Par saderināšanos...

 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009

Šodien kaut kāds pārdomu vakars.

Draudzene paziņoja, ka ir saderinājusies - ar puisi pazīstami ir nedaudz vairāk kā gadu.

Toties es ar savu puisi esmu kopā jau 4 gadus, bet joprojām no viņa puses nekas nav izskanējis par saderināšanos vai kāzām.

Zinu, ka ir pāri, kas nemaz nevēlas precēties un kuriem kopā ir labi arī tāpat, bet es esmu no tiem cilvēkiem, kas vēlas kāzas.

Aizdomājos pat līdz tam, vai mans puisis maz tam kādreiz būs gatavs un, vai varbūt viņš nemaz nav pārliecināts par to, ka vēlas atlikušo dzīvi pavadīt ar mani.

Ko vēlos no Jums? Laikam jau tikai izstāstīt par savām pārdomām?

Kā jūs uzskatat, pēc cik ilga laika būtu vislabāk saderināties kopš saiešanas kopā?

Zinu jau, ka tas ir individuāli, bet domāju, ka jums katrai ir savi uzskati par šo jautājumu.

Vai jūsuprāt gads nav par ātru?

Protams, saderināšanās jau nenozīmē uzreiz precēšanos, bet nu tomēr tas ir milzīgs solis uz priekšu, jo tas apliecina to, ka cilvēki vēlas turpmaķo dzīvi pavadīt kopā.

02.02.2011 02:44 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Nu, manuprāt gads ir par maz lai jau precētos :)
Domāju, ka tev nav par ko satraukties, bet viņa domas jau vajadzētu uzzināt. Piemēram mans brālis pateica, ka nekad neprecēsies.
24 gadi dzekam arī vēl nav tas rādītājs ka jāprecas, jo ne visi dzeki tajā vecumā jūtas pieauguši un gatavi ģimenei. Kā piemērs - labs draugs, vasarā būs 24, ir darbs, dzīvoklis, vasarā precēsies. Cits draugs - tikko palika 24, nav ne darba, ne dzīvokļa, dzīvo ar vecākiem, no viņa precēšanos varētu sagaidīt labi ja ap 30 gadiem, jo no malas paskatoties viņš izskatās kā 18/20 gadīgs :D
Tā kā ja tavējais nav no tiem, kas nekad neprecēsies, tad domāju, gan pienāks arī tavs laiks :)
02.02.2011 14:32 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
Kā jau vairākkārt esmu minējusi,tad mūsu gadījumā saderināšanās būs tad,kad būs līdzekļi,lai gada laikā aprecētos! Pēc cik ilga laika tas notiks?Nezinu-pēc gada/diviem,varbūt vairāk! Un kad bija mazāk teicu,ka neprecēšos ātrāk kā 25g.Pagaidām izskatās,ka uz to arī velk... :-D Tāpēc jābūt uzmanīgām ar sav
am vēlēšanām... :-D Es jau gribētu ātrāk,bet re pateicu to domu skaļi un viss. :-D Domas materilizējas.
Mēs arī kopā jau vairākus gadus,bet kā jau teicu būs naudas būs saderināšanās gredzens!Jo es citādi tam riņķim nesaskatu vērtību,jo piemēram brālis savai draudzenei un viens bērnības draugs savai draudzenei uzdāvināja pirms vairāk kā 2 gadiem saderināšanās gredzenu un vēl tagad nav precējušies!Es tā negribētu,manuprāt,parasts jauns riņķis pirkstā bez vērtības!
Domāju,ka Tev nav ko satraukties,jo zinu vienu pāri,kas aprecējās pēc 7 gadu kopā būšanas, un abiem bija 25!Viens pāris ir kopā 8 gadus un vēl nerunā par precēšanos!Uzskatu,ka nav ko stresot!
Mani piemēram nesatrauc,ka meitenei ir saderināšanās riņķis pirkstā un aprecas pēc 20 gadiem vai vispār nē. :-D
02.02.2011 14:45 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Ā un es vēl atcerējos - man paziņas apprecējās pēc 10 gadu kopā būšanas. kad viņi pateica par saderināšanos, neviens neticēja, jo jau bija nosprieduši, ka šitie jau nu nekad neprecēsies :D
02.02.2011 14:59 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
īpašā,mēs ar kopā bijām 3,5 gadus kad sākām dzīvot kopā,nu nekas traks. Ir jāizbauda tas randiņu laiks tā kārtīgi. :-D
02.02.2011 15:02 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Vīra brālis apprecējās pēc 8 gadu kopdzīves un jau pēc gada laulībā izšķīrās. Tā kā, ne jau kopā nodzīvotais laiks nosaka,cik labas un saskaīgas attiecības būs laulībā.
02.02.2011 15:29 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Nav man precinieku, bet man ir viedoklis :D
Magdalēna, drīkst izteikties?
Manuprāt Tu pārāk daudz sevi esi atdevusi vīrietim.Tu esi laba draudzene, gatavo ēst, kārto māju un dari visu,ko dara sieva, tad kapēc kko mainīt?! Tas cietoksnis jau ir iekarots.
Mans veca babuļa uzskats: dzīvošana kopā ir kļūda.Var palikt uz pāris dienām,tad pazust savās mājās,lai sajūt,kā tas ir,kad Tevi nav,lai Tu neliecies tik pašsaprotama.Tad vīrieši protas parasti.
02.02.2011 15:42 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Not for sale, paldies par viedokli! Iespējams, tev pat ir taisnība. Lai gan kopā mēs dzīvojam tikai mēnesi. Biju cerējusi, ka tad, kad viņš redzēs, cik labi ir ar mani kopā dzīvot, viņš sapratīs, ka vēlas mani par sievu. Bet laikam kļūdījos.
02.02.2011 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Magdalēn, nez...
manai draudzenei arī ir čalis, ka baigi viņš samīlējies un būtu baigi sagrauts, ja šie izšķirtos, bet negrib vēl precēties.
Un Tavam draugam jau nav nemaz tik daudz to gadu.

Un vispār es kaut kā citādāk skatos tagad uz šitām lietām, jo kaut kādu pirmos 2-3 gadus es biju tur baigi sacepusies, ka mani nebildina utt., bet tagad viss redz ir ok :)
02.02.2011 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Magdalēn, nez...
manai draudzenei arī ir čalis, ka baigi viņš samīlējies un būtu baigi sagrauts, ja šie izšķirtos, bet negrib vēl precēties.
Un Tavam draugam jau nav nemaz tik daudz to gadu.

Un vispār es kaut kā citādāk skatos tagad uz šitām lietām, jo kaut kādu pirmos 2-3 gadus es biju tur baigi sacepusies, ka mani nebildina utt., bet tagad viss redz ir ok :)
02.02.2011 16:06 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Magdalēna, nu tak parunā ar viņu...vienkārši noskaidro to gala viedokli.

Katrs jau dara kā vēlās, bet es noteikti neturpinātu attiecības,ja man skaidri pateiktu,ka es nekad Tevi neprecēšu, jo negribu!
02.02.2011 16:06 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
not_for_sale- man patīk tavs viedoklis! Varbūt tiešām tā ir. Es dzīvoju kopā ar savējo 4 gadus. Kādreiz šausmīgi gribēju apprecēties. Tagad arī gribētu, bet uzskatu, ka nekas no tā nemainītos!
02.02.2011 16:09 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Ja tikai mēnesi dzīvojat, tad mana teorija te neder.Uzskatu,ka visu pareizi dari, uzreiz sevi līdz galam neatdevi,kā saka.
02.02.2011 16:13 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nav noteikts laiks pēc kura vajag saderināties. Bet tas ir jādara tad kad abi jūt, jā esmu gatavs būt ar to otru kopā mūžīgi.
Ar savējo kopā esmu ļoti sen. Ilgu laiku par to nedomāju, pēctam domāju ka man vienalga, principā varu dzīvot civillaulībā, tagad kad pašai gadi skaitās klāt un palieku nopietnāka kautkā vairāk domāju par to ka vajadzētu sākt par to domāt. Būtu bezgala stulbi izniekot 10 gaduis otram cilvēkam, kurš tevi vislaik uzskata par draudzeni un netaisās dibināt ģimeni. Nē nu citiem tas der, man aizvien vairāk sāk likties ka man tomēr tas neder. ;-)
02.02.2011 16:29 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Ļoti interesanti palasīt jūsu viedokļus :-) Es uzskatu precības par pašsaprotamu attiecību turpinājumu, un nevarētu turpināt attiecības zinot, ka visdrīzāk nekad nebūsim īsta ģimene..Jo vienkārši nesaskatu tādām attiecībām jēgu. Kāpēc būt daudzus gadus kopā, ja neseko turpinājums, tā teikt attiecības neieiet jaunā fāzē?:-/
02.02.2011 16:35 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Magdalēna - tas, ka viņš ir pateicis, ka nekad neprecēsies, nenozīmē, kā tā patiešām būs! :) Tu nesastreso par agru! Manējais arī apgalvoja, ka nekad neprecēsies! Un vedējmāte, kas viņu pazīst vēl kopš skolas laikiem stāstīja pat atgadījumu, ka viņi braukuši kopā autobusā un kaut ko aizrunājušies par kāzām, un viņš esot teicis - nē, es jau nu noteikti nekad neprecēšos.. Bet re - nepagāja ne ilgs laiks, kad bija i kāzas, i sieva.. :D Viņa viņam to bieži atgādina! :D :D Un citreiz sanāk tā, ka tieši tie, kuri apgalvo, ka neprecēsies īstenībā apprecas diezgan ātri pēc šādiem apgalvojumiem.. :D
02.02.2011 16:37 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Es uzskatu, ja nebildina pēc kādiem 2iem gadiem kopā būšanas, tad arī nebildinās. Tas protams attiecas uz attiecībām, kur abi jau ir pieauguši un samērā stabili, nevis tīņu gados
02.02.2011 16:46 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
Squirrel tavs uzskats ir galīgi garām! kāda jēga bildināt otru cilvēku,ja nav naudas lai rīkotu kāzas!sviests!
02.02.2011 16:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Nu bildināšana jau tāds romatisks žests vien ir...
Mēs no visiem mums draugos esošajiem pāriem esam vienīgie, kam bija bildinājujs, gredzens pirkstā un tā...pārējiev ienkārši izdomāja- a davai precamies un lieta darīta.
02.02.2011 16:52 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Tāpēc jau es rakstiju, ka abiem jābūt jau daudz maz stabiliem :p Jo pašai man arī nepatīk, kad kāzām kaut kādu naudu saknapina un nežēlīgi ekonomē uz to rīkošanu, ka čiks vien sanāk.
Un es to biju domājusi vairāk par saderināšanos, nevis tieši bildinājumu.
02.02.2011 16:52 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
nu tas vienalga...kāda starpība. Ja jau ir bildinājums, tad pats par sevi arī saderināšanos.
02.02.2011 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits