Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko es esmu pelnijusi?

 
Reitings 18
Reģ: 24.11.2010

vai ar jums ir lidzigi?

Kapec man muzdien attiecibas sanak ta ka es sanjemu to kas ir ,nevis to ,ko velos, un varbut pat esmu pelnijusi?

Sho es attiecinu uz attiecibam, man muzdien gadas puisi, kas dzivo arpus rigas, lidz ar to man vai nu japarcelas dzivot uz mazpilsetu(kur protams darba nav, un vinji nav pietiekami pelnosi lai uzturetu mani) vai japaliek riga, bet jadzivo bez vinjiem...

vai tadejadi es megjinu begt no grutibam izveloties tomer dzivot riga, bet neturpinat attiecibas??Jo man patreizejais draugs pateica, ka neparvaksies uz rigu un punkts. Respektivi man nekas cits neatliek ka parvakties uz mazpilsetu, ja velos attiecibu turpinajumu....

esmu apjukusi, ar pusi esmu kopa pusgadu

11.02.2011 19:33 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nekad neiesaistītos attiecībās ar puisi no Latvijas mazpilsētas, kas savā ciemā plāno arī palikt.
Vispār neiesaistītos attiecībās ar kādu, kurš ir no nekurienes, kuram nekā nav un kurš arī neko neplāno sasniegt.
11.02.2011 19:56 |
 
Reitings 18
Reģ: 24.11.2010
varbut neprecizi uzrakstiju - vins strada, un ir tiko nopircis normalu masinu, mums noirejis pieticigu, bet labu dzivokliti, bet...kad visu nomaksa nauda pietiek tikai partikai, un sikumiem, bet es ka jau ridzinieci, kas dzivo pie vecakiem, esmu pieradusi pirkt drebes, kosmetiku utt. man patik puceties
es nezinu vai esmu gatava parvakties, pamest savu darbinu, gjimeni, draugus - visu:(
11.02.2011 20:00 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tu esi pelnījusi to, ko Tu pati pieļauj. Man atkal visu laiku patrāpās tādi losīši, kas mani nenovērtē. Sāku domāt, ka jāpaceļ pašapziņa man pašai (kas it kā ir normas robežās, bet laikam nepietiekami). Jo es vairs netaisos nevienam "līst pakaļā". Tavā situācijā - ja džeks pasaka, ka nepārcelsies un punkts, tad jau var arī apmēram saprast, cik Tu viņam nozīmē. Es Tavā vietā uz mazpilsētu nepārceltos. Tagad atļausies, lai Tevi izrīko, tad izrīkos visu attiecību laiku.
11.02.2011 20:01 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
nu ne visiem patīk Rīga. mani tā burzma nogurdina, man patīk dzīvot savā pierīgas ciemā un nezinu, kam jānotiek, lai es labpratīgi pārvāktos uz Rīgu. varbūt tam puisim tāpat, tad, ja esat ļoti tālu, varat pārcelties blakus Rīgai.
11.02.2011 20:02 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Tu negribi pārvākties, viņš arī nē! Tad kā Jūs plānojata savu turpmāko dzīvi? Kādam tik un tā būs jāpiekāpjas, ja gribat turpināt attiecības ;)
11.02.2011 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 107
Reģ: 27.06.2010
Es nesaprotu, kur tad tu, pārliecināta rīdziniece būdama, viņus, tik nelokāmi mazpilsētnieciskus (tas nav apvainojums) atrod? Un ko nozīmē "vai japaliek riga, bet jadzivo bez vinjiem" - vai tad Rīgā tu nevari nevienu atrast? Un kāpēc uzreiz jāsāk dzīvot kopā, izbraukāt pa nedēļas nogalēm nav iespējams? Ja nevar(vai negrib), tad tās ir īstas attiecības vai tikai viegls flirts?

Bet vispār grūti komentēt, nezinot, kādas ir tavas pašreizējās attiecības, tomēr es negribētu likt uz spēles savu karjeru ar visām no tā izrietošām sekām nestabilu attiecību dēļ (pusgads ir pārāk īss laiks, lai izdarītu šādas izvēles kā pamest darbu, piemēram).
11.02.2011 20:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits