Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sliktas priekšnojautas un tā.

 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010

Ir ļoti slikti. Tuvs cilvēkam ir ļoti slikti, es ļoti ceru, ka viss būs kārtībā. Bet man jau pirms tas notika, bija tādas kā sliktas priekšnojautas. Es pat nemāku izskaidrot. Tieši par šo cilvēku. Neko netiku teikusi, lai nebiedētu vai tā. Un re - notika. Tādos brīžos man paliek no sevis bail. Es labprātāk nejustu vairāk kā vajadzīgs, bet nezinu kā lai tiek no tā vaļā.

Visvairāk mani tas satrauc, jo pirms pāris gadiem mani tieši tādas pašas priekšnojautas mocīja par tēvu. It kā skatos uz viņu, bet neredzu. It kā viņa enerģija vairs nepieder šai pasaulei, it kā viņš jau būtu prom. Toreiz tā dīvaini bija, tādas sajūtas bija pāris mēnešus. Bet es domāju, ka tā tikai mana iztēle un tā. Es nespēju izskaidrot - es it kā redzu cilvēku, viņš smejās, ēd, dusmojas, bet viņa nav. Viņš bija pilnīgi vesels, nekādu sūdzību. Un tad vienā dienā, bāc, un sirdstrieka. Nedēļu pirms tās sapnī redzēju bēres. Nomācošas, reālas bēres. Pamodos un raudāju. Bet es taču nevarēju zināt, ka tā notiks.

Un tagad man ir ļoti, ļoti bail. Jo līdzīgas sajūtas parādījušās arī par šo cilvēku, un arī pirms kāda laika. Un līdzīgi sapņi sāk rādīties.

Lūdzu, pasakiet, ka esmu stulba, ka sadomājos nezin ko, un ka vispār - pupu mizas tas viss.

Vienkārši es zinu, ka es jūtu vairāk kā man apkārtējie cilvēki, un tad, kad tas nav saistīts ar šādām lietām, man tas pat tīri labi patīk - es ''jūtu'' pareizās eksāmenu tēmas, sporta rezultātus, vēl viskautko. Bet šobrīd es gribu lai tā nebūtu.

Es vienkārši sēžu, trīcu un smēķēju. Rokas dreb, un gribas raudāt. Piedodiet par garo penteri.

17.02.2011 20:42 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Jā, par tēvu - sirdstrieka un bēres. Un viss. :-(
17.02.2011 20:44 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Ahhh, manai omītei ir tā, ka tas, ko viņa nosapņo ļoooooti bieži notiek. Ja nē, tad vismaz kaut ko, kas varētu uzvedināt uz to, kas notiks. Nezinu, kā to izskaidrot. Tā viņa ir nosapņojusi gan vairāku cilvēku nāves, gan notikumus, kuri notiks turpmāk. Sagadīšanās? Šaubos. Arī vienmēr piekodina savus tuvos uzmanīties no dažādām lietām, tā laikam mēginot pasargāt.

Bet kaut nu tavā gadījumā tās būtu vien sagadīšanās, un viss būtu kārtībā
17.02.2011 20:48 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Es sevi neuzskatu par jukušu,bet man parasti tādi zīmīgie sapņi parādījās pirms ne pārāk labiem notikumiem-slimības,bēres vai kaut kas cits. Un tā intuīcija nepieviļ. Būtu labi,ja man parādītos sapņi arī uz labām lietām, bet tā jau esmu iemanījusies-ja bijis 'tas' sapnis,tad labāk izstāstu citiem,lai zin uz ko gatavoties.
17.02.2011 20:52 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Bet es negribu gatavoties sliktākajam! Es to cilvēku vairs nejūtu! Bet es negribu nejust, es gribu, lai viss ir labi. Bāc.
17.02.2011 20:55 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
man bija līdzīgi naktī uz dienu, kad krustmāte nomira :/ tagad vnm pēc murgainām naktīm esmu uzvilkta
bet vot hokejā gan man ir tāda intuīcija. pilnīgi vienmēr mirkli, pirms mūsējiem iesit vārtus, es to jau paredzu. tāpēc bail hokeju skatīties.
17.02.2011 20:56 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Istabā ir silti, bet man no nerviem drebulis. Pat nezinu, ko iesākt. Kā lai nomierinās?
17.02.2011 20:56 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Cik sen tev ja piemīt šādas 'spējas'?
17.02.2011 20:58 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Bet Freaging, man ar to hokeju ir bijis tā, ka es zinu, KURŠ iemetīs konkrētajā spēlē, zinu, kuri cipari izkritīs kaut kādos Loto, utt, utjp. Tāpat tajās ekstrasensu cīņās, kad ir tie jautājumi skatītājiem, es elementāri izvēlos pareizo. Tā vienkārši ir, un es zinu, ka ir pareizi. Bet šoreiz es negribu. Gribu zināt, ka ir nepareizi.





Vai tev ir gadījies, ka nevis sapņi vai kaut kas tāds, bet tieši sajūtas! Runājot ar cilvēku pa telefonu, skatoties uz viņu, domājot par viņu? Tāda sajūta, ka viņa vairs nav! Ka viņš vairs neiederās šai pasaulē. It kā viņš IR te, bet tai pat laikā jau ir kaut kur citur. Un tagad bija tādas pašas sajūtas, un es tās ignorēju. Un tagad tas cilvēks ir smagi slims, neceļas no gultas. Un es jūtos vainīga, ka neko nedarīju, neteicu, lai novērstu. :'-(
17.02.2011 21:01 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Nez, sapņi piepildās jau ļoti sen, bet piefiksēju kādus 3-4 gadus atpakaļ, varbūt.

Visvairāk par to priecājos, kad bija videnes eksāmeni.
17.02.2011 21:03 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Haaah, man nesen bija sapnis, ka ir CE eksāmens matemātikā un ez zem galda atrodu pareizās atbildes :D Bet tas tā, maza atkāpe :)

Domāju, tev nevajadzētu sevi mocīt ar šo lietu. Neko sliktu tu negribēji. Savas sajūtas kontrolēt nevaram (nu vismaz šādas noteikti nē) (t)
17.02.2011 21:05 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Nu daži vienkārši ir redz vairāk nekā citi. Es domāju, ka tev nevienam nekas nav jāsaka. Izmanto iespēju un pasaki tam cilvēkam visu, ko gribētu teikt (tā sakot- atvadies). Cilvēka likteni tik un tā nav iespējams izmainīt- ja viņam lemts aiziet, tad aiziet tādā vai citādā veidā. Un nāve nav nekas traģisks- tā ir dabīga dzīves sastāvdaļa.
17.02.2011 21:10 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Jā, to es zinu. Man nav bail no nāves, es ticu reinkarnācijai. Bet es negribu zaudēt šo cilvēku. Ne-gri-bu.
17.02.2011 21:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits