Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzirkstelīte..

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010

Sveikas!

Izrunājos ar savu vīrieti par visu kas mani nomāc,ka isti nesaprotu ko viņam nozīmēju,jo viņa attieksme pēdējā mēneša laikā bija tāda pavēsāka.Tad nu šis atbildēja,ka dzirkstelīte tāda vājāka palikusi.Un vēl teica,man esot jāizkopj savs ES,ka mugurkaula īsti neesot.(Pirmo reiz mūža man vīrietis kaut ko tādu pasaka,visi citi ar mani kādreiz bija apmierināti..nekad neviens nebija ko tādu izteicies)Vienīgi esmu pēc dabas kautrīga,tas jā,brīžiem paklusēju ko domāju,vēlos,bet viņš komunikabls,prasīgs,atklāts un kustīgs.Es to visu uztvēru kā beigas,ja jau nav dzirkstelītes,maiguma pret otru,ko tur vairs... bet šis mani apskāva un teica,ka viss būs labi...

Un pēc mūsu sarunas uzvedās kā agrāk..bija mīļš utt..

Bet man pēdējā laikā bija tik smagi,reibumā viņš mēdza kaut ko nesmuku pateikt,komplimenti nekādi nebija,gultā viņš paņēma tikai to ko viņam vajag,pietrūka man tā siltuma..

Un tagad domāju ko īsti iesākt,man nekas vairs nesāp,esmu palikusi vienaldzīgāka pēc tā visa... bet skatos ka viņš nevēlas atteikties no manis..

Nav man tie gadi lai uzliktu rozā brilles un cerētu ka pēkšņi atplauks mīla,bet vai paskatīties vēl,kā šis uzvedīsies tuvākajā nākotnē?Un tad izlemt,kā labāk būtu?

Jo pirmo reiz esmu satikusi cilvēku ar kuru jūtu tādu īpašu saikni,to nevar izskaidrot vārdiem..

19.02.2011 00:47 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Tavā vīrietī ir tik liels pluss, ka viņš nevis vienkārši norobežojas un savā galvā kaut ko perina un neizrāda vairs mīlestību, kad ir problēmas un kkas nav kā vajag, bet viņš runā un izrunā. Tas ir tik super! Reizēm gan jau Tev liekas, ka labāk būtu paklusējis, bet tas noteikti ir dzērumā, un tam ir kāds pamats. Bet skaties pati, lai ir normas robežās ta mutes palaišana. No Tevis teikta man šķiet, ka Jums ir vnk rutīna iesākusies, bet, ja mīlat tiešām, tad tikai nepadodaties, un viss atkal būs labi! Ja Tu pateici šeit visu kā ir, un nenoslēpi neko lielu un svarīgu, un sāpīgu, tad pēc Tava rakstītā man tiešām liekas, ka viņš Tevi mīl, Tu esi viņa sieviete, vienkārši rutīna uznākusi. Varbūt Tev kādi pārdzīvojumi vai depresivitāte uznākusi pēdējā laikā, kas viņu tā kā atbaida mazliet (ne atbaida, bet distancē emocionāli), tāpēc viņs teica par to mugurkaulu, jo vīrietim patīk pārliecināta, pašpietiekama, starojoša un apmierināta sieviete. :-)
19.02.2011 01:06 |
 
Reitings 32
Reģ: 17.02.2011
Apdomā vai jūtas zudušas, vai tas ir aizvainojums? :-)
19.02.2011 01:14 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Pagaidi līdz pavasarim ;) Šis laiks ir tāds depresīvs diezgan daudziem.
19.02.2011 01:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
It kā viņš ieminējās arī par to ka darbs un skolas parādi čakarē tagad omu...
Bet dzērumā brīžam viņš tik necienīgi brīžam izturas..tik sāpīgas lietas mēdz izspļaut..
19.02.2011 01:57 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Vispār manējais arī atklāti saka,
ko domā un jūt un daudzreiz es apvainojos, ka par mani viņš domā arī dažas ne tās labākās lietas un galvenais daudz ko, kas nemaz tā nav. Nu tas kaut kāds veču skarbums vai kas...Pats saka, ka nekad nedomā kko riebīgu izspļaut, vnk tā pieradis runāt ar saviem čomiem...Nu bet bāc, es tak esmu meitene un pie tam ļoti jūtīga, ja kaut ko ne tā pasaka.
19.02.2011 02:06 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Vot es savējam to pašu,ka nevar tā skarbi,es to uztveru savādāk,kā nekā arī jūtīgāka tipa meitene esmu..
Bet tā bravūra brīžiem..uhhh.. (e)
19.02.2011 02:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nosaukums temai man gan tracina. nu ko var ar tam dzirkstelem. esam tak cilveki, ne pirotehnika, lai dzirkstelotu un sprakstetu.
logiski, ka ar laiku viss noplok un tad attiecibas vai nu turpinas, ja bez seksa ir ari kadas citas vertibas, ciena, kopigas intereses, hobiji, ja nav ta visa, ta katrs iet savu celu un mekle vislaik tas jaunas sajutas, ka 2 cilveks tavas acis ir bez minusiem.
19.02.2011 02:43 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Nosaukums taču nav jāuztver tiešā nozīmē :-D
Tas ir kā tēlains apzīmējums īpašām sajūtām,citi to sauc par tauriņiem,citi par dzirkstelītēm utt :)
19.02.2011 02:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
to jau saprotu, ko teici.

vnk mana pieredze rada, ka tas sajutas nav visa muza garuma. attiecibas ...ah, nu nemaku es ta izteikties. pietam rakstiski.
19.02.2011 03:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits