Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sevi piepildīt

 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009

kā lai es to izdaru? esmu zaudējusi labāko draugu, šķiet, ka uz neatgriezšanos. bez paskaidrojumiem un tas viss ir prom.. kā man sevi piepildīt, lai es neiekrītu tukšumā, sāpēs un izmisumā? it kā jau turos un plaukstu, bet nedod dievs mazliet nokaru degunu - pa taisno paslīdu un slīkstu.. negribu meklēt jaunu cilvēku, tas būtu nepareizi - aizstāt vienu cilvēku ar otru.

26.02.2011 22:04 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Atrodi ko jaunu,kas tevi aizrauj. Izzini sevi!
26.02.2011 22:22 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Nu tur neko nevar darīt, vnk jāturas. Būs labi. Baigi ilgi, kamēr apradīsi ar to, ka vairs viņa nav , un tad, kad būsi apradusi, tad viss ik pa laikam uznāks regulāri. Bet pieradīsi pie tā fakta ar laiku, nevis būs vienalga, bet pieradīsi pie tās sajūtas, kā jūties. Man mazliet palīdzēja mainīšanās, piemēram, izdari kko ar matiem, nokrāsu, radikāli kko pamaini. Man bija tā, kā paskatījos spogulī, tā viss atkal sagruva, jo tas cilvēks man ļoti saistījās un vēl aizvien saistās ar mani. Kvai visas atmiņas, kas kopā darīts. Tā nu es radikāli mainīju savu izskatu, jo "vecā Es" man ļoti sāpēja. Un vēl iesaku sākt kko jaunu, ko neesi darījusi iepriekš, piemēram, treniņi kkādi vai rokdarbi, zīmēšana, kas nu vairāk pavelk. Tad arī mazliet aizmirsīsi savu "veco es", un tā būs vieglāk, jo jaunās lietas nesaistīsies ar atmiņām un pagātni. Turies, ar laiku būs ok! Pieņem šito faktu kā motivāciju plaukt un kļūt vēl lieliskākai! Es no savas pieredzes runāju. :-/ :-)
26.02.2011 23:29 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009
eh, paldies, meičas
jāiet laikam pagleznot šitādā laikā un jāskalo galva un sirsniņa laukā :)
27.02.2011 16:58 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
es šajā pēdējā laikā esmu zaudējusi 2 labākās draudzenes un savu bojfrendu! tukšums pamatīgs, bet super, ka jūtu, ka kaut kas labs tā vietā nāks :)
27.02.2011 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nuu, varbūt skanēs paskarbi, bet man patīk sev šo atgādināt - jo mazāk tev pieder, jo mazāk ir, ko pazaudēt. ;-) Mēs visi esam vieni pasaulē un ir svarīgi to pietiekami ātri saprast - tikai tad vari izveidoties par stipru cilvēku.
27.02.2011 17:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits