Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži tas notiek ar Jums? :)

 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010

Cik bieži Jūs komunicējiet ar draudzenēm?

Es tikko aizdomājos un atcerējos, ka 5dien draudzene piezvanīja, jo palūdza, lai iznesu taisnotāju, vairāk laikam šomēnes neesam runājušas! Un ar otru draudzeni tikos pēdējo reizi pirms divām nedēļām, bet skype vienu dienu par angļu val. tulkošanu runājot, bet sausi ne jau apspriežot dzīvi, mākslu un mīlestību!

Tas man lika aizdomāties, ka esmu viena kā pirksts :-D Skanēs debīli, bet jāsāk domāt, ka cosmo kļūst man par labāku draudzeni, jo te es ikdienas paklačojos, pakasos, pasmejos, bet, ja nopietni tas tiešām ir skumji, es atceros, kad mana nu jau ex labākā draudzene (skan maniakāli :-D) kad bijām draudzenes, katru dienu, ja nebijām netā sms kko sūtījām, sazvanījāmies, citreiz nakšņojām kopā, kur nu skype tur vnk pielipām viena pie otras.

Ja pavisam godīgi man pietrūkst tās sajūtas, ka esmu kādam vajadzīga, jo neviena tagad bez manas iniciatīvas no tagadējām draudzenēm man neraksta, izņemot, ja kaut ko vajag vai arī pēkšņi brīvdienās parādās plāns, kur iesaistīt arī mani, un tas liek aizdomāties, cik tad nozīmīga draudzene viņa ir.

Jeb es kļūdos? Un kontaktēšanās mēnesī reizi jeb mazāk ir draudzenes cienīgi? Jūsu viedokļi, pieredze? Tīri intereses pēc!

Ps. Kā nekā šī ir vienīgā vieta, kur vēl var "patrīt" mēli :-D Neiešu jau draugu nogurdināt ar tādām lietām, nu, ja pavisam skumji būtu ietu mātei uz nerva pakrist :-D Bet šobrīd vēršos pie Jums!

26.01.2011 20:33 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir draudzenes, ko nemaz tik bieži nesatieku un ar ko kontaktējos reizi pāris nedēļās... Jā, dzīvojam dažādās pilsētās, man ir darbs, ģimene - neesam vairs pusaudzes, kad varējām stundām pļāpāt un sarakstīties ar sms... Reizēm pietrūkt, bet biežāk tiešām nav laika. Arī viņām ir sava dzīve, mācības, darbs utt. Toties, kad saplānojam kādu pasākumu, es vai kāda no viņām, tad, protams ir liels prieks satikties. Manuprāt, vnk dzīve ievieš savas korekcijas arī draugu sarakstā, jo šīs attiecības ir jākopj, bet visu vnk nav iespējams paspēt un tāda draudzība kā skolas laikā vairs nav iespējama (vismaz lielākajā daļā gadījumu).
26.01.2011 20:37 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Ar vienu draudzeni-apmēram reizi mēnesī vai pusotrā tiekamies. Ar vel vienu vel retāk, bet ar trešo-mēnesī satiekamies reizi gan :-)
Gribētos biežāk,bet katrai ir sava dzīve un citi draugi, savi plāni un nedzīvojam visas pat vienā pilsētā. Un,lai arī man iepriekš šķita,ka tā nav tāda īsta draudzība, sapratu,ka ir, tās ir saites uz mūžu.
26.01.2011 20:39 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
draudzeņu nav un nevajag, līdz ar to nekontaktējos :-D
26.01.2011 20:39 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Es jau sen esmu viena, bez draudzenēm. Ir tikai paziņas. Protams ir skumji, bet tad labāk būt vienai, nevis kontaktēties ar skaudīgām aitām, kas nopirks to kleitu, tikai tāpēc ka es sev tādu plānoju pirkt.. utt.. :-D
Man ir otra puse, ar ko ļoti labi saprotos.. pagaidām ar to pietiek.
26.01.2011 20:40 |
 
Reitings 168
Reģ: 29.01.2009
nu man arī kā tev, ja neuzplijos tad nevienai nevajag (ja neskaita vienu, bet viņai paratsi nav daudz laika tapēc reti satiekamie, bet kad satiekamie svisu dienu varam nopļāpāt).
Man tas sākās, kad parādijās nopietns draugs un parējām draudzenēm nav draugi (ķipa bez vai atstūma mani, jo man tak draugs)
Reizēm kaitina, bet reizēm vnk par to nedomāju.
26.01.2011 20:41 |
 
Reitings 517
Reģ: 29.01.2009
Kādu brīdi es arī pārdzīvoju.. Mēģinu sevi pārliecināt, ka draudzības ir dažādas.. bet nu arī kkas pietrūkst, gribētos kādu tuvu draudzeni(laikam labākās draudzenes vietā man ir mans puisis ar ko dalos visos pārdzīvojumos un piedzīvojumos.) Bet nu tad man ir kritiskāk kā tev :)
Es ar tām,ko saucu par labākajām draudzenēm, tiekos tik ik pēc pāris mēnešiem uz kādiem pasākumiem, notikumiem.. Tās ir no bērnības un pamatskolas laikiem, bet tādas patiesas draudzenes, ar kurām nav jāizliekas, ar kurām vnk vienmēr ir par ko runāt, kaut gadās arī,kad pat gadu neesam tikušās.

Tāda varbūt dīvaina draudzība.. Draugs ar saviem čomiem kādu brīdi tikās katru dienu, katru otro, nu vismaz brīvdienas vienmēr kopā, vienmēr kko darījām ar viņiem kopā.

Tāda draudzene ar kuru satiktos biežak nemaz nav.. Varbūt drauga mammu varu nosaukt par savu labāko draudzeni, jo tiekamies bieži un sazvanamies, pakonsultējamies viena ar otru, paklačojamies,ejam uz pasākumiem :)
26.01.2011 20:41 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Ar labako draudzeni reizi nedēļā sazvanamies, viņa tagad uk dzīvo. :-/
1 reizi gadā braucu ciemos.
26.01.2011 20:41 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
odinsh - man ar tā teikt sākās atstumšana tieši drauga dēļ.. tik stulbi un naivi.. :-D
26.01.2011 20:42 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu man vismaz šāda situācija ir tapēc,ka draudzenes ir precejušās,gandrīz precējušās,aizbraukušas no Latvijas. Tad nu tiekamies pa retam,kad tiek no mājas soļa arā,kas ir ļoti reti.
Ir labākā draudzene no bērnības,bet ar viņu kontakts ir periodisks,kamēr vināi draugs jūrā,tikmēr viņa man zvana pa dienu vairākas reizes,un tiekamies.Bet ko līdz draugs ir Latvijā,tā reizi mēnesī varbūt sazvanamies,jo savādāk viņa vienkārši neatbild uz zvaniem...
Bet nu jau esmu apradusi ar to,un nesūdzos :)
Tas ir par tēmu ar vecajām draudzenēm:)
Bet nu ir arī jaunas draudzenes,kas cerams , kļūs tuvākas par vecajām ;)
26.01.2011 20:42 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
kad, dzīvoju vienā valstī ar draudzenēm un biju bez puiša tikāmies parasti nedēļas nogalēs vai arī kādu dienu pa nedēļu, bet man ir kādas 5 labas draudzenes, ar vienu nedzīvoju tad vienā pilsētā un tikos kaut kur reizi mēnesī. Kad man bija puisis tikos ar viņām visām reti :-/ tagad izmantoju skaipu, vismaz reizi nedēļā ar vienu, ar pārējām kā sanāk, varu arī vairākas nedēļas nekontaktētis :-)
26.01.2011 20:42 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
aaai..iipashaaa. man tāpat, bet savējās es neesmu redzējusi ilgāk.
un jā, pietrūkst tā,ka esmu vajadzīga. kad viņām ir slikti, mani vnm atrod.
zinu, ka pati pie daudz kā esmu vainīga, bet nu ir tā, kā ir un es jūtos sasodīti slikti.
26.01.2011 20:43 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Man ir labākā draudzene, ar ko es sazinos gandrīz vai katru dienu. Reizi nedēļā arī tiekamies. Nespētu bez viņas savu dzīvi pat iedomāties, jo man ir viņas problēmas un viņai manas. Mums kopā ir labi, esam līdzīgas raksturā un tas arī sasaista mūs kopā. Ir vēl pāris draudzenes, bet ar tām es satiekos retāk kā reizi nedēļā. Nesūdzos, man galvenais, lai ir mana labākā draudzene.
26.01.2011 20:43 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ar vienas draudznes, kurai es varu daudz ko uzticēt tiekos gandrīz katru dienu-kopā mācāmies.Esam pazīstamas jau kopš kāda viena gadiņa. (l)
26.01.2011 20:43 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
man principā tas pats, dažreiz skumji, ka tā.. bet es pati "aizgāju" no viņām, nu kkā nebija vairs tik forši un jautri, kā pusaudžu gados.. kļuvām atšķirīgas, pat ļoti :-|
bet dažreiz jau parunājam un, ja gribētos kkur aiziet ar viņām, zinu, ka viņas ar prieku satiktos :-)
26.01.2011 20:46 |
 
Reitings 209
Reģ: 07.06.2010
Nav draudzeņu - nav problēmu. :-D Ir paziņas ar kuriem tiekos atkarībā no noskaņojuma.
26.01.2011 20:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 29.01.2009
Runājot par draudzību, vakar izjutu milzīgu šoku, kad apskatījos kalendārā un atklāju, ka draudzenei no vidusskolas laikiem (ar kuru diemžēl draudzība vairs nav tik cieša kā kādreiz, jo šķir attālums, kā arī katrai sava ģimene, intereses...) nesen bija vārda diena, par kuru biju galīgi aizmirsusi... :-/ Tik riebīga sajūta, jo atmiņas par kopā pavadīto laiku, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem vieno. Piemēram, par sevi varu teikt, ka esmu egoiste, neprotu uzturēt draudzību, man vajag, lai pirmajai uzraksta, painteresējas par mani - tas ir tik nepareizi!
26.01.2011 20:50 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
man ir manas koju draudzenes,ar kurām citādāk nebūtu iepazinusies,ja nedzīvotu vienā istabiņā,vai vai vienkārši vienā ēkā! :-D ar viņām arī tiekos katru dienu,kad esam kojās... :-)
bet draudzene,kuru kopš 5.klases saucu par labāko ,jau vairāk kā gadu dzīvo ārzemēs un uz LV tuvākajā nākotnē braukt neplāno,sazināmies diezgan reti(virtuāli,protams),un ,ja nestudētu,principā draudzeņu man nebūtu..tādu,kas ir tāda vārda cienīgas!
26.01.2011 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Mēs ar draudzenēm mācamies kopā.Tāpēc gandrīz katru dienu redzamies,runājam.Katru otro nedēļu savācamies kopā pie kādas padzert tēju vai aizejam uz kino.
Cenšos nekādi nezaudēt kontaktu ar viņām,jo viņas man tiešām ir svarīgas.
26.01.2011 20:55 |
 
Reitings 324
Reģ: 30.08.2010
Man ir maz draudzeņu un ar tām pašām reti kontaktējos. patiesībā ļoti bieži runāties un tikties man nemaz negribētos - jo līdz šim vienmēr ir bijis tā, ka nogurstu no draudzenēm un beigās draudzība pačib. (t)
26.01.2011 20:55 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
taisam klubiņu :) :D
26.01.2011 20:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits