kada no jums ir bijusi.

1.kart interese specifiskas lietas kas japanem lidzi?

2. ja esat bijusas, iespaidi, piedzivojumi, kur tiesi bijat taizeme?u.t.t

27.02.2011 18:28 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Obligāti brīvos, vaļīgos apavos, jo no pārlidojuma un arī klimatiskiem apstākļiem kājas paliek kā bluķi vismaz pirmajā dienā noteikti. SPF krēms, jo gaišāka āda,jo lielāks SPF vajadzīgs, ērtas drēbes, laikam jau viss...
Iespaidi - gari stāstīt, vispār, ir vērts!
27.02.2011 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Iesaku pārāk nepucēties, lai lieki nepievērstu nabadzīgo taizemiešu uzmanību, tā jau viņi totāli uzbāzīgi - man bija tā, ka pusi no drēbēm neuzdrošinājos vilkt. :-D Un kopumā man bija totāls kultūršoks, jo bijām vēl arī uz Kambodžu.
27.02.2011 18:36 |
 
Reitings 308
Reģ: 08.01.2011
Veselība un drošība Taizemē


Pirms došanās uz Taizemi bērnus ieteicams vakcinēt pret rotavīrusu. Vīruss izpaužas kā slikta dūša un vemšana. Smagā formā tas bērniem var ilgt vairākas dienas un izraisīt vispārēju, pat nāvējošu ķermeņa atūdeņošanos. Bērni ir sevišķi uzņēmīgi pret šo slimību un viegli to var iegūt tālab, ka, nīkstot lidostās, viņi rāpo pa grīdu un ar rokām un muti aizskar netīrus priekšmetus.
Viens no bīstamākajiem faktoriem, kas sagaida ikvienu tūristu Taizemē ir saule. Sauļoties nepieciešams ļoti uzmanīgi, noteikti jālieto aizsargkrēmi. Ja vēlaties lai šis ceļojums būtu neaizmirstams– noderēs saulesbrilles un saulessargi. Izvēloties apģērbu, vajadzētu izmantot kokvilnas izstrādājumus, kas maksimāli nosedz ādu- vieglu, ātri žūstošu apģērbu lietus sezonā, siltos apģērbus aukstās sezonas laikā.
Otrkārt – ēdināšana. Nevajadzētu dzert krāna ūdeni, labāk ūdeni nopirkt veikalā vai pasūtīt viesnīcas numuriņā. Tas palīdzēs izvairīties no zarnu trakta infekcijām. Atpūta Taizemē – tas nozīmē arī augļu pārpilnību, kas arī rada zināmu risku veselībai. Galvenais nosacījums – pirms ēšanas tos ļoti rūpīgi nomazgāt. No alkoholiskajiem dzērieniem – vislabākais un noderīgākais veselībai – vietējais alus.
Nevajadzētu aizrauties ar eksotiskiem dzērieniem, eiropiešiem tie ir pārāk eksotiski. Maltītes labāk ieturēt restorānos vai kafejnīcās, jo uz ielas nav garantijas produktu kvalitātei.
27.02.2011 18:38 |
 
Reitings 308
Reģ: 08.01.2011
Dodoties ceļojumā, līdzi ir jāņem medicīniskie piederumi visām vajadzībām, kas var rasties ceļojuma laikā. Noteikti ieteicams līdzi ņemt medicīnisko aptieciņu, kuras saturā ietilpst tādas lietas kā:

 plāksteris
 antiseptisks brūču tīrīšanas līdzeklis
 pārsēji
 nomierinoši acu pilieni
 līdzeklis pret kukaiņiem
 līdzeklis kukaiņu kodumu apstrādei
 nazālie aerosoli vai pilieni
 sāļi rehidrācijai - rehodrons
 šķēres un saspraužamās adatas
 parasts sāpes remdinošs un prettemperatūras līdzeklis, piemēram, paracetamols
 medikamenti jebkuras iepriekš konstatētas slimības ārstēšanai
 sterils pārsienamais materiāls
 klīniskais termometrs
 nomierinoši līdzekļi
 pretcaurejas līdzeklis
 pretsēnīšu pulveris
 pretmalārijas līdzeklis
 citi priekšmeti, kas, iespējams, būs vajadzīgi atbilstoši brauciena galamērķim un uzturēšanās ilgumam (pēc ceļotāju personīgajiem ieskatiem).
27.02.2011 18:39 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
man teica ka kremus labak pirkt tur uz vietas jo mums LV neesot tik labi. ta varetu but?

labi varbut ne iespaidus. kas obligati jaredz, busu tiesi bangkoka, pattaya un koh samet sala.

par pucesanos. esu nolemusi pilniba atstat kosmetiku majas :)

ja drebes jau esu ielikusi mazgaties. pec iespejas mierigakas.

27.02.2011 18:41 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
Miiluuliite paldies :-) .. sito ja es jau visu esu izstudejusi un parstudejusi google.lv, es biju domajusi ar ko tiesi pasas esat saskarusas u.t.t
27.02.2011 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Tieši gribēju ieteikt nebraukt uz Pataiju. :-D Bet nu labi.
Bangkokā iesaku apmeklēt centrālo iepirkšanās ielu, Baiyoke Sky Hotelī paēst vakariņas un apmeklēt kādu no lielajiem transvestītu šoviem.
Ja brauksiet uz regjionu, kur mitrāks, iesaku pie vietējiem iegādāties pretmoskītu pūšamo, kas atbaida moskītus. Iedegumu krēmu izvēle tur liela, cenas arī normālas. Vel visi vietējie lieto baby pūderīšus, jo karstums tur liels un var iedzīvoties noberzumos, ādas iekaisumos.
27.02.2011 18:57 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
kapec ne? it ka pietiekosi daud zko redzet, laba naktsdzive, labas pludmales, tuvu esosas salas u.t.t

ar ko saskaries ka saki ne?

27.02.2011 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Mēs izvēlējamies Puketu, jo visi, kas bijuši Taizemē, saka, ka Puketu var salīdzināt ar Malaiziju, bet Pataiju - ar Tunisiju. Pataijā daudz krievu un pludmales ne pārāk labas.
27.02.2011 19:02 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
a tapec. puketa un pataija. nu es esu ar parak daudz cilvekiem pakonsultejusies un apskatijusi un izpetijusi. ta ka tad jau redzes. es izvelejos pataiju tiesi vairak del vietam ko redzet u.t.t. apskates objektiem un visa pareja.
27.02.2011 19:03 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Puketa ir vairāk vecāka gada gājuma cilvēkiem, kas grib mieru, bet Pataijā var forši iztusēties, vismaz man tāds iespaids.
27.02.2011 19:08 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
nu ja ..ta jau redze ska man ies ;) :) bet esot tur ari labas pludmales tikai nostak no centra un uz salam :)
27.02.2011 19:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits