Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukums!

 
Reitings 5
Reģ: 11.02.2011

Vairs nevaru kluset, sevi esmu visu laiku saustijusi, vairs nevaru pretoties tam! Mans apjukums ir saistits ar virieti kurs ir mana pirma liela mila, kas netika piepildita!

Stasts ir tads, kad iepazinos ar vinu man bija 16 gadi vinam 27 gadi, starp mums bija lielas simpatijas,kas nepargaja attiecibas. Pazudam uz paris gadiem viens no otra! Tad dzive netisam saveda atkal kopa, viss jau jauki, emocijas fascinejosas, tacu vins jau ir izveidojis savu gimeni! Mums vienam pret otru vel saista kaut kas, tacu manas domas par to ka vinam ir gimene nelauj man piepildit savas ilgas pec vina! Es vienkarsi nevaru vinu palaist, ar pratu domaju ka nevajag, tacu sirsnina saka ka vajag! :'-( meginu vinu aizmirst, tacu nevaru, jau divus gadus!

Ko man darit, varbus pielaist sev seksuali klat, un tad es nomierinasos! :'-( varbut!

11.02.2011 02:40 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
iedos mazo pirkstiņu - paņems visu roku, šobrīd tas domāts uz to, ka ja vienreiz viņu dabūsi gribēsies vēl... bet vai tu esi gatava būt 3 cilvēka lomā, un pēc tam mocīties morālās paģirās ar to, ka jauc attiecības? apdomā, mīļākajām jau sāp visvairāk.. pašai sanāca par tādu būt... apdomā tiešām kārtīgi vai esi gatava tādām leitām..
11.02.2011 02:45 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
atrodi citu un aizmirsti viņu. nopietni!
varu derēt, ka tavā prātā viņš vēl joprojām ir 16gadnieces acu idealizēts :) Nedari pāri tai ģimenei un sev, un turpini dzīvot.
11.02.2011 02:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Leila-es tevi negribu macit uz mulkibam ,ka preceta sieva,bet tiesam varbut sevis nomierinasanai ,tas ari ir jaizdara!!!Tu so cilveku varbut esi idealizejusi,isti nemaz nezini varbut, ka butu ,ja butu...-izmegini...saprotu ,ka tu neesi cilveks ,kurs grib jaukt gimeni,bet man tiesam zel ,ka mocies tada nezina!!!! (t)
11.02.2011 02:54 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses, jāpiekrīt Emmanuellei, bet no otras puses un pēc savas pieredzes saku - nelaid gan klāt... Vismaz es biju tāds cilvēks, kas līdz ar to, pieķēros daudz vairāk un tad vēlāk jau bij stipri emocionālāk un daudz sāpīgāk... Tā būs arī Tev, vēl jo vairāk tādēļ, ka redzēsi, ka viņš tomēr ir kopā ar savu ģimeni...
11.02.2011 03:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Buxiic-es zinaju ,ka ta atbildesi,jo tu esi loti sirsniga sieviete!!!Zinu ,ka neesi egoiste-jutu to pa gabalu!!! :-)
Es iedomajos sevi sievas vieta...domaju ,ja nezinu neka-viss ok,bet ,ja uzrodas"labdare",kas pasaka,tad ,protams plaisa attiecibas!!! :-(
11.02.2011 03:12 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Ai, Emmanuelle, Tu arī zini, ka neesmu nekāds zelts... Bet teicu, ko domāju šajā sakarā...
Bet zini, cilvēkiem piemīt ļoti slikta īpašība - viņi paši zin uz ko parakstās, bet vienalga uz to iziet... Un pēc tam puņķi un asaras pa gaisu - tā bija arī man...
11.02.2011 03:19 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
oij, man sanāks piekrist visiem augstāk minētajiem komentāriem.

Varbūt pamēģini piekraut pilnu galvu ar kaut ko citu un atslēdzies no domām par šo vīrieti un vēlāk atgriezies pie šī jautājuma.

Man reiz mamma mācīja, ka, ja šaubies, tad nevajag (šo gan viņa vairāk attiecināja uz pirkumu veikšanu). Bet nesen Koelju blogā izlasīju viņa atziņu, ka tiklīdz rodas šaubas, meties tajās iekšā.

Piedod, bet laikam ar šādu komentāru Tev galīgi nepalīdzu :(

Varbūt nevajag uzreiz atdoties. Satiecies ar šo cilvēku pāris reizes un saproti, vai gadījumā nedzīvo idealizētā pasaulē ar lielisko vīrieti. Lai gan satikšanās arī varbūt nelīdzēs, jo pāris reižu laikā var arī "nospēlēt teātri".

Uff, grūti. Bet, tiklīdz Tev ir kaut mazākā nojausma, ko darīt. Rīkojies un nedomā! ;-)
11.02.2011 04:42 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.02.2011
Es jau visu laiku domaju, ka ja izdarisu to, tad sev nepiedosu!
noteikti ar so sajutu nevelos dzivot visu atlikuso dzivi!
Ja vel piekersos tad bus vel trakak neka ir tagad! Man pasai jasakarto sava dzive, jo vins jau to ir izdarijis!
11.02.2011 23:35 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.02.2011
Iespeja mums tika dota, tacu mes to neistenojam, tad nedomaju, ka tagad tas butu istais bridis!
11.02.2011 23:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits