Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā gadadiena (KUR lai svin?)

 
Reitings 50
Reģ: 05.01.2011

Labvakar.

Velējos uzklausit no jums padomus. :)

Man 18, viņam 21. Esam kopā gadu, un mūsu attiecibas ir tik skaistas, ka katrs kopā pavaditais bridis mums jau ir kā pasaka. Katrs mēnesitis ir iemesls, lai kur aizietu, un vārdu sakot, esam bezgaligi romantiķi.

Taču idejas apsikstas, kad runa ir tiešām nopietnu tēmu. (vismaz priekš mums)

Mēs nespējam izdomāt kā un kur svinēt savu pirmo gada dieniņu. (t)

Nevēlamies to pavadit mājās, vai viesnicā ar alkoholu un kaisligu seksu, jo ja godigi, tādi romantiskie vakari ar masāžām un pikantiem niekiem mums parasti ir ikdienā..

Tādēl- Kas tas varētu būt?

/sliecamies uz braucienu ar prāmi virzienā Riga-Stokholma/ (l)

22.02.2011 01:40 |
 
Reitings 718
Reģ: 29.01.2009
he he, līdzīga situācija tavējai.
Es ar savu mīļoto tavā iecerētajā virzienā braucu gadiņa svētkos + valentīndienā + dāvana viņam dz.d.

jāā.
Bet nu.. Es tajos izbraucienos ar prāmi neko romantisku nesaskatu, tur pašam jāmāk radīt romantiskā gaisotne :P
22.02.2011 01:52 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.01.2011
Nekas pats nav romantisks. Katra lieta pašam jāpiepilda ar milestibu..
Bet nu es nezinu.. Es jau gribētu, ja nebūtu nekur jābrauc :( Bet tepat lv varētu ko izdomāt. Gribās tiešām kaut ko ne-ikdienišķu.
22.02.2011 01:56 |
 
Reitings 718
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt tādā vietā, kur visapkārt ļaudis manāmā alkohola reibumā + aizvemts klājs, neko romantisku nevar atrast.. bet nu.. :)

Aizejat uz kādām spa procedūrām visas dienas garumā. Vai arī piemēram, braucat uz Igauniju, Lietuvu, uz 2/ 3 dienām, arī uz SPA.
Bet nu. varbūt tas jums arī ir bieži? :D
22.02.2011 02:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits