Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ciemos pie drauga ģimenes.

 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009

Labs vakars :-)

Kādas ir Jūsu attiecības ar drauga ģimeni? Viņa ģimene ir Jūs pieņēmusi? :-)

Varētu mierīgi viena pati aizbraukt ciemos un pat palikt pa nakti bez drauga?

Vienkārši tā aizdomājos, kā ir citiem! Pati pašlaik esmu pie drauga ģimenes viena pati, drauga šeit nav. Esmu ļoti mīļi uzņemta, tiku sagaidīta ar siltu garšīgu zupiņu un manu mīļāko mājas cepto keksu (l)

Kā draugs saka - Mani šeit vairāk lutinot nekā viņu pašu, kad atbrauc ciemos :-D

Iepriekšējās attiecībās es nemaz tā nevarētu viena pati aizbraukt un tur dzīvoties, bijušā drauga tēvs bija tik neciešams un viņam tas nešķitu pieņemami, ja būtu viena pati.

19.02.2011 00:41 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
|-)
19.02.2011 00:42 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Nuuuu...mani labi pieņem, viena gan nekad neesmu aizdomājusies, ka varētu tur braukt, bet domāju, ka problēmu nebūtu. Viņi tādi vienkārši cilvēki, daudzbērnu ģimene, drauga māsas un brāļi ar savām otrajām pusēm arī visai bieži tur uzturas, tā ka tur vienmēr ir dzīvība. Nekad nav bijis tā, ka man tur īpaši pievērstu uzmanību, tas man pat patīk, nevis ka sencīši ziņkārīgām acīm manī skatītos un uzdotu visādus jautājumus. Tā nebija arī pašā pirmajā tikšanās reizē ar viņiem, tā ka viss bija forši, nebija stresiņa un viss notika nepiespiestā gaisotnē.
19.02.2011 00:45 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.01.2009
Esmu tikai vienreiz palikusi pie drauga vecākiem bez paša drauga. Tad bija jokaina sajūta, jo tikai salīdzinoši nesen ienācu viņu ģimenē. Bet uzņēma mani ļoti labi. Man vispār ir paveicies, jo mani jau no pašas pirmās dienas gan viņa vecāki, gan brāļi uzņēma kā savējo :)
19.02.2011 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Ā, un manu ex draugu ģimenes arī labi mani pieņēma, laikam es tāda nice girl, kas visiem parasti patīk:D
19.02.2011 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ir...normāli.Bet es negribētu pie viņa mātes palikt viena pati.Ir bijusi zemūdens klints un tāpēc es labāk turos pa gabalu.It kā jau tas viss ir pāri un normāli,bet tomēr...Esmu visur,kur nepieciešams būt pieklājības pēc,kopā ar mīļo.Bet ārpus tā...nē.Nav man vēlmes.
19.02.2011 00:50 |
 
Reitings 865
Reģ: 21.08.2010
Man arī ar drauga ģimeni ir ļoti labas attiecības, jau pašā sākumā mani pieņēma :-)
Man pat ir iedotas viņa mammas dzīvokļa atslēgas, vairākas reizes esmu palikusi tur arī pa nakti. Mamma vienmēr uzsver, ja vēlos, varu atbraukt kaut vai nakts vidū :-)
19.02.2011 00:51 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2009
bija superīgas, mīlēja kā savu meitu! vēl tagad, kad esam škīrušies vairāk kā jau gadu, bieži pazvana apjautājas kā man ietas, apsveic svētkos! ciemos ar biju vienu reizi iegājusi... Tas laikam tāpēc ka kādu laiku dzīvojām zem viena jumta un attiecības bij lieliskas! Kaut tādi vecāki būtu visiem vīriešiem, bet tas jau atkarīgs arī no sieviets...jo tagadējā meitene cik noprotu nav cieņā!
19.02.2011 00:53 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es šeit tāpat vnk varbūt nebrauktu. Esmu šeit, jo man vajadzētu pie friziera un pie sava senča pa nakti es palikt negribu (kas ir lasījušas manu diskusiju par manu sencīti sapratīs). Ir it kā arī, kur citur šajā miestā palikt, bet tomēr šeit ir vislabāk, vismājīgāk un mierīgāk (l)
un, protams, esmu bez drauga, jo viņš nav LV.
19.02.2011 00:53 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
un vispār neesmu pie drauga mammas, bet pie viņa vecvecākiem, bet viņš šeit ir uzaudzis.
Pie drauga mammas arī esmu viena palikusi. :-)
19.02.2011 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 6483
Reģ: 29.01.2009
Diezvai ka es varētu tā vnk atbraukt bez drauga ciemos un palikt pa nakti :) Tas būtu jocīgi. Attiecības ir normālas, viņi ir mani pieņēmuši, bet es pati pie viņiem nejūtos ļoti ērti, jo braucam ciemos diezgan reti un man nav īsti par ko runāt, varbūt ja būtu bēbis, tad varētu paauklēt kopā, parunāties par dzīvi un tādā garā! :) Bet viņi ir diezgan mīļi, bet nevar īsti salīdzināt ar maniem vecākiem un vecvecākiem! (l) :)
19.02.2011 00:57 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Attiecības ir ļoti labas, esam dzīvojuši zem viena jumta. Kā arī drauga vecāki ir braukuši ciemos pie manas ģimenes un palikuši vairāk kā nedēļu.
Ar palikšanu nav problēmu.
19.02.2011 00:58 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
es draugam esmu pirmā ilglaicīgā draudzene jeb kā viņa mamma saka - beidzot priekšnamā ir visu laiku vieni zābaciņi :D tāpēc arī attieksme ir tāda savādāka. uzņemta tieku ļooti labi un jauki un domāju, ka pa nakti nepieciešamības gadījumā arī varētu palikt :)
viņa mamma mums parasti saklāj gultu, kad ejam tusēt, lai atnākot varam vnk iegāzties un aizmigt :-P
19.02.2011 00:59 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Man ir tendence nepatikt sievietēm :D Līdz ar to arī drauga mammai īsti nepatīku. Lai gan visi saka, ka viņa par mums ir priecīga, redzu cauri cilvēkiem un skaidri apzinos, ka viņas patika ir mākslīga. Kamēr ar sencīti varam visu pārrunāt un justies lieliski. Jā, viņa mani pabaros, izguldinās un apbērs ar saldiem vārdiem, bet zinu, ka nekas no tā nenāk no sirds. Līdz ar to jāsaka, ka attiecības teorētiski ir labas, bet viņu mājās nejūtos ērti.
19.02.2011 01:10 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Ar drauga ģimeni attiecības labas,mierīgi varētu palikt pa nakti viena pati :-) un ar drauga mammu iedzert alko,papļāpāt utt. :-)
19.02.2011 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Heijā!

Mani drauga mamma ir pieņēmusi un mums ir riktīgi labas attiecības. Ja vajadzētu, es varētu palikt viena pie viņas, bet nedomāju ka kādreiz būs tāda vajadzība :D
Drauga senci gan neesmu nekad satikusi. Vecāki šķīrušies, pats senci satiek ļoti reti, laikam nejūt vajadzību kkā oficiāli iepazīstināt...

Manam ex arī bija riktīgi forši vecāki, ar viņa mammu varējām ilgi pļāpāt. Viņas gan man pietrūkst kopš esam šķīrušies ..

A pie manis draugs gan ir palicis bez manis, kad es biju Zviedrijā - aizbrauca palīgā rakt aku manam brālim bet vakarā ņēma un saslima, nogulēja manās lauku mājās 2 dienas un mana vecmāmiņa vārīja viņam tējas un putru un bija ļoti laimīga par to :D
19.02.2011 01:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mums ir neitralas attiecibas. mums nav par ko runat, jo musu starpa ir dikti izveidojies kas tads-tu no pilsetas, mes no laukiem.bet tai pat laika vina mamma nekad nav pret mani bijusi rupja, aizvainojusi utt, kas gan neattiecas uz braliem. bet nu vispar viniem gimene tadas dikti jocigas attiecibas un es labak ar jocigiem cilvekiem nepinos. a ja nu pielip. :-D
19.02.2011 02:51 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Katrai gandrīz savādāk... :-)
ar iepriekšējā drauga mammu man arī bija labas attiecības un viņa mani kā meitu bija pieņēmusi. īstenībā tad, kad izšķīrāmies man liekas, ka viņa visvairāk no mums visiem pārdzīvoja. Pat ne man, ne draugam nebija tādi pārdzīvojumi kā viņai.
Tik žēl, ka pieķeries un negribot ir jāzaudēt. Bet nu jau esmu pieradusi un samierinājusies :-)
19.02.2011 12:46 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man ar ex. drauga mammu attiecības biju nu tādas gandrīz nekādas, bet sencītis bija super... (l) nomira man tētis un tad tās attiecības kļuva vēl tuvākas... kad izšķīrāmies, nebija žēl, ka pazaudēju džeku, bet vairāk to, ka viņa tēti, jo mums tās attiecības bija izveidojušās kā tētim ar meitu :%27-(
palikt viena pati es varēju, bet man tā māte nu tā, tāpēc arī nekad necentos to darīt...
19.02.2011 12:55 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
tā kā es pirms nepilna gada zaudēju savu vecmammu un vectēvu, tad man ir tā, ka drauga vecmammu un vectēvu uzskatu kā savējos. (l)
Es pat viņus tā sauc, nesaku piemēram - drauga vecvecāki.
19.02.2011 12:59 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Es pret tām mātēm vienmēr esmu bijusi piesardzīga. Vairākums sieviešu izliekas, kad runā ar citiem un ja kaut ar acs kaktiņu manu, ka tas, ko man saka, nenāk no sirds,es emocionāli distancējos. Tas attiecas uz pilnīgi visiem cilvēkiem.
Bet varu vienu komisku situāciju izstāstīt. Biju iepazinusies ar vienu džeku-abi bijām vēl diezgan jauni un viņš dzīvoja kopā ar mammu. Kādā trešajā randiņā ar viņa draugiem iedzērām un kādos divos naktī gājām uz dzīvokli. Durvis bija aizslēgtas no iekšas (atslēga neizņemta)- nācās zvanīt pie durvīm. Durvis atvēra viņa māte :D :D :D Es to iznīcinošo skatu atcerēšos visu mūžu- tajā brīdī man galvā pazibēja tikai viena doma- bēgt! :D :D :D Protams, nekur nebēgu, bet saspīlējums bija liels, jo māte domāja, ka es esmu tā sliktā, kas viņas dēlu no pareizā ceļa noved :D :D
19.02.2011 13:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits