Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

autobraucēju stāstiņi

 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009

joprojām "cepjoties" par savu vakardienas pārkāpumu ienāca prātā tēma diskusijai- kādi bijuši jūsu pārkāpumi un smieklīgākie stāstiņi kā autobraucējām ( tām kuras nestūrē pašas- kā pasažieriem). :-) cerams, ka tēma neatkārtojas! :-)

23.02.2011 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Pašai no savas prieredzes kkā nenāk prātā, bet ir, ir bijis kāds jociņš arī man.
Stāstīšu kā manam brālim pagājušo nedēļ iznāca. Tātad, vņš ar savu draugu, abi izdomāja pēc 10tiem,ka grib aliņi, brauc uz kkādu barčiku, viņus aptur policija, bet nevis tie,kas ir ceļinieki, bet tādi melnās formās, ar bruņuvestēm. Baisi! Tie stādās priekšā, rāj, ka tehniskā pase mājās aizmirsta un tad paziņo,ka mašīna atrodas meklēšanā, šie palūdz attaisīt bagāžnieku, izložņā pa salonu un beigu beigās saka- TAS BIJA JOKS! HAHAHAHA! VARAT BRAUKT TĀLĀk!
:D

Tā neko sev, jaunkundziņiem vēlā vakara stundā palika garlaicīgi laikam...gr
23.02.2011 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
kakao atcerējos viena paziņas gadījumu brauc šis ar čomaku uz/no Rīgas un Berģos viņus aptur policija, jo viņam bija tas verķis kurš uzrāda mentus ( aimirsu pēķšni kā viņu sauc :-D :-D :-D ), bet nu džeks paspēja viņu izraut no strāvas un nomets aizmugurē. nu menti aptur, palūr mašīnā neko neierauga un tad liek abiem nostāties kā filmās rāda rokas uz mašīnas kājas plati un sāk vandīties pa mašīnu kamēr atrada to figņu. pēc tam tas draugs teica sajūtas ekstrēmas stāvi ā tāds noziedznieks un visi garāmbraucēji uz tevi lūr :-D
23.02.2011 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
antiradaru domā?
nu jā, mūsu platuma grādos neierasti redzēt filmu cienīgus skatiņus :D
23.02.2011 16:06 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz gadījās, ka braucu un runāju pa telefonu. Priekšā pēkšņi ieraugu ments iet pāri ielai(tieši jau gāja projām), bet mēs saskatījāmies..Es tā neveikli to telefonu aimetu uz aizmuguri. Bet protams aptur. Es tur sāku bāzt uzreiz viņam savus dokumentus, ka viss ok. Šim tas neinteresē, bez stādīšanās priekšā sāk kliegt - Tu zini ka tas ir bīstami runāt pa telefonu vadot auto?!!!
Nu es saku, ka tikai klausuli noliku, ķipa pateicu nevaru runāt un viss..
Šis man pretī jau brēc: Da tu savai vecmāmiņai vari to stāstīt!!
Pēc tam tur vārds pa vārdam, sāka skatīties dokumentus, pārprasīt visu.. tādā stilā.. Nu tāaa pārkāpumu naaav... šitais būs pirmais,ja? Taaaa Dārziņu ielā dzīvojat, ja? ..4 gadus jau tiesības...?
Nu ķipa jūtu, ka viņš gaida, kad es sākšu naudu piedāvāt.. es neko, tik atvainojiet, piedodiet, netīšām utt Beigās tomēr palaida, laimīgu ceļu un uzredzēšanos :)
23.02.2011 16:16 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man tiesības jau ir 3.5g. un jau 2. mašīna man ir, bet nevienu reizi mani nav apturējusi policija, nekad, nav bijuši sodi.. :-O kaut gan bieži esmu šoferi un pa naktīm vedu draugus no tusiņiem uz tusiņiem!
vīrs gan smejas, ka tik viegli man neiešot izvairīties no fotoradariem, jo pa šoseju parasti braucu tā 110-120km/h...
mans brālis kādu laiku atpakaļ notrieca mazo toyterjeru! protams, ka no suņa nekas pāri nepalika..
braucot ar tēti pa šoseju, džipa blakussēdētāja durvīs ieleca stirna un nositās.. remonts gan pēc tam bija diezgan pamatīgs vajadzīgs..
23.02.2011 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
mans trakākais pārkāpums ( kurā gan menti nepieķēra) bija vakar pārbraucu pie sarkanā pār sliedēm kā man tas izdevās nezinu, šlagbaums gan nebija vēl aizvērts savādāk būtu nonesusi! :-D pirms pāris gadiem dabūju rakstisku brīdinājumu par ātruma pārkāpšanu, lai kā centos mentiem iestāstīt, ka tolaik esošais 2 golfs tik ātri nemaz nevar pabraukt vienalga nesanāca :-D
vēl vienreiz braucu naktī viena pati runāju ar drušku pa telefonu skatos menti priekšā es šai klausulē nobļaujos menti un nometu. menti aptur zvana druška es viņai saku tagad nevaru runāt un nolieku. parādu visus dokumnetus viss ok poličonkulis man saka jums tuvā gaisma nedeg es ātrumā domāju lekt ārā no mašīnas, tad atcerējos, ka bez uzaicinājuma nevaru izkāpt tad nu es tam mentam pajautāju vai drīkstu izkāpt bez uzaicinājuma šis tāds samulsis nu jā izkāpiet. ar baigi ilgi pratināja gribēja naudu, bet beigās palaida tāpat, bez soda. :-D
23.02.2011 16:41 |
 
Reitings 414
Reģ: 29.01.2009
Pastāstīšu vienu smieklīgu atgadījumu,ko no malas noskatījos Rīgā. Sēžu mašīnā stāvietā un gaidu,kamēr brālis visas darīšanas nokārtos. No stāvietas smuki var redzēt blakus ielu ar vairākām joslām vienā virzienā. Tā kā nav ko darīt vēroju mašīnas :-P Brauc sieviete pie stūres un runāpa telefonu, blakus sievietei piebrauc policisti, bet šī nemana un turpina runāt. Pēc brīža policisti skaļrunī, varbūt pietiks pļāpāt, sieviete uzreiz telefonu no rokām izmeta :-D Bet nu neapstādināja šo sievieti ;-)
No malas jau nu ļoti sieklīgi izskatījāas :-D
23.02.2011 17:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 02.02.2011
Braucu vakara pa Valdemara ielu uz kadiem 60, tuvojoties luksoforam iedegas jau dzeltena, nezinu, kas man uznaca, es piespiezu vel bisku uz gazes, lai paspetu, un parbraucu krustojumam pie dzeltenas/sarkanas gaismas uz kadiem 70 jau, un tad tikai ieraugu, ka turpat prieksha 2 celupolicisti pie savas mashinas stav.
Viens tiesi ta ka panak un novicina to savu kloki, bet es nekad neesmu bijusi aptureta, isti nezinu, ka tagad tur piestat, jo tur uzreiz vel viens krustojums, tramvaja sliedes + man vel atrumins tie 70 :D

Ta nu nevareju saprast un neapstajos! :D visu celu lidz majam godigi braucu uz 50 un skatijos atpakalspoguli vai sie man neseko, bet nu nee! Tad vel menesi gaidiju, vai neatsutis kaut kadu pazinojumu (numuru jau sie mierigi man vareja apskatit), bet nu neka - stresins par velti! :)
23.02.2011 17:35 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man ex(viens no iemesliem kapec ir ex)-
braucam masina. vinam ir radars tad pie loga, kas uztver policijas masinu vai ko tamlidzigu(nelikumigs). tad nu sis lenak brauc. un policija apstadina, jo ieraudzija to radaru. vins man lika vinu biksites iebazt. protams, tas nostradaja. :-D
23.02.2011 19:04 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
hahaaa, pēdējais labs :D
vai tad viņš tik maziņš, ka var bikšelēs iebāzt? :)

es neesmu šofere, bet biju blakussēdētāja, pastāstīšu drauga atgadījumu.. draugs bija pie stūres, blakus es un suns, aizmugurē draugs ar savu meiteni, braucām mēs no peldēšanās. Vasarā ir tāds laika posms, kad sāk satumst un tad redzamība ir pašvaka.. mēs braucām uz atļauto ātrumu(draugs godīgs braucējs) un pēkšņi uz krustojuma, burtiski mašīnas priekšā izleca ments BEZ vestes.. tas bija graujoši.. tā gaismu maiņa un viņam vēl veste nebija, čutna nenotriecām viņu. nu ko, draudzene aizmugurē nebija piesprādzējusies, nepaspēja, jo strauji bremzējot nobloķējās drošības josta un izrakstīja brīdinājumu par zaļām diodēm tuvajā gaismās..
Nu bet ments bija baigais duraks.. (e)
23.02.2011 19:17 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Būtu draugam bijis laiks, ietu anulēt protokolu, jo ments sastādīja nepareizi, viņi uzrakstīja uz papīra, ka zaļās diodes ir vienos, bet īstenībā bija citos(nezinu kā tās detaļas sauc :D)
un tad Latvija jau bija pa novadiem sadalīta, ments adresi pareizi uzrakstīja, bet novadu nepareizi..

ai, vajadzēja uzreiz sākt kasīties par to, ka viņš mašīnai priekšā izleca un bez vestes utt.. negribējās kasīties.. ja beigās sanāktu vēl sliktāk (e)
23.02.2011 19:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits