Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parunāsim par brīvām attiecībām.

 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010

Manas garlaicīgās darba dienas iespaidā,sēžu un visu ko domāju.

Arī par mūžseno jautājumu,kapēc,ja vīrietis guļ ar daudz sievietēm,tas ir normāli,bet ja tā dara sieviete tas nav sabiedrībai pieņemami? Itkā...

Gribēju reāli zināt,cik liela daļa pašu meiteņu ir aizspriedumainas par to,ka sievietes piekopj vienas nakts sakarus,brīvas seksuālās attiecības,maina partnerus -baudot brīvas sievietes statusu?

Mans novērojums,ka sievietes jau pēc 25 (apmēram) ir daudz brīvākas uzskatos par seksu ar nepazīstamu,knapi pazīstamu vai pazīstamu-pievilcīgu,praktiski da jeb kādu,vīrieti. Ja gribās,tad to dara,neizsverot nekādus viedokļus vai morāli.

Vai tas ir pirmais randiņs,precētais kolēģis ,vai vīrietis no blakus rindas veikalā.

Jaunākas meitenes,tomēr vairāk ,manuprāt, domā par to vai tā var vai nevajag,mēdz nožēlot un varbūt pat dramatizēt pašu aktu kā tādu. Baidās sabiedrības nosodijuma,ka vieglprātīgi dzīvo.

Ne reizi vien dzirdēts vārdu salikums par kādu-Tā nu gan ir mau*a !

Mau*a,jo? Jo tiekas ar vairākiem vīriešiem? Negaida mēnesi,lai pārgulētu ar jaunu vīrieti? Iet uz randiņiem vairākas reizes nedēļā?

Īsāk sakot,gribēju zināt jūsu attieksmi,domas par to. Cik daudzām ir tā sauktā "brīvā domāšana" un cik daudzām tas ir tabu?:)

Es apzinos,ka šeit liela daļa ir aizņemtas un tikai "pirmais un vienīgais" attiecībās,tapēc bez rupjībām un citas nosodīšanas ;)

Piebildīšu,ka es tikai par to aizdomājos-kā ir?Un kā domā cosmo meitenes,un vai tiešām šīs vērības mainās ar gadu skaitu pasē vai tomēr nē?:)

21.02.2011 20:48 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Interesanta tēma ;-)

Kad pati biju brīvas meitenes statusā, staigā ļoti bieži uz randiņiem (ar dažiem arī bija fizisks kontakts, bet tikai ar vienu no viņiem aizgāja viss līdz seksam). Pat tad, es par sevi no kursabiedriem, paziņām dzirdēju ka esmu mau**!
Mans uzskats ir tāds, lai katra sieviete dara, ko vēlas. Lai guļ ar ko grib ;-) vienīgi esmu pati attiecinājusi uz kādu no sievietēm to vārdu, bet tas ir bijis uz tādām, kurām ir vienalga, kas tajā kājstarpē ienāks. Dos jebkuram, ka tik ir sekss.
Bet tas, kas ballējās un satiekās priekš vienas nakts, lai dara kā grib!
Katrs dzīvi bauda savādāk. :-)
21.02.2011 20:55 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
kā mani neinteresē attiecības, varbūt tikai īslaicīgas, aizraujošas un tā, tikmēr, kamēr bez rutīnas..jā, esmu tikusies ar daudz lieliskiem vīriešiem, kam ļooti esmu patikusi, bet tie kas izklājas manā priekšā vairs nešķiet man pievilcīgi, tad nu tā ir gadījies, ka esmu gulējusi tikai ar mīļākajiem, bet tādi man ir bijuši 3...bet visi forši cilvēki, ar kuriem esmu bijusi pazīstama..un jā, nav bijušas 1 nakts attiecības..

gribu ilglaicīgu mīļāko (l)
21.02.2011 20:55 |
 
Reitings 111
Reģ: 01.07.2009
tāpēc, ka sieviete pēc 25 jau saprot, ka neko labu viņai vairs nedabūt, tāpēc ķeras pie pirmā pretimnācēja - vai tas precēts kolēģis, vai vīrietis no blakus rindas veikalā! 18 gados vēl ir plaša izvēle, daudz skolas un kursabiedru, bet 25 g vairs nav tas vecums, kad var izvēlēties labāko, te jau jāķer jebkurš!
21.02.2011 20:56 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
man šajā ziņā aizspiredumu vsp nav, jo pati neesmu nekāds svētais gariņš.
un man piekāst, ko citi par to padomā.
bet viens draugs man gan ar interesantu salīdzinājumu izskaidroja, kāpēc uz tādām meitenēm skatās kā lētām, bet tādiem vīriešiem kā varoņiem, respektīvi - meitenes ir atslēgas caurumi, vīrieši ir atslēgas. cik gan labs var būt atslēgas caurums, ja to var atslēgt ar jebkādu atslēgu? toties atslēga, kura der jebkuram atslēgas caurumam, ir unikāla (haha, par vārdu izvēli gan iesmēju)
21.02.2011 20:56 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu, man vienmēr ir bijis uzskats, ka, ja cilvēks saista, viss pārējais nav svarīgs. ;-)
21.02.2011 20:59 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Ja es runāju par sevi,tad manī iekšā sēž tomēr,tas aizspriedums,ka sievietei tā nepieklājas darīt. Un katru reizi rūpīgi apsveru,un arī ļoti daudz atsakos no tādām tikšanās reizēm,kur saprotu,kā tas beigsies.
Pa lielam,esmu ļoti brīva uzskatos,un arī fiziski esmu brīva,bez attiecībām,bet tomēr nav bijis neviens vienas nakts sakars vai sekss pirmajā randiņā,lai gan ir grbējies,bet prātā izsveru,ka ko gan par mani padomās,un tapēc neko nedaru.
Un nē,es par to neraudu un nepārdzīvoju,tikai domāju:)
21.02.2011 21:00 |
 
Reitings 168
Reģ: 29.01.2009
Man nav aizspriedumi, ka ir daudz partneri, bet kā tos izvēlas.
Vienkārši kaitina, ja meitenes aiziet uz klubiem un katram pretīmnācējam ir gatavas atdoties. Kaitina, ka tādejādi rodas priekštats par Latviju kā par pērkamo meiteņu zemi... :-/
21.02.2011 21:00 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
one night sex, manuprāt, nav attiecības, bet gan tikai sex :-D ... ņemot vērā, ka man nav pāri 25, puritāniskos uzskatus un principus- pagaidām nav tas pieņemami :-D ..bet laikam gan tikai kamēr :-D vsp seksuālā dzīve ir katras pašas lēmums, galvenais STS nenoraut un neiemīlēties kādā "sakarā", lai nav pēctam sāpīgi :-)
21.02.2011 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Fantasy girl - tas ko tu saki ir galiigi garaam!!!
Man pasai nesen palika 30. Esmu nopietnaas attieciibaas jau ilgu laiku un par gadiijuma sakariem nedomaaju un man tas nav aktuaali. Bet kopumaa es uzskatu, ka tas ar ko cilveeks gulj un kaa pavada savu briivo laiku ir tikai vinja pasa zinjaa. Neviens par to otru nevar nosodiit. Vieniigais, ko ne iipasi atbalstu ir kraapsana, tacu arii sajaa gadiijumaa situaacijas ir dazaadas. Neviens aiz labas dziives un tad, ja attieciibaas viss ir kaartiibaa, otru nekraapj. Kraapsana saakaas, kad esosajas attieciibaas ir probleemas.
Par Fantasy girl komentaaru varu skaidri pateikt, ka man savos 30 uzmaniiba tiek pieveersta daudz vairaak, nekaa 20 - 25 gados, jo esmu ljoti paspaarliecinaata, zinu kaa sevi kopt un pasniegt. Tas nenoziimee, ka es gulju ar visiem peec kaartas, jo man jau visas iespeejas kaut ko labu dabuut ir garaam. :D
21.02.2011 21:03 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Neesmu filozofijas "pirmais un vienīgais" piekritēja, bet arī seksošanās pa labi un pa kreisi man nav pieņemama.

Mani uzskati ir pavisam vienkārši - mans ķermenis ir mans templis. Un templī es "ielaidīšu" tikai īpašus cilvēkus. Kuram katram nav iespējas man pietuvoties. Un ar smuku ģīmi vien nepietiek.

Kad biju brīva, dzīvoju, priecājos, izklaidējos, bet neskaitāmas seksuālās attiecības ar mazpazīstamiem vīriešiem man nenozīmē dzīves baudīšanu vai priecāšanos.
21.02.2011 21:04 |
 
Reitings 111
Reģ: 01.07.2009
Liidere, es runāju par brīvu sievieti pāri 25 gadiem, nevis aizņemtu vai precētu!
21.02.2011 21:05 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par tiem 25 gadiem arī pavisam noteikti nepiekrītu. :-D Man gan pašai ir 20, bet tā kā esmu tikusies ar vecākiem vīriešiem, zinu, ko viņi par to domā, un 18-20 gadīgām meitenēm ļooooti daudz kā trūkst, lai būtu interesantas attiecīgiem vīriešiem. ;-)
21.02.2011 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
odinsh - pilniibaa tev peikriitu. Man arii tracina, ka man Iirijaa esot uz draugiem visaadi melnie preteklji raksta. Domaa, ka ja te atrodamas duras, kas deelj naudas ar vinjiem precaas, tad visas uzreiz taadas un visaam tas baigi vajadziigs... (e)
21.02.2011 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
nu par mau*aam es uzskatu tikai taas, kas gulj ar preceetiem viirieshiem (protams, ja vinjas zina, ka viirietis ir preceets, un taapat turpina to dariit). arii ar aiznjemtiem labaak nepiities (un es nesaku ka tikai meitene ir stulba, bet tas vecis jau arii). par paareejiem variantiem neko sliktu nedomaaju.

bet vispaar man liekas, ka jau kaadu laiku vairs nav tik svariigi kaads tas dzimumu iedaliijums, jo ar babnjikiem neviena arii negrib piities, jo baidaas tikt saapinaata
21.02.2011 21:07 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Tas 25 bija kā piemērskaitlis (ja tāds vārds vispār ir :D )

Nu man pašai ir 21 un savas domas,bet parunājot ar māsu kurai nu jau ir 30,viņa domā pavisam savādāk. Kaut interneta sludinājumos,reti kur atradīsiet pavisam jaunas meitenes,kuras vēlas partneri seksam vai nenopietnām attiecībām.Bet virs 25 tādu ir daud zvairāk. Un ne tikai sludinājumos,paklausoties apkārt,kaut šeit palasot komentārus-man tāds iespaids radies :)
21.02.2011 21:10 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Un par to sadalījumu,neatceros vairs kur,bet kautkur lasiju domu,ka to kultivējot sievietes pašas.Jo sievietes pašas ir vislielākās nosodītājas,nevis vīrieši:) ?
21.02.2011 21:12 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Man tas neliekas normāli ne no sieviešu puses, ne vīriešu. Bet es esmu vecmodīga... :-D
21.02.2011 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Šobrīd esmu šādā situācijā, man 25 :) pēc vairākām nopietnām, bet neveiksmīgām monogāmām attiecībām - varu teikt, tas laikam atkarīgs no sievietes - man ir sekss ar vairākiem aizņemtiem vīriešiem, bet iekšā tukšums - neviens tā arī nevēlās iedziļināties un saprast manu būtību.
21.02.2011 21:21 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Es arī esmu par to domājusi, kad radās tas stereotips, ka veči var to darīt, bet, ja meitene izdara, tad viņa ir norakstīta!

Savulaik es bučojos ar diezgan daudz čaļiem for fun vai dzēruma iespaidā, bet līdz seksam nekad neaizgāja, nezinu vai tāpēc, ka maz bija gadu, vai iekšā vnk kaut kas nostrādāja, bet arī bez seksa, par mani ir teikts, ka tā nu gan ir baigā mau*ele :-D Nezinu, es to neuztvēru nopietni, pirmkārt, man nebija vispār nekāda čaļa, otrkārt, es pat ar viņiem nepārgulēju, un, treškārt, kāda vispār kādam daļa?

Un vispār, jā, piekrītu, ka gadiem ejot mainās tā pieredze, jo mana mamma arī reiz teica, ka ļoti ilgi domāja par to, cik sekss ir nozīmīgs un ka vīriešus nevar mainīt kā zeķes, bet tieši nesen viņa esot apjautusi, ka to varot atdalīt kā tikai sporta veidu vai kko tamlīdzīgu!

Man grūti spriest, neesmu vienas nakts sakarus piekopusi. Maz puišu, ar kuriem esmu gulējusi, jo esmu vecmodīga un man vajag jūtas, lai TAS notiktu pa īstam :-) Kaut kā tā!
21.02.2011 21:25 |
 
Reitings 111
Reģ: 01.07.2009
fū Platinum, tu esi mau*a, vai tad brīvu vīriešu ir par maz? :-O
21.02.2011 21:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits