Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazais veikaliņš

 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010

Sveikas, meitenes!!!

Te atkal es ar saviem jautājumiem- beidzot esmu atradusi savam veikaliņam telpas un drīz vien jāķeras klāt pie tā iekārtošanas:)

Idejas man daudz, bet, labprāt uzklausītu arī apkārtējo viedokli:)

Tātad -

1. Kas ir tas, kas Jūs atgrūž iepirkties mazajos veikalos?

2.Kas Jūs piesaista veikalu interjerā un cik liela nozīme ir interjeram iepērkoties veikalā?

3. Vai Jums patiktu, ka pirms iepirkšanās Jums pastāstītu par veikala tapšanu, tērpiem (kā tie top, no, kurienes nāk materiāli utt.)un pacienātu ar tēju, kafiju, vīnu vai šampanieti?

23.02.2011 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
ko tu tur taisies paardot? piedod, esmu palaidusi garaam :-D
nepatiik, ja veikalaa ir par daudz meebeles, respektiivi, ja nav vietas, kur apgriezties..
23.02.2011 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
..svaigas kraasas piesaista. piemeeram, tirkiizs 8-)
23.02.2011 15:53 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
1. Nepārskatāms izkārtojums. Pārdevēju nemitīgā skatīšanās uz katru soli
2. Nav īpaši svarīgs, eju nopirkt nepieciešamo
3. Ja ir laiks un vēlēšanās, tad jā. Uzbāsties ar to nevajadzētu

:)
23.02.2011 15:54 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Es pārdošu tērpus - kleitas, kostīmus, svārkus, blūzes, kurus pati esmu radījusi un mana komanda:)
23.02.2011 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 6219
Reģ: 01.04.2009
1. Tas, ka ieejot dažkārt uzreiz pārdevēja sāk pārlieku uzbāzties un paliek pat neērti, ka neesmu ienākusi neko pirkt, bet, piemēram, tikai paskatīties.:D
2. Te ilgi jādomā...
3. Par veikala tapšanu stāstīt, manuprāt,nav nepieciešams.
23.02.2011 15:54 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
laikam jau atgrūž vienīgi cenas,ja tās ir augstas.
mazo veikaliņu vajag popularizēt,tad tiešām aizietu :-)

patīk interjers,patīk justies labi veikalā,man patīk tie pūkainie paklāji :-)


kaut kas dzerams mērot kleitas būtu ideāli :-)
23.02.2011 15:55 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
1) (bet ne visos) pārdevēju uzmācība; kronis visam, ja vēl nepārtraukti skatās, ko daru, kur eju utt.
2) patīk, ja veikala telpas ir mājīgi iekārtotas; precei jābūt izkārtotai tā, lai to ērti varētu apskatīt (nav pārāk pārkrāmēts vai ļoti šauras ejas); svarīgas ir ērtas(!) ģērbtuves. Tracina, ja, ieejot ģērbtuvē, nav kur likt mantas, mēteli utt. No tādām eju laukā pat neuzmērījusi drēbes!
3) nē. Mans iepirkšanās process ir tikai man! Tādēļ arī eju iepirkties viena - lai patīkami pavadītu ar sevi (l)
23.02.2011 15:55 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
1)attur iet mazajos veikalos tas,ja tur maz vietas vai pilns ar cilvekiem..
2)piesaista kosas krasas...
3)mani neinteresetu veikala tapsanas stasts,bet par materialiem-tikai tad ja jautatu.Neeju uz veikalu est vai dzert-man personigi nevajadzetu ne teju,ne vinu..ja nu vienigi veikala atklasanas diena ir jauki ja ar kko paciena :-)
23.02.2011 15:57 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu vai esmu tava mērķauditorija.. bet man, piemēram, mazajos veikaliņos nepatīk tā uzmanība man, tad es jūtos neomulīgi. Es nevaru brīvi pastaigāt, apskatīties. Uzreiz bāžās klāt, kā palīdzēt, vai sāk stāstīt viskautko.. It kā jau tas ir pieklājīgi un personiska attieksme, bet man galvā tik viena doma, ka pārdevēja man kā medījumam virsū,lai es tik kaut ko nopērku.
Es pati kādu laiku strādāju mazā veikaliņā un man tieši tā arī vajadzēja 'bāzties' virsū apmeklētājiem.
23.02.2011 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1.Pārdevēju pārpūstie ģīmji atgrūž vairāk par jebkādām interjera kļūdām.Ja es apstājos,lai vērtu vaļā durvis un ieraugu pretī piepūstu mūli,tad es neeju iekšā.Nevajag man tādu negativitāti.Tāpēc-lai kāds būtu interjers,izvēlies savam veikalam jaukas un smaidošas pārdevējas.

2.Mani piesaista orģinālas idejas.Tas,ka vieta neizskatās serila.Tādos sterilos veikalos negribas iet iekšā,jo liekas,ka mani izmetīs par to,ka atstāšu apavu nospiedumu uz grīdas...Taču,lielākā nozīme ir precei.

3.Varbūt patiktu,ja man iepērkoties būtu tik daudz laika.man labāk patiktu,ja es pati varētu pajautāt un man atbildētu uz jaut.Piemēram,ja mani interesē,no kurienes nāk drēbe,es paprasu un man pastāsta.Un tā...
23.02.2011 15:58 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
1. Nekas
2. Interjeram nozīme ir, bet ne dikti liela. Piesaistītu protams gaumīgums, telpu plašums, izkārtojums utt..
3. Noteikti nepatiktu, ciest nevaru pārdevēju uzbāzību.
23.02.2011 15:59 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
1. mani atgrūž tas, ka es, iespējams, esmu tajā veikalā vienīgā un tad nu uz mani lūr, ko es aiztieku...nepatīk arī standarta jautājums"jums kā palīdzēt?". Tā man neliekas nekāda laipnība, bet bez maz vai pārdevējas pienākums. Man patīk, ja ir tādas baigi jaukās un foršās pārdevējas, ar kurām var runāt kā ar čomiem (bieži vien tieši Bik Bokā tādas ir).
Vēl mani atgrūztu tas, ja tajā mazajā veikaliņā karātos tikai pāris drēbes, justos kā izstādē.
2. Man patīk tāds omulīgais interjers, tādā oldskool stilā, pieklusinātas gaismas...kur skan patīkama mūzika, iespējams, deg kāds vīraciņš..
3. jā, patiktu, tā būtu tāda personīga attieksme :)
23.02.2011 16:00 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
1.Patīk iepirkties mazos veikalos, bet galvenais, lai veikals neatrodas tālu no centra
2.Uzmanību piesaista, kas nebijis, neredzēts, nepatīk nenormāli smalki veikali, atbalstu vienkāršību un askētismu, būtībā nav svarīgs interjers, galvenā ir prece, ko tajā pārdod.
3.Ja man kkas interesētu pati paprasītu, nepatīk pārspīlēta uzmācība. Ar tējiņu gan varētu pacienāt. :-) :-P
23.02.2011 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
- Man piemēram svarīgs ir apgaismojums, man nepatīk iet tumšos veikalos. Nepatīk,ja pārdevēja uzmācīgi skatās. Nepatīk,ja ir pārāk pārkrāmēts.

- Skatlogā jābūt kkam interesantam. Jābūt kādam mīkstam dīvāniņam. Sienas pasteļtoņos (vairāki pasteļtoņi sakombinēti, piemēram, dažāda treknuma vertikālas svītras). Gaišs apgaismojums.

- Man personīgi nepatiktu.

:) Lai Tev veicas:))

23.02.2011 16:03 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Tā tēja un cepumi mums arī bija veikalā. Bet no klientu viedokļa tas ir nepraktiski.. nu kurā brīdī tu viņu dzersi?uzreiz pa karstu,kamēr ievelkās.. Tas ir process, jāsēž jārunājās. Ja priekš klientiem, tad jau labāk ūdens, kāda sula, ko ātri iemalkot un pateikties par viesmīlību. Tēja,kafija drīzāk ļoti noder kādiem darījuma partneriem, kas atnāk uz tikšanos. Vai varbūt tāpat interesanti cilvēki, kas ieinteresējas par sadarbību.. tas ir tad, ja ir tēma, tad uzreiz piedāvā tēju, lai saruna garāka.
Bet skatam var atstāt skaistu servīzi telpās ar kādiem cepumiņiem, lai redz,ka šāda iespēja ir un, ka jūs esat viesmīlīgas :) tad jau pēc situācijas
23.02.2011 16:05 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
par veikala tapshanu man noteikti nebuutu interesanti klausiities, jo buutu atnaakusi iepirkties nevis uz izglitojoshu lekciju atnaakusi :D Nepatiktu noteikti, kaa jau te mineeja meitenes, uzbaaziiba, man ir daudz eertaak, ja pati visu apskatos, ja ir veelme peec kaut kaa konkreeta, tad pienaaku un parasti pati pajautaaju. Interjers nav tik ljoti noziimiigs, galvenais, lai buutu gaishas un maajiigas telpas. Bet visu pamataa, protams, kas interesee taas ir cenas! Ja cenas ir draudziigas, tad paareejam nav tik liela noziime :)
23.02.2011 16:09 |
 
Reitings 40
Reģ: 17.10.2009
1. Pārbāztība. Patīk, ka viss ir pārskatāms un saprotams. Jā, un tas, ka pārdevēji mēdz pat nākt pakaļ. Saprotu, ka mūsdienās grūti uzticēties cilvēkiem, bet kaut kā ir jāatrod cits risinājums. Jo es jūtos ļoti diskomforti, kad vēlos tikai apskatīties preci, un ,man nāk pakaļ visu laiku kāds.

2. Manuprāt, tieši mazajos veikalos ir
loti jāpiedomā par interjeru, lai tas būtu apmeklēts. par krāsām, atkarībā no precēm, ko pārdod, bet es gribētu ienākt gaišā un mājīgā veikaliņā :-) galvenais, lai preces un interjers ir saskaņā.

3. Jā, tas būtu ļoti jauki. Bet iespējams, ka par to tapšanu varētu kaut kā vizuāli parādīt - uz sienām, ar aprakstu un bildītēm. Tad būtu nedaudz sajūta, ka ne tikai esi veikalā, bet arī uzzini ko jaunu :-)
Par dzērieniem ideja ir laba. Patiesībā, šādas attieksmes dēļ es pat kaut ko nopirktu. Jo ārzemēs biju japāņu veikaliņā, kur ar draudzeni ienācām tikai apskatīties, un mums tāpat uztaisīja tēju un arī visādas lietas izstāstīja. Bija pat neērti iziet no veikala neko nenopērkot |-)
23.02.2011 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 5259
Reģ: 29.01.2009
ehh, es diemžēl neiepērkos mazajos veikaliņos, kaut kā man vairāk patīk plašie t/c...
bet ja runājam par veikaliem - man riebjas pārdevēju uzmācību un jautājums vai man nevajag kaut kā palīdzēt... :-| ja man vēl sāktu stāstīt par veikala tapšanu, es uzreiz būtu prom :D
23.02.2011 16:14 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
1. Atrašanās vieta un tas, ka neredzu tajā savai gaumei piemērotu apģērbu. Mazo veikaliņu skatlogos parasti var redzēt visai maz, tāpēc tad, ja vismaz puse no tā, ko pamanu, man nepatīk, es neiešu iekšā. Un vēl uz mani nostrādā krāsas. Ak, atcerējos, neeju veikalos, kuri ir tā kā pagrabstāvā. Un vēl atbaida nepareizs burtu šrifts nosaukumā.
2. Ja drēbes man patīk, interjeru varu pat nepamanīt, bet tad, ja es līdzīgas vai tīkamākas varu nopirkt citur, man ir svarīgi, lai veikals ir omulīgs, labāk vairākas+nelielas telpas nekā viena liela, ērti krēsli, kur apsēsties, pārdomātas krāsas, pie pārējā "nekasos" .
3. Nē, man patīk, ja pārdevējs runā tad, kad es to vēlos, klusējot pārējā laikā. Ja esmu atnākusi, tad vēlos iepirkties, mani neinteresē veikala tapšana un tērpi, visu nepieciešamo atradīšu google, ja kādreiz nebūs ko darīt vakarā. Un par cienāšanu...par ne LV esošu veikalu es atbildētu savādāk, bet LV variantā man būtu nepatīkami kaut ko dzert veikalā, te vienkārši nav tā atmosfēra. Un cienātu visus? Vai arī tad, kad nopērc kaut ko, Tevi apstādina, sakot, lai iedzer? :-D Labāk klientiem dāvinātu nopirktajam apģērba gabalam pieskaņotu aksesuāru:) Vēl vienu atcerējos - man ir svarīga doma. Ja pērku ar domu par ekoloģiju, tad es negribu saņemt pirkumu maisiņā, kas nepārstrādāsies, nevēlos redzēt pārdevēju ar mākslīgiem matiem vai nagiem vai arī redzēt apģērbu, karājoties uz platmasas pakaramā
23.02.2011 16:18 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
1. Neiepērkos mazos veikalos lielākoties tāpēc, ka tur parasti cenas ir dārgākas nekā lielajos, apģērbu izvēle mazāka, izmēru diapazona vispār nav - ir viens eksemplārs un punkts. Tāpat atgrūž tas, ka ieejot mazā veikalā jūties kā skatlogā, jo esi viens, apģērbu maz un pārdevēja (kaut arī smaidoša) blenž virsū un gaida, kad varēs skriet Tev palīgā..
2. Nu interjeram vajadzētu saskanēt ar pārdodamo apģērbu stilu, jo ja tās būs klasiskā stila drēbes, ko pārdosi, tad nederēs, piemēram, ielu stila dizains telpās! :) Tam jābūt vairāk vai mazāk saskaņotām tā, lai drēbes iederētos veikala interjera stilā un otrādi - viens otru papildinot! :)
3. Nepatiktu, jo, ja nāku iepirkties, tad mani interesē - vai te ir tas, kas man būtu vajadzīgs, patiktu, derētu. Ja nav, tad man ir pilnīgi vienalga, kā tapa veikals un no kurienes nāk materiāli. Šo trešo punktu patiesībā var veikt tikai atklāšanas dienā vai tad, kad svinēsi veikala jubileju! :) Ikdienā tas būtu pārāk uzmācīgi ikdienišķiem pircējiem.. (Bet ja klients sāk uzdod jautājumus, tad gan būtu labi, ja pārdevējas zinātu atbildes uz šiem sīkajiem jautājumiem par tērpa tapšanu, materiāliem, utt.) Tas pats ir attiecībā uz tēju, kafiju, vīnu vai šampanieti - tas vairāk pieder saloniem - ja Tavs veikals būs tāds, kur cilvēks atnāk, apsēžas, uzsāk sarunu ar stilistu, noskaidro, kas viņam piestāvētu, labi izskatītos, pēc tam izvēlētos modeļus atnes no tērpu kolekcijas un klients dodas piemērīt, tad jā - tēja, kafija un arī alko te var iederēties. Bet ja tas ir domāts kā vienkārša stila veikals, kur ienāk pircējs no ielas - :-/ - tad gan nē..
Bet nu tās ir manas subjektīvās domas! ;)
23.02.2011 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!