Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilveki, kas izraisa nepatiku:(

 
Reitings 171
Reģ: 12.01.2011

Biezi aizdomajos par tadu lietu kaa savstarpeejas attiecibas un to kaa mes izveelamies draugus un cilveekus ar, kuriem veelamies satikties un kopaa pavadiit laiku un ar, kuriem nee. Mans jautaajums buus sekojoss:

Kaadaam rakstura iipasiibaam jaapiemiit cilveekam, lai juus veeleetos vinju ieguut par draugu un komuniceet un kaada veida cilveeki juus atbaida?

31.01.2011 18:49 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.01.2011
Man nepatiku izraisa augstpratiba un izliksanas, bet simpatize vienkarsi un jauki cilvecinji.
31.01.2011 18:55 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
komunicēt vēlos ar atvērtu, atsaucīgu, interesantu cilvēku. par draugu- tas jau dažreiz nav saprotams, kādēļ tieši cilvēks patīk, bet viņam noteikti jābūt labai humora izjūtai, jābūt godīgam, atvērtam, nosacīti gudram, lai ir kopīgas tēmas par ko runāt, iepējams arī kopīga pieredze, inetereses.
atbaida cilvēki, kas ir noslēgti, nepieklājīgi, acīmredzami augstprātīgi, tādi, kas citus uzskata par zemākstāvošiem. un, protams, ar krasi pretējiem viedokļiem.
31.01.2011 18:56 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
lai mani ieinteresētu, cilvēkam jābūt tādam, ar kuru ir par ko parunāties - lai viņš ir kaut ko lasījis, redzējis - tā, ka var apspriest un pārspriest, respektīvi, lai cilvēks ir ieinteresēts visādās lietās. tad noteikti jābūt jautram un dedzigam - lai grib viskko darīt, lai nav jāskubina. tas tā vispārīgi un īsumā.

atbaida visi urlveidīgie, bet tas jau pašsaprotami :-D vispār neesmu sajūsmā par komunicēšanu ar cilvēkiem, kuri it kā vienmēr visu zina labāk un tēlo pārgudrīšus. (kādi viņi, protams, nav :-D)
31.01.2011 18:58 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Mani atbaida tādi kā šīs diskusijas autore, ms.rieksta.
31.01.2011 19:03 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man noteikti nav kkādas īpašas īpašības, kam jāpiemīt cilvēkam, lai viņš man patiktu, vai nepatiktu... vnk ja ir tad ir, ja nav tad nav.. kaut gan gadās, tā, ka liekas man ar to cilvēku nav pilnīgi nekā kopīga, bet beigās kopīgā ir vairāk kā vispār varētu domāt..
es intuitīvi jūtu, ir mans cilvēks vai nav, nedomājot par viņa īpašībām!
31.01.2011 19:04 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es tīri vados pēc izjūtām, kā es jūtos attiecīgā cilvēka sabiedrībā :-)
Man vispār ir dīvaini, jo bieži ir tā, ka "visu iemīļoti cilvēki" man izraisa nepatiku un briesmoņa, kurš nevienam nepatīk, sabiedībā jūtos labi. (t)
Meļi man nepatīk, un pārlieku brīvie, tādi kuri visur jūtas kā mājās :-P
31.01.2011 19:05 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Mani atbaida cilvēku stulbums, aprobežotība un vīzdegunība. Nepatīk cilvēki, kas uzskata, ka zina visu, vienmēr taisnība ir tikai viņiem un pārējie ir sēnes. Nepatīk snobi.

Lai man būtu interese ar cilvēku komunicēt, svarīga ir kaut kāda jūtu ķīmija vai fluīdi. Reizēm cilvēkam nav nekādas vainas, bet man viņš vienkārši neizraisa nekādas simpātijas. Bet citreiz varbūt ne tik "pareizs" cilvēks ir lielisks draugs. Jābūt klikšķim un abpusējai interesei.
31.01.2011 19:06 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
ā un vēl ir tāds ķiķinātāju tips, kas mani šausmīgi atbaida.

bet jā, bieži ir kā tequila saka - vai nu ir, vai nav un viss.
31.01.2011 19:07 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Un vēl man nepatīk, parastie pelēkie cilvēki :-D
man patīk visādi interesanti un savdabīgi cilvēki. Tādēļ arī man ir visādi neordināri draugi un paziņas :-D :-P
31.01.2011 19:09 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Man patīk atklāti, patiesi cilvēki, kas savas domas, nepatiku var pateikt acīs nevis aprunājot aiz stūra. Nepatīk meļi, krāpnieki un iedomīgi cilvēki kā arī tādi, kas runā aplinkus, divkoši.
Cilvēkus vērtēju pēc viņu rakstura un attieksmes un protams vai ir kopīgas intereses.
31.01.2011 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Atbaida tie,kas no sevis nez ko iedomājas.
Tāpat,atbaida smēķētāji-nespēju kontaktēties,ja cilvēks smird pēc cigarešu dūmiem.Jo tad es spēju domāt tikai par to,kā viņš smird un kā es negribu,lai manas drēbes pievelkas ar to smaku.
Tāpat nesaista biezeņi-zīmuļi,kas to vien dara kā bāž acīs to,cik viņiem piķis un kur viņi to var izšķiest.
Patīk vienkārši cilvēki,gudri cilvēki,ar humora izjūtu.Arī tādi,no kuriem es varu kko mācīties.Lūk,tādi kā emanuelle šeit.Manas domas var ar viņas domām nesakrist,bet ir patīkami ar viņu sarunāties.

31.01.2011 19:11 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Atbaida izlecēji,kas iedomājās, ka bez viņiem pasaule nerinķotu ,arī tie pārāk atvērtie nepatīk,kas no pirmās redzēšanās reizes ir pielīmēti uz mūžu, nepatīk smēķētāji, un cilvēki, kam grūti pielec.
Piesaista vienkārši cilvēki, ar kuriem man ir līdzīgas intereses.Patīk ja cilvēks atklājas laika gaitā, jo tie straujie un pārāk lielie vāvuļotāji nepatīk.
Bet vispār ieraugot konrētu cilvēku kaut kas nostrādā, ka gribas ar viņu sākt komunicēt.
:-)
31.01.2011 19:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es katra cilveka atradisu kaut ko ,kas man patik,bet draudzeties-loti uzmanigi izvelos draugus!!Tas labas ipasibas varetu aprakstit loti daudz-atklatibu noverteju loti augstu!!!
Man ir loti gruti uztvert egoistus,jo esmu pilnigi preteja-ta jau saka ,ka pretpoli pievelkas,bet tiesam egoisti ir "smagi" cilveki kadreiz!!!
Manam draugam noteikti jabut ar humora izjutu,jabut kadai "odzinai"!!!! :-)
31.01.2011 19:28 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Pirms nedēļas iepazinos ar vienu meiteni no Polijas, viņa ir tik interesanta. Interesējas par vēsturi un reliģiju, dzīvo kopā ar puisi no Grieķijas. Klausās smagu mūziku, vienmēr ir orģināli uzkrasojusies. Liek taro kārtis un veido astroloģiskās kartes cilvēkiem. Viņa stāstīja, kā dzīvojot Polijā viss ciematiņš nāca pie viņas zīlēt, un viens vīrietis nāca katru dienu astoņos vakarā :-D
Kartu reizi ar viņu runājot, sarunas ir interesantas un saistošas :-)
Jo cilvēks nav pelēks un tukšs. ;-)
31.01.2011 19:30 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Es esmu ļoti tieša, atklāta,tāpēc cienu cilvēkus,kas saka visu var pateikt man acīs!
Patīk cilvēki,kas saprot jokus,prot pasmieties,kas nav iekļauti konkrētos rāmjos. :-) ,man nav nenormālās prasības,bet ir cilvēki ,kas atgrūž un tur neko padarīt nevaru! (t)
31.01.2011 19:30 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Cilvēkam, kas mani saista un patīk, ir jāmīl sevi un augstu jāvērtē, jābūt zinošam, tiešam un vienkāršam (nejaukt ar prastu), jāprot neapvainoties par sīkumiem un būt tieši tik daudz, cik nepieciešams, lai neapniktu vai neaizmirstos. Easy:)
Cilvēks, kurš nevarētu kļūt par manu draugu: pārāk draudzīgs, pārāk sabiedrisks un vaļsirdīgs, izlutināts, pieradis pie siltumnīcas apstākļiem, vieglas uzvedības, uz savu izskatu pārāk orientēts, sevi nemīlošs, uz naudu "pasists", neprotošs par sevi pasmieties vai pieņemt kritiku. Un vēl es ļoti negadīti vērtēju pagātnes kļūdas, man pietiek vienreiz vilties cilvēkā, lai viņš man nākotnē riebtos (piemēram, viena cosmo dāma)
31.01.2011 19:51 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.03.2010
Runā, ka īpašības, kuros citos nepatīk visbiežāk piemīt pašam, savukārt, līdzcilvēkos meklējam to, ko vēlētos redzēt sevī.

Es tam negribīgi piekrītu.

man ir grūti izturēt lecību, aprobežotību. Tiešām grūti ir noklausīties, kad cilvēki gudri dirš par to, par ko viņiem nav ne mazākās saprašanas.

ļoti cienu izglītotus, interesantus cilvēkus ar nestandarta skatījumu uz dzīvi.

Vispār, ja cilveķi beigtu spriest par lietām, ko viņi nesaprot, pasaulē būtu daudz vieglāka komunikācija.

"Nav nekā nogurdinošāka kā klausīties kā kāds cits cenšās demonstrēt savu gaišo prātu. It īpaši, ja tāda nav"

/varu kļūdīties, bet šķiet to teica Remarks/
31.01.2011 20:35 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Grūti atbildēt.Tur tiešām jābūt klikšķim.
Vieglāk pateikt,kas izraisa nepatiku.
Viens no kritērijiem-dr.lv ir 400 un vairāk draugu.Skaidrs,ka esmu tikai "viena no", esmu aicināta tikai dēļ skaita vai tāpēc,ka esmu noderīga.Piedodiet,es gribu justies īpaša.
Nepatīk tādi,kuriem humorizjūta riņķo ap dzeršanu un pudeli.Nav vairs tie gadi-nav smieklīgi.
Patīk nedaudz augstprātīgi cilvēki,jo no tādiem varu mācīties,kā celt pašapziņu; patīk tādi,kuri prot uzklausīt-nepārtrauc pusvārdā un nerunā kā radio.
Kopīgas intereses nav obligātas.Man tiēsi patīk uzzināt ko tādu,ko nekad neesmu zinājusi.
Bet par draugiem man ir kļuvuši tikai tie cilvēki,kuri man uzticējuši kādu savu problēmu, un es viņiem savu.Tas ir kā parādīties plikam otram.Tā ir uzticēšanās.
31.01.2011 20:54 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Edie,man arī ļoti patīk šis citāts un jā,tas ir Remarks! ;-) :-D
31.01.2011 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Hmmm...
Man patīk nesamāksloti,interesanti cilvēki.Tādi,kam ir savs viedoklis,nevis kuri truli pielāgojas apkārtējo domām.Patīk cilvēki,kam ir humora izjūta,bet ar kuriem var arī par nopietnām tēmām runāt.Patīk tādi,kas nemuld par tēmām,par kurām nezin,bet atklāti pasaka,ka nezin.
Nepatīk cilvēki,kam izskats ir pats svarīgākais un arī tādi,kam pasaule ap naudu grozās nepatīk.Nepatīk tie,kas no sevis kko tēlo.Nepatīk tusētāji,kam kā tikai 5diena,tā jāskrien nodzerties un stūros spaidīties.Besī mūžīgie optimisti,naivisti vai tie,kas mēģina par tādiem izlikties.Tiešām nepatīk,ja cilvēks neredz realitāti,bet dzīvo tikai kkādos izdomātos pūkainos,rozā sapnīšos.
Un es nepiekritīšu,ka tas,kas citos nepatīk,piemīt pašam.Mana pasaule negriežas ap naudu,izskatu,tusēšanos,nodzeršanos un gudru diršanu par tēmām,kurās neko nezinu,rozā pasaulē nedzīvoju utt.Bet tāda veida cilvēki mani atbaida.
31.01.2011 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits