Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

prakse bankā

 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009

Vai kādai ir bijusi prakse bankā? Ja jā, tad kādi bija jūsu pienākumi? vai jūs jau uzreiz pieteicāties praksei kaut kādā konkrētā nodaļā, departamentā, vai vienkārši pieteicāties praksē un tad jau jūs kaut kur ieskaitīja.

Kāds bija jūsu zināšanu līmenis un pieredze pirms tam? Kā patika.

Un, protams, ja ir kaut kas vēl, ko vēlies pateikt par praksi bankā, būšu priecīga izlasīt. :)

03.02.2011 00:03 |
 
Reitings 184
Reģ: 11.01.2010
pirnākumi: arhīva dokumenti jākārto pēc numuriem vai papīri jāliek arhīva dokumentos, jākopē papīri, mapes jākārto, jāgriež papīri, bankas sistēmā man bija jāpārbauda šis tas (to teica, ka nevienem neuztic šo darbu, bet es ātri piešāvos :) )
Pieteicos praksē un vnk lika darīt darbus.
Patika, nesūdzos.
pieredze? nekāda prakstiski :)

Bankā forši darbinieki bija :)) :D
03.02.2011 00:28 |
 
Reitings 184
Reģ: 11.01.2010
ā vel par uzņēmumiem bija jāraksta atskaites.
03.02.2011 00:28 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
man no skolas skaitījās prakse finansēs, un tad nu es pieteikumā tā arī rakstīju, un mani ielika attiecīgā nodaļā.

darbs ar dokumentiem, darbs ar arhīva dokumentiem - meklēt, pārbaudīt, atzīmēt - mazliet interesanti varbūt pirmās 4 dienas, pēc tam anormāli garlaicīgi. vismaz man bija.

bet ja pavisam kopumā skatās, tad slikti nebija - viss, atskaitot to, ka garlaicīgi, bija ļoti forši.
03.02.2011 00:57 |
 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
Paldies, meitenes par informāciju!
Cik reizes nedēļā jums tas bija jādara? Ar studijām nebija problēmu savienot?
03.02.2011 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits