Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mazliet atgūt pašapziņu

 
Reitings 90
Reģ: 20.10.2009

es pēc dabas pret puikām esmu izvēlīga un vienas nakts veida sakaros neikuļos, bet nu sanāca man maszliet pabučoties ar puiku - medītāju, ko tagad ikdienā jāredz un ko zināju 3 dienas.

jā,- fui man. tagad redzu šamo, jūtos kā pati saule, neesmu piespiesta komunikācijā, etc .. bet kā vajadzētu rīkoties, kā darīties, lai viņš pēc iespējas ātrāk aizmirstu notikušo un sāktu mani vērtēt kā personību? tālāk nedomāju neko tādu atkārtot

22.01.2011 01:54 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
kāpēc aizmirst notikušo? vai tad viņš Tevi izmantoja? Tu taču pati arī vēlējies! Bez tam - tas taču tikai skūpsts...
es esmu brīva meitene un mēdzu pamīlēties ar meiteņu mīlulīti( mednieku vai kā vēl nosaukt), bet tas ir arī manās interesēs- man ir labi un patīkami, kādēļ nožēlot ? (l)
22.01.2011 02:24 |
 
Reitings 29
Reģ: 30.09.2010
Cik saprotu,tad Jūs attiecības nekādas neveidojat??
Nu kā jau teici,viņš ir mednieks un viņam tādas kā tu ( nu es domāju ar kurām viņš ir skūpstījies vienu reizi ) ir daudzas,un ja Tu viņu ninteresē uz kaut ko vairaak,tad domāju,ka viņš drīz to būs aizmiris. Tā ir ar viņiem, ;)
22.01.2011 21:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits