Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbu audumi

 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010

Šeit atkal es ar saviem jautājumiem. Būšu pateicīga, ja atbildēsiet.

Tātad:

1)Cik liela nozīme iegādājoties apģērbu ir audumam?

2)Kādam audumam dodat priekšroku?

Dabīgā šķiedra:

a)Dzīvnieku izcelsmes-

-vilna;

-zīds

b)Augu izcelsmes-

-kokvilna,

-lins

c)Ķīmiski ražotas šķiedras:

Mākslīgās-

-viskoze

Sintētiskās-

-poliamīdu grupa: neilons, akrils, kaprons, takels;

-Poliesteris;

-Poliakrili: dralons, kurtels, nitrons

-Acetāts

-Likra

-Lureks

3) Kam Jūs dotu priekšroku - lētākam un ķīmiskam materiālam vai dabīgam materiālam(par 30-50% dārgāks apģērbs nekā no ķīmiska materiāla)?

Paldies Jau iepriekš:)

17.02.2011 16:30 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
1.Liela nozīme,svarīgi,lai ir kvalitatīvs,neizstaipās pēc vienas reizes,nepūkojas.
2. zīds, kokvilna
3.dabīgam un dārgākam
17.02.2011 16:44 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Audumam ir tikai tik daudz nozīme, lai tas labi izskatītos un būtu patīkams, kad apģēbs uzvilkts. Cenšos izvairīties no dzīvnieku izcelsmes materiāliem apģērbā.
17.02.2011 16:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Principaa, vislabakais un ertakais lietoshana laikam ir kokvilna + elastans vai cits sintetiskais materials. Jo tad apgjerbs labi piegulj, neizstaipas un neburzas.
Pedeja laika esmu iecienijusi bluzes no tada ziidiiga auduma, kas neburzas. Izmazgaju, izzhaveju un pat nav jagludina. Super erti! :)

17.02.2011 16:50 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
1.)Milzīga, es nespēju nopirkt apģērbu, ja mani neapmierina tā audums, pat tad, ja tas apģērbs izskatās izcili labi;
2.)Piemērotam konkrētajam apģērbam. Ja runājam par kleitām, tad nav ne vainas zīdam, ja džemperiem, tad izvēlos kašmiru, ja vasaras biksēm birojā - linu, bet ar pietiekoši daudz piejaukumiem, lai tas neburzās:)
Esmu pret kažokādām apģērbā, viss pārējais ir pieņemams. Ja jāizvēlas starp a, b un c, tad ziemai a, vasarai b (bet lina vietā labāk kaņepes), c man vajag piejaukumos iepriekšējiem.
3.)Dodu priekšroku pārdomātai kombinācijai starp dabīgo un ķīmisko, neatkarīgi no cenas, bet par labu kvalitātei. Neesmu gatava maksāt par dabīgo un dārgāko tikai tāpēc, ka tur ir mazāk ķīmijas.
17.02.2011 16:52 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
audumam piešķiru lielu nozīmi, jo ir svarīgi, lai neizstaipās pēc dažām uzvilkšanas reizē, nenopūkojas un neapveļās īsā laika periodā, kā arī neizbalo pēc dažām mazgāšanas reizēm. turklāt man ir svarīgi, lai audums labi "sēž" un ir patīkam ādai.

ikdienas drēbēm laikam nav tik svarīgi, cik audums ir dabisks vai sintētisks. priekšroku dodu kokvilnai ar elastānu, kašmiram un zīda apģērbiem.

nevarētu konkrēti izšķirt, kam es dotu priekšroku dabīgā/nedabīgā kontekstā, vairāk skatītos pēc konkrētā apģērba modeļa. kažokādu ziņā labprātāk izvēlētos mākslīgo, bet nav aizspriedumu arī pret dabīgo kažokādu. izvēloties greznākus tērpus, noteikti priekšroku dotu dabīgākam materiālam.

:)
17.02.2011 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits