Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neuzticība!!!

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009

Labvakar dāmas!

Rakstu jums, jo gribas kādu padomu, vai varbūt lai kāds mani uzmundrina jo man tas ļoti trūkst :(

Pirms kāda laika(4 mēnešiem) iepazinos ar lielisku vīrieti, līdz šim manā dzīvē man nav bijis tāds cilvēks, kas pret mani attiecās kā pret dārgu porcelānu, kā pret dāvanu, mēs daudz laika pavadām kopā, nedēļā tiekamies 4-5 dienas, sazvanāmies, sarakstāmies, viņš ir tāds vīrietis, kas zin ko es vēlos nejautājot, ziniet tas ir tik brīnišķīgi, to nevar tā aprakstīt, taču es neuzticos. Un neuzticība nokauj mīlestību.

Es pamostos no murga kad redzu viņu kopā ar kādu citu, man šķiet ka viņš laiž pa kreisi, man reizēm gribas sevi pašu iepļaukāt, jo pat tad ja padomā loģiski, viņam būtu jābūt pārdabiskai būtnei lai vēl kādai veltītu laiku, turklāt tā kā viņš attiecas pret mani, tik uzmanīgi, es vienkārši gribu tikt ar sevi galā, jo es nespēju vairs izturēt savas aizdomas. Galu galā vīrietis kas uzturētu paralēlas attiecības neiepazīstinātu ar savu labāko draugu un citiem draugiem, un citreiz smejos, ka viņš aizbrauc mājās bet pēc skūpstīšanās viņam lūpas, vaigi spīd no lūpu krāsas spīdumiņiem, nu pat ja viņš satiktos ar vēl kādu tā meitene taču redzētu ka tāds spīdīgs atnācis, jo viņš to spīdumu līdz šim nebija pamanījis.

Es sev pati saku, ka esmu muļķe, ka tā viņu pazaudēšu ja neiemācīšos uzticēties.

Bet vai jums nav tā, kā tiekat galā?

Viss ir lieliski, tikai reizēm tās domas, aizdomas nepamatotas, pilnīgi nepamatotas...

30.01.2011 23:08 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man gribētos domāt, ka tava problēma ir pašapziņā, ka īsti nespēj noticēt tam, ka tik jauks vīrietis pievērš tev uzmanību, un viss ir ideāli.
Saproti, tu esi viņu pelnījusi un izbaudi to, nevajag meklēt zemūdens akmeņus!!! :-)
30.01.2011 23:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu pozitīvi jau ir tas, ka apzinies savu problēmu, kamēr tā vēl ir tikai tavās domās. Ja netiksi no tās vaļā, attiecībām veidojoties pastāvīgākām, vari sākt nodarboties ar "zāģēšanu", vīrieša iegrožošanu, nepamatotām greizsirdības scēnām - ta vienalga - apzinoties, vai neapzinoties.
Viss, ko varu ieteikt, tiec ar to galā pēc iespējas ārtrāk. Izskatās, ka Tev ir problēmas ar pašapziņu. Dari kko tās celšanai! Un domāšanu pārslēdz uz racionālo, nevis emocionālu filozofēšanu.
Cik Tev vispār gadi?
30.01.2011 23:36 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Patreiz man ir tāda pati problēma,nespēju uzticēties... bet cenšos sevi nomierināt un dzīvot,baudīt tā teikt mirkli.
Protams brīžiem melns gar acīm sametas,kad šis aizgājis ar draugiem kaut kur.Un visādas domas šaudās...pagulēt vispār nav iespējams.Protams,es viņam to nesaku,jo ticu,ka ar savām neuzticības scēnām cilvēku ātri vien aizbaidītu,un to es nevēlos.
Protams jūs abi tiešām pavadat daudz laika kopā 4-5 dienas nedēļā,tas ir labi un viņam tiešām būtu jābūt pārcilvēciskajam džekam lai laistu pa kreisi,es ar savējo tikai 2dieniņas nedēļā tiekos..tik dikti maz.. :%27-(
Mums atliek vienīgi ticēt otram cilvēkam... ;-)
Jāsaņem sevi rokās,jo tikai mēs paši veidojam savu dzīvi..
30.01.2011 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir līdzīga problēma.Es uzticos viņam.Nav nekādas krāpšanas.Tur nav mana problēma.
Bet man ir tā problēma,ka man šķiet,ka viņš vnk pārnāks mājās un pateiks,ka ir atradis skaistāku un gudrāku,un grib šķirties.
Es uz sevi skatos reāli,nevis idealizēti.Ļoti labi apzinos,ka neesmu skaista,neesmu supergudra un neesmu pat ne tuvu kkādiem izdomātiem ideāliem.Tāpēc arī baidos no tā,ka varētu viņu zaudēt,jo viņš ir vnk lielisks.
Kas attiecas uz tevi-tu taču pati esi izspriedusi,ka aizdomas ir nepamatotas.Turies un mēģini tām neļauties.Es arī mēģinu,bet nu...
30.01.2011 23:48 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man tāda pati problēma, es sevi vienkārši nogalinu ar savām paranojām. Itkā eāla pamata nav, un viņš iespējams mani tiešām mīl, kā izrāda un apgalvo, bet ko es savā galvā izdzīvoju nemitīgi - to pat kauns kādam stāstīt... Kontrolēju, lai galvenais viņam to kādā uzplūdā nedotu tos savus dēmonus zināt, reizēm gan gadās drusku... un tad jūtos kā nelīdzsvarota :D Pašai bail no sevis :)
30.01.2011 23:50 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
tīri pašapziņas jautājums. tu apzinies, ka viņš kaut kādā ziņā ir pārāks par tevi. galvenais censties to neizrādīt. dari visu iespējamo, lai būtu interesanta, neprognozējama, mainīga. tad piesaistīsi viņu uz ilgiem laikiem un nomierināsies no domas un apziņas, ka viņš ir tavs un tikai tavs :)
30.01.2011 23:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
un +100 tam par "attiecas kā pret dārgu porcelānu" - tas precīzi atbilst arī mums, tas drošvien ir tas iemesls - ka es sevī nespēju un nespēju noticēt, ka tā vispār ir iespējams... Nezinu, pie mīlestība varbūt neesam pieradušas, stresojam, meklējam visādus zemūdens akmeņus, moš pat gribam atrast tos pierādījumus, ka nu nevar būt viss tik skaisti, tik balti, baidamies paļauties, noticēt, bail, ka sāpēs, jo varbūt pagātnē ir sāpējis, bail ļauties, izkust otrā, baudīt nedomājot...
30.01.2011 23:55 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Katrā ziņā, centies to cīnīt sevī, tā ir tava (mana) problēma, nekādā gadījumā nedod virsū viņam - viņš aizbēgs.
Un kaut kā jānomierinās, ar tādām spēcīgām domām vari pati tās nelaimes vari veicināt, izraisīt, piesaukt... Un ja arī viņam kādreiz būs cita, tāda ir dzīve, nekad neko nevaram zināt, bet tev vismaz būs šis laiks - brīvs no negatīvā, jo tu vienkārši ļausies, izgaršosi katru mirkli un NEDOMĀSI par šķietamībām, nebojāsi tagadni ar domām - kā VARĒTU būt....
30.01.2011 23:59 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kas tev liek domat, ka vins varetu bit tev neuzticigs?


padoma logiski!!!
31.01.2011 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
zini ka saki kaa vins var veltit vel kadai laiku-saku ka var,ja grib vecis var apvienot divas,pec manas pieredzes taja pašā dienā ar vienas un otras tikas viens no maniem ex,bez maz izkapa no manas gultas un iekapa otrā,besī,kad uzzinaju biju gatava ar pannu lidināt pa pauri.. :-D
31.01.2011 00:10 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
kim jā, es arī ne vienu vien tādu pazīstu ;-) Mūsdienās jau tas nav retums :-D
Bet nu kas attiecas uz diskusijas autori, ar tādam domām nevar attiecības veidot!
31.01.2011 00:15 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Ir bijusi līdzīga situācija. Līdz brīdim,kad sapratu,ka bez uzticēšanās nevar pastāvēt nedz draudzība, nedz attiecības.
Gadu laikā esmu aplauzusies ar cilvēkiem,un zemapziņā veidojas tas mūris. Un bija grūti uzticēties un atvērties kādam, vienkārši tā gadu nodzīvoju kā tāds bruņnesis.
Līdz sapratu, varbūt vienkārši mēs pārāk daudz prasām viens no otra ieguldot attiecībās un nespējam pieņemt tās vienkāršas lietas, kas liek dievināt otru bez iemesla...
31.01.2011 00:19 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
karinjo, šķiet ka esam līdzīgā situācijā, man ļoti gribas šīs aizdomas, neuzticību izslēgt, uzticēties, zināt ka viss ir vislabākajā kārtībā, jo tā arī ir, vīrietis var melot ar vārdiem, bet viņš nevar samelot ar izturēšanos, attieksmi pretējā gadījumā viņam jābūt lieliskam aktierim, taču tik lielisks aktieris viņš nav.
Tādas nianses, bet tomēr būtiskas staigājam pa veikalu un saku ka aiziešu uz sieviešu nodaļu, bet viņš paņem mani aiz rokas un saka ka mēs iesim kopā, viņš visu grib darīt kopā, būt kopā, vairāk laika pavadīt kopā, reizēm neizdodas, bet viņš cenšas... Mums sievietēm vajadzētu saprast, ka tāpat no labdarības necenšas, ka tam ir iemesls, ka nevajadzētu uztraukties, tam nav pamata, pat ne vismazākā...
Kaut kā taču jātiek galā ar sevi...
31.01.2011 00:25 |
 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010
Man arī ir bailes, ka manējais nedara kaut kādas muļķības, kamēr nesatiekamies. Tas varētu būt tāpēc, ka nedzīvojam vienā pilsētā un tiekamies labākajā gadījumā nedēļas nogalē un pat ne katru nedēļu. :-/
Bet es to visu paturu pie sevis, saprotu, ka ir bezjēdzīgi tā domāt. Vienkārši viņam ir TIK daudz draudzenes, ka tas padara mani traku. :-D
31.01.2011 08:47 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010
Iespējams, ka saproti, kāds tev dārgums gadījies un tāpēc IZMISĪGI baidies viņu pazaudēt. Man ir bijis līdzīgi, kad to apsinājos un nogrūdu smadzeņu dziļumos, pārgāja.
01.02.2011 00:31 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
es nežēlīgi neuzticos :%27-( es zinu, ka viņš fiziski nespētu mani krāpt, jo pavadam kopā daudz laika un tik viegli to nav noslēpt, bet... es zinu kāds viņš bija pirms satika mani, stāstīja gan viņš pats, gan viņa draugi (nejauši, protams, bet es daudz spēju nejauši uzzināt) un neticu, ka tāds cilvēks var mainīt paradumus. katru reizi liekās, ka piedzersies, nokrāps un tad taisnosies, ka tā negribēja :-( nu neticēšu viņam nekad, nevaru izmest visu to dzirdēto no galvas, nevaru :%27-(
01.02.2011 00:35 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
pie manis vienmēr apraujas visas diskusijas :-D :-D :-D
01.02.2011 00:47 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Nu man reizēm arī iezogas neuzticības stariņš, tāpēc,ka zinot viņa pagātni,reizēm ir grūti uzticēties, un kaut kā neticas, ka cilvēks var tā mainīties..Nē, nu ,protams, ticu tam, ka viņš mani nekrāpj, bet nu tomēr...
Tāda veselīga neuzticība :-D :-D
01.02.2011 00:53 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
dazreiz nolaist pa kreisi ir veseligi,lai varetu atgriezties pie tas kuru patiesam mil!
Ir meitenes pret ko iztureties ka pret dargu porcelanu un ir tas,kas atdod sevi ka letu stiklu,lai virietis saprastu cik sis porcelans patiesam ir dargs un svarigs!
01.02.2011 02:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits