Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auklītes darbs

 
Reitings 6
Reģ: 11.05.2010

Esmu skolniece ar minimālu pieredzi šajā jomā, bet ir ļoti liela atbildības sajūta un ļoti liela patika pret maziem bērniem, ir grūti izvest no sliedēm. Vēlamais grafiks ir pēcpusdiena līdz vakaram, ir iespējams ik pa reizei pielāgoties un palikt pa nakti.

Varbūt kāda zin,kur varētu dabūt auklītes darbu?

13.02.2011 20:43 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
ieteiktu ielikt sludinājumu, gan ss.lv gan zip.lv

norādot to visu ko jau rakstīji, kā arī vari pierakstīt ka vari skolnieku atvest mājās, un vrb ja vari, tad palīdzēt ar mājas darbiem.
Uzraksti arī par samaksu, pa cik vēlies strādāt, jo tas vecākiem ir svarīgi.
kā arī rajons kurā atrodies, jo auklīti visbiežāk vēlas tādu, kas dzīvo netālu.
Kā arī, uzraksti ka vari arī pagatavot ēst/vai palīdzēt mājas uzkopšanā.. protams, ja māki!

norādi gan epastu, gan telefonu
jo citi negrib rakstīt epastu, citi negrib zvanīt

kā arī varbūt norādi, ka piem nesmēķē, nedzer alkaholu.. nu ka nav kaitīgu ieradumu :) ja protams tādu tev nav :)

nu apm tā :)
13.02.2011 21:02 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
izskatīji jau visus ss.lv? Parasti gan lielākoties raksta, ka skolnieces, studentes, bez pieredzes nevajag, bet, nu, mēģināt jau var.
13.02.2011 21:03 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
parasti lielākoties :-D :-D :-D aij, man šodien nesanāk smuki izteikties
13.02.2011 21:06 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Ar patiku pret bērniem ir par maz, lai būtu laba auklīte. Tur jābūt lielai pieredzei un zināšanām. Es kā māte tādu auklīti kā tu noteikti neņemtu.
Bet nu, lai veicas!
13.02.2011 21:07 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es katrā gadījumā bērnu labāk uzticu jaunai meitenei, kurai patīk ņemties un darboties ar viņu, nevis pavecai auklītei vai dikti vecai omītei... tie skati parkos un ielās brīžiem... žēl bērniņu. es, protams, nerunāju 100%, bet nu daudz...
13.02.2011 21:16 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
vēl jau vari uzrakstīt, ka piem, protams spēlēsies ar viņu, mācīsieties kopā, ka lasīsi mazajam priekšā, dejosiet dziedāsiet.. nu kkā tā, lai saprot, ka veltīsi pietiekami daudz laika bērnam, nevis paņemsi noliksi bērnu pie mantiņām un pati ņemsies pa pc un skatīsies tv :D

un ka piem krāsosiet kopā.. ah, nu apmēram varbūt saprati :)
13.02.2011 21:19 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Es ja būtu māte noteikti neuzticētu bērnu skolniecei.Tas,ka patīk bērni nerada nekādu drošības sajūtu,ka tiksi ar visu galā. Tajā pašā laikā ir jāzina, ko darīt ja uzsitas temperatūra, kā pareizi runāt ar bērnu utt.

Pašreiz man ir 20 gaidu. Daudz laika esmu pavadījusi ar bērniem, jo man māte ir pirmsskolas skolotāja,līdz ar to esmu strādājusi bērnu dārzā. Ir grūti, gan ar 20 bērniem reizē, gan ar vienu.

Pirms gadiem, treknajos gados,pieskatīju bērnu,kuram tad bija 4 gadi. Bija tik grūti,man kā jaunai meitenei,visu laiku bija jābūt psiholoģiski gatavai, nevarēja izrādīt ka slikti jūtas, jo bērns ir bērns, viņam vienalga, ja grib niķoties, tad to darīs, ja gribēs skriet, tad to darīs utt.Šo bērneli noauklēju 2 gadus un trešajā padevos, nespēju, nervi deva savu.

Tagad gadās drauga māsas bērneļus pieskatīt. Grūti ļoti grūti, jo bērni ir dažādi gan personībā, gan tajā kā audzināti, nevar būt gatavs ka visu varēsi ..
Vēl jo vairāk, tagad ir daudz cilvēku bez darba. Tad jau labāk, es kā māte ņemtu darbā medmāsu vai skolotāju, jo zinu,ka šim cilvēkam būs kāda pieredze...

Bet kopumā,lai veicas
13.02.2011 22:16 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Izredzes ļoti nelielas,jo vecāki tad izvēlēsies aukli,kura var jebkurā laikā, arī pa dienu. Ko tad viņi darīs,ja bērns saslims? Dienas laikā arī vajag kādu,kurš pieskata.
13.02.2011 22:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
nu it kā jau ir tā,ka pieredze ir nozīmīga,bet nu es arī bez gandrīz jebkādas pieredzes tiku pieņemta par auklīti,tas gan bija UK,bet nu man veicās labi,tam bērnam es ļoti patiku un tas,ka biju studente viņus nebiedēja,arī man ar atbildību viss bija ok. :-) Kaut kur jau tā pieredze jāgūst,citādi tas ir kā apburtais loks - nav pieredzes,nav darba un otrādi...
14.02.2011 21:25 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
calis.lv - forums - aukles

tur ir daudz sludinājumu :)
21.02.2011 18:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits