Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laparoskopija.

 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010

Drīz tikšu pie dakteres un izskatās, ka būs vajadzīga laparoskopija. Vai kāda ir saskārusies ar to - saaugumu likvidēšanā? Varbūt varētu ko pastāstīt, apskaidrot? :-/ Man ļoti, ļoti bail un negribas. Saaugumi - ap olvadu vienā pusē, kuri ir. Iegūti bērnībā pārciestas operācijas dēļ. (e)

Un kas mani visvairāk uztrauc - vai pēc tādām operācijām nepasliktinās iespēja tikt pie bērniem? :-( Vai viņi nesaaug atpakaļ vēl lielāki? Jo zinu, ka likvidē viņus tad, kad plāno grūtniecību, lai nepaspēj saaugt atpakaļ vēl lielāki. Es grūtniecību vēl pāris gadus neplānoju, bet ar šitādām sāpēm dzīvot arī tomēr nevaru.

VĀĀĀĀĀKS! Kā mani tas viss ir izbesījis, piegriezies pat ne līdz kaklam, bet pat uzacīm. (t)

14.02.2011 23:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Ieliku nepareizajā sadaļā, piedodiet. Bet nu lai būtu.
14.02.2011 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
jo vairāk operāciju, jo vairāk saaugumi. Katra operācija veido saaugumus.

Bet ja Tev medicīniska indikācijas - tad sorry! Jātaisa operācija.
14.02.2011 23:54 |
 
Reitings 94
Reģ: 16.12.2010
Daktere arī neiesaka veikt, bet saka, ja nekas nemainīsies, būs vien jādara. Jo teju katru otro - ceturto mēnesi mēnešreizes kavējas, kamēr viņas neizsauc ar tabletēm, un visu to laiku pavada neciešamas sāpes.


Varbūt citu ārstu pamēģināt tomēr. :-/
14.02.2011 23:59 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
OO, mīļā, noteikti - pirms gulies uz operāciju galda noteikti vismaz pie vēl viena speciālista aizcilpo. Tas tomēr atstaj sekas- un ja nu būtu tāda iespēja negriezt...
15.02.2011 11:40 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
1. laporaskopija ir ļoti vienkrša operācija. Zem pilnas narkozes, tev vēdera lejasdaļa uztaisīs divus dikti mazus iegriezumsu, nu pāris mm un tad tur ar diviem puļķīšiem tiks pie Taviem olvadiem un saaugumus likvidēs.

2. nekur nav teikts,ka saaugumi atgriezīsies. Viss atkarīgs no Tava organisma un tieši pateicoties šai operācijai Tev tiešām spīd kādreiz tikt pie bērniem ,jo ar saaugumiem netiksi 100%.

3. vari pakonsultēties pie citas dokas, bet es uzskatu laporaskopiju par ļoti labu operāciju,kas atrisina ļoti, ļoti daudz ginekoloģisku problēmu.

Divas dienas slimnīcā un varēsi doties mājās.
15.02.2011 13:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!