Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nemā

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Es skatos uz meitenēm, kas tik skaisti jun saskaņoti ģerbjas, bet es tā nemāku :-| drēbes pērku diezgan bet nemāku tā smuki kombinēt, sakņot, bieži kādu lupatu pāris reizes uzvelku un vispār neuzvēlku. Bieži ir tādas krāsas, ka nevar sakomplektēt. Kā jūs veidojat savu stilu, kādus padomus varat sniegt? :-D

21.02.2011 02:22 |
 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010
:-)
21.02.2011 02:22 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neko nevar ieteikt neredzot cilvēku un viņa apģērbu krāsu gammu.
Es pērkot drēbes vienmēr domāju ar ko es varēšu sakombinēt jauno drēbes gabalu.Un ja ne ar ko,tad labāk nepērku.bet man viegli kombinēt-man 95% drēbju melnas.Līdz ar to kkādi spīguļaini,spilgti,krāsaini,raibi utt apģērbi mani vnk nemaz neinteresē.Es vnk zinu,ko valkājot neizskatīšos pēc idiotes.Tāpēc mini,dziļi dekoltē,vājprātā apspīlētas drēbes mani neinteresē.
Krāsaini man mēdz būt aksesuāri vai zeķubikses.
Tikai tu pati vari saprast kāds ir tavs stils.kā tu jūties ērti,kas piestāv tavam augumam utt.Izgāz vienā brīvā dienā uz grīdas visu skapja saturu un sāc revidēt: kas ar ko iet kopā,kas tev piestāv,bet ko labāk kādam atdot,jo ne tev vairs patīk,ne īsti piestāv,ne kombinējas ar kko.Kad esi izrevidējusi,tad sāc taisīt sarakstiņu ar to,ko vēl vajadzētu un kas iet kopā ar palikušajām drēbēm.Un tad pērc to ko vajag,nevis vnk iepērc drēbes kkādā pirmā brīža apmātībā....
21.02.2011 02:30 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nezinu, ko īsti var ieteikt. Pats galvenais ir ģērbties savam augumam atbilstoši.
Manuprāt, pareizi ir garderobē būt labam, elegantam pašam apģērbu minimumam - tādām klasiskām lietām, ap kurām tu jau vari "apaudzēt" pārējo, interesantāko garderobes daļu - dažādas košumlietiņas, dažādu spilgtāku un trendīgāku auduma rakstu apģērbus, aksesuārus.
Un apģērbu pirkt tikai pirkšanas pēc ir ļoti muļķīgi. Vienmēr apdomā, ar ko to varēsi vilkt, vai audums ir gana kvalitatīvs, vai tas tev piestāv un pieguļ nevainojami, un vai tev tas vispār ir vajadzīgs. :-)
Galvenais tiešām atturēties no "gan jau kādreiz noderēs" drēbēm, bet uz veikalu iet jau ar aptuvenu domu, kas tev ir nepieciešams :-P
21.02.2011 02:47 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ievas parvertibas piesakies, ja nav bail no tv un friziera.
neko nevaru ieteikt. mana diena paiet steiga. no rita gandriz vnm aizgulos un apgerba skanosanai un aksesuariem nepieversu uzmanibu
21.02.2011 02:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits