Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nu, kāpēc tas notika ar mani???

 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010

Jaunajā gadā es gaidīju Valentīndienu, tad visas šīs diskusijas man pieriebās un izdomāju, ka nelikšu puisim svinēt šo dienu ķekša pēc, jo parasti es to ierosināju, tad nu teicu, Tev man nav jādāvina laksts tikai tāpēc, ka tā ir jādara, apņēmos uzlikt PO... un kā Jums liekas kas notiek?

Sākumā atnāk sms, kura no šim vietām tev liekas skaista - mežs, jūŗa, vecrīga vai kur citur? Tad kompī atradu dziesmu par bruneti, nu 100% viņš tādu neklausās, esmu pārliecināta, ka tam ir kādas sakars ar Valentīndienu!

Protams, tagad arī man uznāk fuckins uztraukums, ja jau viņš ir izdomājis, kā mani pārsteigt bez manas iniciatīvas un pieprasījuma :-D Tad kkas lietas labā ir jādara.

Ja godīgi, man pat negribas meklēt izsmalcinātas dāvanas, patiesībā gribētos kaut kur pavadīt vnk jauki pāris stundiņas. Tikai nezinu kur. Iedomājos par džakuzī uz kādam 2h, bet tad padomāju, ka tas varētu būt gana sālīti, a ko darīt? Iet atkal kuņģi pielikt, man tas jau ir apnicis :-D

Būtībā man ir panika, kad viņam bija vienalga par šo dienu es stresoju, tagad, kad nav vienalga atkal stress, kāpēc sievietes nekad nezin ko grib :-D

HELP LINE!!!! :-D

07.02.2011 03:11 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
devčonki, man vajag da jeb kkādu es nezinu padomu, atbalstu, ideju kko ne būt :-D
07.02.2011 03:12 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Sveika!ir tads relaksacijas centrs-jokerklubs,tur par labu cenu var romantiski atpusties!vari palasiit info www.jokerklubs.lv
vismaz tur es gribetu pavadiit to dienu (l) iesaku to vietu jo pati katru menesi eju atpusties,relakseties no ikdienas!
07.02.2011 03:15 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Bet varbūt viņš saplānojis jau vakaru ir? :D
07.02.2011 03:17 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
tuliņ iečekošu, vispār man ir kauns, ka man ir jāveido topiks par šo tematu :-D

Nedomāju, ka ar mani tas arī atgadīsies :-D
07.02.2011 03:17 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
cloo, tas ir vēl trakāk :-D tad man būs jādomā dāvana? :-D Paldies, tagad man ir lielāka panika :-D

būtībā, man šķiet, ka tā varētu būt foto sesija tāpēc prasa vietu, jo esmu 100x dīkusi, ka kko tādu gribētu :-D

07.02.2011 03:19 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
es tavā vietā neko nedarītu un tad paskatītos, ko puisis sarūpējis tev! :) Ļautu šogad viņam visu saplānot 8-)
07.02.2011 03:25 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
domā? bet nesaņemt neko pretī būtu tizli, nezinu, es viņu tajā ievilku, sākumā uzbāzos ar to, ka tas ir jāsvin utt :-D Pati pieradināju un iemācīju, un tagad neko nedot pretī, nezinu es pati laikam nebūtu priecīga par to!
07.02.2011 03:28 |
 
Reitings 551
Reģ: 21.12.2010
Nu vari jau uzdāvināt kādu nieku, bet tas jau tā nepersoniski vairākkārt un tikai dāvināšanas pēc. Un varbūt puisis izdomājis kādu romantisko randiņu ja jau vietu prasa. :)

Bet es ar draugu iešu uz kino un pēc tam kkur pasēdēt :)
07.02.2011 03:30 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
es zinu, ka finanses viņam šobrīd nav nekādas, tāpēc tas varētu būt kkas sirsnīgs un kaut kas sarunāts un izdomāts, bet nekas arī pārdabisks, tāpēc domāju, ka varbūt arī noderētu kaut kāds turpinājums no manas puses, bet teikšu atklāti man tiešām negribas skapi piepildīt ar lietām, kas tur noput, tāpēc apsveru domu par kopīga laika pavadīšanu kaut kur, tikai.. jautājums paliek kur un cik daudz varu atļauties.

Un vispār man ir samaitāta domāšana, man vienmēr šķiet, ka visam ir jāmaksā brangu naudu, lai būtu skaisti, bessi, ka esmu tāda izlutināta, gribētu iemācīties un sagādāt pārsteigumu par mazītiņām naudiņām, kā citas to māk darīt :%27-(
07.02.2011 03:36 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
iipashaaa
Neuztraucies, gan būs forši! :)
Un par tām financēm- man arī gribās saviem tuvākajiem dot kaut ko mīļu, bet parasti sanāk mīļi+dārgi vienlaicīgi, tāpat kā tev. :-( Bet tas diez vai ir no tā, ka tu būtu izlutināta, manuprāt. Vienkārši savējo dēļ neskopo... un vēlies, lai viņiem tiek 3x lielāks prieks, ka esi domājusi un gādājusi ko tādu, ko novērtēs, nekā no veikalā iegādātas Ķīnā ražotas flīsa sirds. Līdz ar to arī sanāk dārgāk nekā veikala preces. Tas, ka piedomā, vēlies palutināt... (nepārmest, ka lētāk nenozīmē, ka nepiedomāts... Ja piedomā, tad pie jebkuras cenas vai necenas var izdomāt ko tādu, kas paceļ debesīs no laimes)
Protams, tas, ka kaut kas sanāk dārgi, nenozīmē, ka, ja būtu lētāk, nebūtu tas prieks.. BŪTU! :D Vienkārši vēlies dot vēl vairāk, nekā ar to, cik jau būtu gana un ok. :)
Nedārgi būtu, ja uztaisītu, piemēram, mājās, pēc tiem dienas piedzīvojumiem, kādu pasēdēšanu pie tējas tases (vai šampja, vai...kas nu jums garšo) un jauku jūsu (dažādi kopīgi piedzīvojumi, tusiņi, pasēdēšanas vakari utt) bilžu apskatīšanu (slaidos saliec un, lai automātiski pārslēdz pēc konkrēta laika). :D +piedomā vēl kaut ko garšīgu klāt vai kā tā. :D Būs mīļi, lēti un patīkami. :) Ja proti, tad siltas zeķes uzadi. Jo, ja pa dienu aukstumā vien dzīvosieties, novērtēs. :D
07.02.2011 04:03 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
man atkal nekad nav bijis poo uz šo dienu,baigi neceļu debesīs,bet ja ir ar ko tad kaut kā atzīmējam.
Un draugs pateica,ka šī ir pirmā valentīdiena,ko viņš negaida.. Es juutos vnk...Galvenais,ka esmu viņam sataisījusi jau dāvanu un pat nezinu vai izvilksim līdz tai dienai.
07.02.2011 10:16 |
 
Reitings 324
Reģ: 30.08.2010
Nu pag, kādus turpinājumus Tu vari domāt, ja 100% droši nezini, kas tad ir tas, ko viņš ir ieplānojis?! ;-) Varbūt to dziesmu viņam draugs atsūtīja, bet šis vienkārši aizmirsa izdzēst. |-)

Ja Tu patiešām esi pārliecināta, ka viņš kaut ko organizē un ja Tev ir pārliecība, ka jārīkojas tāpat kā pamatskolā - uz katru dāvanu obligāti jāatbild ar dāvanu pretī, tad patiesībā ieteiktu Tev kaut ko uzdāvināt taustāmu, nevis, piemēram, rezervēt kādu izklaides vietu uz 14.februāri. Ja šis Tevi uz mežu aizved un neved illlgi atpakaļ, tad Tava izklaide izgāzīsies visticamāk. Es Tavā vietā uzrakstītu mīlestības vēstuli - emocionālā vērtība liela, izmaksas mazas. :-D Manējais jau sen tādu atkal grib (2 kādreiz esmu rakstījusi, bet pirms kādiem 2 gadiem), uzrakstīšu pirms došos ceļojumā nākamajā mēnesī, būs viņam ko palasīt, kad nedēļu būšu prom. :-)
07.02.2011 10:41 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
1. Tur nebija tikai dziesma, bet arī lirika novilkta, kuru viņš negribēja, lai redzu, es pazīstu savu puisi, ja saku, ka tas nav raksturīgi viņam, tad visticamāk tā ir, nevaru iedomāties nevienu no viņa draugiem, kas klausās krievu repu, hip hopu, klasisko utt, kas varētu sūtīt 90' latv mūzikas izpildītāju!

Pamatskolā tikai raksturīgi dāvināt pretī? Nezināju, jo man ģimenē kopš bērnības tas tika mācīts, ka ja Tev kaut ko dod, tad pieklājīgi ir dot pretī, neiet runa par dz/d vai kaut kādiem apbalvojumiem! Ko lai padara, acīmredzot man ir bērnišķīga pamatskolas māte un tēvs!
07.02.2011 14:56 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ai, nu tik ļoti iespringt un satraukties, kā tagad Tu dari noteikti nevajag!
Plus vēl nevajag traki sacerēties, okšķerēties mēģinot kko nojaust un safantazēties.
Tas ko es ieteiktu - noteikti kko padomā arī viņam! Ta vienalga, kādu nieciņu, bet tas ir svarīgi, vienalga, cik ielā apjomā, bet parādīt, ka esi padomājusi par viņu.

Nedomāju, ka tas ir pareizi uzskatīt pretīmdošanu par pamatskolas līmeņa darbību.
07.02.2011 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nez...man šķiet,ka nav jēgas burt drāmu,ja nekas nav 100% skaidrs.
Kad džeks negrib svinēt-nav labi.Kad džeks kko gatavo un laikam grib svinēt-atkal nav labi...
Ja kko tādu atrastu pie savējā-turpinātu ignorēt.Man ir bagāta iztēle un es varētu uzbuty no viena atrasta pavediena tāāāādu stāstu,par to,ko šis,manuprāt plāno(beigās ne grams,protams,nebūtu patiesība).Katrā ziņā-stress man nebūtu un paniski es arī neko nemeklētu viņam.Ne vienmēr viss ir tā kā izskatās.Ja manējais man kko pasniegs,jauki.No manis nekad pretī nebūs,jo es šo dienu neuzskatu par svētkiem un nesvinu,man tā ir dziļi pie kājas.Viņš to zin un rēķinās ar to.Taču,es domāju,ka mums izpaliks visas šitās lietas,jo arī viņam nospļauties par to datumu.
07.02.2011 15:05 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2010
Nu beidz stresot! tas taču ir jauki ja tavs draugs kaut ko tādu plāno! un tici man viņš no tevis dāvanu negaida! pati jaukākā dāvana viņam būtu tavs prieks un pārsteigums! nesāc tik domāt ko viņš ir ieplānojis tas var visu izjaukt! ļaujies :-) es ar savu draugu iesi uz balli, kas paredzēta valentīndienai!
07.02.2011 15:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
pačeko tos akciju piedāvājumus, varbūt ir kāds ne tik dārgs spa vai kaut kas tāds. Un tā kā Tu nezini, vai viņš Tevi kaut kur vedīs vai kā..to "spa" var uz nedēļas nogali pārcelt vienk :-)
07.02.2011 15:27 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Nopērc picu, pievedīs pie durvīm! Tur vēl piedāvājums tikai šodien spēkā.
Mīlestība iet caur vēderu!
http://www.atlaizuklubs.lv/lv/r-c2711f86v1q05y0eg/
07.02.2011 15:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu sirups kads. atlauj tak puisim uztaisit parsteigumu, ja grib. kapec tev uzreiz preti ir japasniedz sazin kas...?
07.02.2011 16:37 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Man prieks, ka Jūs visas esat tik pieaugušas un Jūsos nekad nemājo satraukums par kko gaidāmu, kas varētu būt patīkams pārsteigums!

Es neko neokšķerēju, vnk stāstu kam uzdūros un ko secināju!

Vēlreiz minēšu, ka sniegt pretī nenozīmē pamatskolu, ja tā tad man visa ģimene ir neattīstījusies pamatskola! Nezinu gfan cik laimīgam jābūt, ja Tu kko patiesi sarūpē un pretī neko nesaņem, es nerunāju šeit par vērtiskām lietām, bet tas var būt tikpat jauki pavadīts vakars kkur romantiski!

Dažreiz liekas, ka šeit sēž bariņš vecmeitu, kuras īd un pīkst par dzīvi vai nabarot attiecību nemīlētās, jo par kko papriecāties viss šķiet bērnišķīgi!

Acīmredzot, 21.gs. sievietei jābūt robotam bez jebkādām emocijam tikai tad tu esi vecene!
08.02.2011 00:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits