Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atgūt neatgūstamo

 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010

Pastāstāt vai kādreiz esat attiecībās,kuras jau jūk ārā atkal iekurinājušas ugunskuru?

Gribu dzirdēt visādus iedvesmojošus stāstus tam kā atguvāt mīlestību,kad tā juka ārā (l) :-)

Un vai tas maz ir iespējams,ja otram(vienalga tev vai viņam)viss jau ir bijis līdz kaklam,rokas nolaidušās,un attiecības jau vairs sastāv vien no nepārtraukta emocionāla uzbudinājuma. Kā ir iespējams atgūt TO?

22.01.2011 02:21 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
(t)
22.01.2011 02:35 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
man diemžēl nav šādas pieredzes, abas attiecības, kur viss bija līdz kaklam, tā arī beidzās - kā bezcerīgas...
22.01.2011 02:36 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Mums bija kritisks periods pēc 2 gadiem, bijām pašķīrušies uz pāris mēnešiem. Bet tā īsti nekas beidzies nebija, patstāvīgi tiku vesta mājās pēc darba, uzmanīta klubiņos utt. Kaut kā sagājām atkal kopā, tad skrēja izmisušas meitenes izskaidroties, kuras bija bijušas tajā laikā kā ielāps vai tāpat seksam izmantotas. Ai īstenībā nepatīkams bija tas laiks.
Laikam visu izmainīja tas, kad viņš saprata, ka tiešām var mani pazaudēt. Jo kamēr cilvēks ir blakus vai vismaz vēl ieinteresēts tajā visā- to nenovērtē, bet līdz jūt, ka nu ir viss.... tā dara iespējamo un neiespējamo, lai atgūtu,... ja patiešām mīl.
22.01.2011 02:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav tādas pieredzes, bet ticu, ja viss ir uz sabrukšanas robežas, tad , ja patiesi viens otru mīl, tad nu kaut kā jau izdodas atjaunot(domāju, tas neattiecas uz gadījumiem, kad abi krāpj un kāds nu nekādi nav ieinteresēts lietas labā ko darī).
22.01.2011 03:53 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Ticu, ka patiesa miilestiiba nellauj sevi izniicinaat :-D Vismaz es par saveejo pirms diviem gadiem ciiniijos lloti, ar atllautiem un neatllautiem liidzeklliem 8-) Draugs joprojaam nesaprot kaa vareeja piellaut to, ka gandriiz pazaudeeja mani!
22.01.2011 04:07 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
es šobrīd esmu dillemas priekšā-iet un darīt,cīnīties,vai arī padoties.
Neesam viens otru krāpuši,tādas problēmas paldies Dievam nav,vienkārši tas,ka tad kad viņš man deva visu,es to nenovērtēju,tagad ,protams,man tā trūkst.Bet viņā ir pārāk liels aizvainojums par to sakrājies.
Zinu jau zinu,ka jūs tāpat nevarat pateikt vai viņš varētu tikt pāri sarūgtinājumam vai nē. Man tik gribējās dzirdēt iedvesmojošus stāstus. :-/
22.01.2011 17:34 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
PAti pateici - NEATGŪSTAMO. tāda ir dzīve.
22.01.2011 17:52 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Līdu no ādas ārā, pasniedzu dāvanas, biju reti mīļa un tas nostrādāja. Tagad atkal ir tā, ka varu mēģināt atgūt (un es pat zinu kā), bet reāli saprotu, ka attiecības mani tikai ierobežo.
22.01.2011 18:03 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
Ak Dievs kā man gribās ar kādu parunāt,bet draugiem negribas lieku trauksmi celt :-D
Un man ir otrādāk,attiecibas mani atraisa,es jūtos laimīga,kad jūtu mīlestību. Tieši bez attiecībām,man ir nolaidušās rokas un esmu skumīga.
Man ir bail palikt vienai,nezinu ko iesākšu,ko darīšu. Pārāk zems pašvērtējums :-/
22.01.2011 18:32 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
ej uz klubiem izklaidējies, apmeklē kinoteātri, pavadi laiku kopā ar draugiem.. ;-) sākumā būs grūti, bet pēc tam atkal būsi laimīga. Tu esi brīva meitene, baudi savu brīvību! :-D
Mana pieredze ir tāda, ja attiecības ir uz sabrukšanas robežas un par šīm attiecībām cīnās tikai viens no abiem, tad viss ir beidzies. :-/
22.01.2011 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
man shkjiet man ir taada pati situaacija kaa tev. negribu shkjirties no vinja, jo zinu, ka 2. taadu neatradiishu, bet muusu attieciibas ir noplakushas. nezinu, ko dariit un vai vispaar vinjsh grib ciiniities.. eh.. :'-(
22.01.2011 18:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Visbriesmīgāk ir tad, ja visu cenšas atgūt tikai viena no pusēm. Vienreiz jau līdu no ādas laukā, lai tikai viss būtu kārtībā, un darīju to ļoti ilgi. Jā, attiecības līdz ar to turpinājās. Bet tagad tas viss ir atgriezies un šoreiz vairs negribu vienīgā cīnīties. Ja mīlēs, sapratīs un sāks kaut ko darīt. Ja nē, tad man labāk būs ar kādu, kas neuzskata, ka viss ir jādara tikai vienai pusei.

Viss atkarīgs no jums pašiem un attiecībām. Ja man būtu vēl viena iespēja to visu atkārtot, diez vai to darītu, jo cilvēks to vienkārši izmantoja.
22.01.2011 20:36 |
 
Reitings 116
Reģ: 04.05.2010
Uh..., kā es tevi saprotu! Man patreiz ir tieši tāda pati situācija, un es nezinu vai ir vērts kko darīt. dažreiz domāju , ka jā, tu tomēr esi atdevusi jau savus gadus, laiku, un kāpēc tad tik viegli atmest ar roku? Rožu dārzs jau nu nav nevienam un nebūs. No otras puses vairs nav spēka, nazini cik ilgi vēl vajadzēs cīnīties un ar ko tas beigsies. Varbūt būsi atdevusi vēl vairāk laika un nervu, bet čuš tāpat...Sarežģīti, un stulbākais ir tas, ka draudzen;em ir negribās ar to visu bāzt virsū
Nezinu, pat ko tev ieteikt, reāli stulbi :-/
22.01.2011 20:45 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
Ja es viņam jautāju vai viņš šīs attiecības vēl grib-atbilde ir- Jā! Bet es nejūtu no viņa 100% to,nejūtu to,ka es viņam esmu tik dārga,lai cīnītos,šobrīd vairāk ir tāda situācija,ka attiecības viņš grib,bet ja būšu gājēja,tad mierīgi varu iet. Iespējams tas ir tikai manā galvā.
man ir vēl kāds jautājums,ko gribu viņam pajautāt,bet man bail...bail no atbildes,bet būs vien jāsaņemas (t) . Šobrīd es burtiski mokos.
22.01.2011 21:11 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Feel - man ir ļooooti līdzīgi. It kā grib būt kopā un it kā mīl, bet ja man kaut kas nepatīk, es varot droši iet un pats arī pieļauj, ka varētu aiziet (viņam tas šķiet vieglākais variants).

Man personīgi traucē tas, ka nejūtu nekādu viņa vēlmi cīnīties. Jo teikt cilvēks var daudz ko. :-/
22.01.2011 22:09 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Lai pārliecinātos 100%, ej prom, ja tevi mīlēs-atgriezīsies, ja ne, tad tāpat kaut kad būtu aizgājis.
22.01.2011 22:56 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Feel - tu raksti kā apmēram par mani, tik kādu nedēļu atpakaļ šādi man bija. Kad pat nebija krāpšanas, bet attiecības bija izsmēlušas savu, kad es jutu ka brīžiem cīnos tikai par cilvēku sev līdzās ne par mīlestību, jo jūtas bija zudušas. ja ne pilnībā, tad tā mūsu liesmiņa uzliesmoja ar katru nedēļu, mēnesi ar vien retāk. Es negribēju šķirties, jo bija bail iedomāties sevi vienu, randiņi manuprāt vairs nav priekš manis un ja nu atrodu, kas sāpina, vēl vairāk kā šis? Tāpat kā tev, zems pašvērtējums!

Vienīgi ko varu ieteikt - tiec galā ar savām domām! Pirms cīnies padomā, vai TIEŠĀM tev to vajag! (t)

Piekrītu meitenēm, kas saka, ja īsta mīlestība tad var to visu atgūt, bet arī es cīnījos līdz pēdējam, jo ticēju ka ir īsta un padoties nedrīkstu! Galu galā cīnījos par cilvēku, kurš arī domāja, ka viss.... beidzies....
22.01.2011 23:29 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
Čikita, man nav tā,ka jūtas zudušas. Vienkārši tas,ka pārāk daudz viens otru dirsinājām,bijām nejauki un neiecietīgi. Tagad tas viss atspoguļojas.
Tāpat kā grēkojot ar pārtiku vai alkoholu, sekas jau jūt tikai vēlāk.
Kā tu jūties tagad?

un par aiziešanu,nē tā gan nedarīšu,ka pametīšu,lai pārliecinātos. Ja aiziešu,tad atpakaļ neatgriezīšos.
22.01.2011 23:59 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Feel - tas ir labi, ka to spēj saprast, jo ir arī gadijumi, kad pat līdz pēdējam domā, ka viss ir darīts pareizi!
Tad beidziet vienreiz dirsināt un čakarēt viens otru! Izdomā ko jauku un atvainojies! :-)
Es par savām sajūtām varētu uzrakstīt grāmatu, bet manī ir tādas bailes, iekšējs nemiers, par to ar ko galu galā mana dzīve būs saistīta ja ne ar viņu.
Vakar vakarā satiku ļooooti foršu čali, kādu es gribētu, ar saviem mērķiem, aizraušanos, interesēm.... es ceru ka mana nākamā mīlestiba būs pēdējā un īstā!

Bet tev novēlu šo - to īsto - spēt saglabāt un novērtēt! :-)
23.01.2011 00:07 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
Tavs komentārs lika pasmaidīt :-)
turies! Lai viss tev izdodas :-)
23.01.2011 00:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits