Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis..viņa bērni un es! :/

 
Reitings 3
Reģ: 26.04.2009

Sveikas! Labu laiku nebiju te iegriezusies sakarā ar ceļošanu apkārt. Joks tāds, ka sapazinos ar vīrieti, kurš man tiesām patīk,es viņam arī, bet abiem ir bail,ka kautkas varētu noiet greizi. Visvairāk bail ir no tā,ka šim vīrietim, ir 3 bērni no iepriekšējās draudzenes...Par bērna māti viņš runā ar riebumu acīs, bet bērniņus dievina...Varbūt esmu jocīga, vai galīgi neizglītota, bet es zinu,ka agri vai vēlu man nāksies iepazīties ar viņa mazuļiem..Es jau sāku domāt, vai man jājūtas kā nelietei,kas izjauc ģimeni(kura jau vairāk par 2 gadi ir izjaukta), vai jāļauj visam iet savu gaitu?! Esmu apmulsusi ne pa jokam :-/

Varbūt Jums kādai ir gadījies iepazīties, samīlēties, vai palikt kopā ar vīrieti,kuram jau ir kāda atvasīte?

20.01.2011 04:07 |
 
Reitings 377
Reģ: 24.08.2010
tu nevari izjaukt ko tādu, kas jau ir izjucis. ja jau viņš ar savu bijušo nav kopā, tad tam ir iemesls. nejūties vainīga. izbauda brīdi. iespējams viss turpināsies.
if you never try , you will never know :-)
20.01.2011 04:11 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
baudi mirkli un dzīvi, nedomā par to, kas būs tālāk, esi laimīga... tu neko neesi izjaukusi, tu esi nākošais posms vīrieša dzīvē nevis iepriekšējā posma jaucēja. padoms - NEdomā, bet esi laimīga un baudi!!
20.01.2011 04:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gribetu prasit ,vai ta bija draudzene ,vai sieva?Ta tomer ir starpiba!
Man nepatik viriesi ,kuri runa slikti par sievietem -pec attiecibu izjuksanas!!Es ari nekad nerunaju neko sliktu par viriesiem ar kuriem izjucis!Kas bijis, izbijis!Ka jau teicu agrak -cilveki mainas ,intereses mainas-tas nenozime ,ka viss ieprieksejais janoliek... !!!Ipasi si sieviete dotaja gadijuma-viniem tomer bija 3 berni!Kur peksni tads naids!!!? :-(
20.01.2011 04:14 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.04.2009
Emmanuelle - tā bija tikai draudzene nevis sieva.
Šķiršanās bija abu vainas pēc - viens meloja, otrs krāpa, par to,ka saies atkal kopā es nebaidos, zinu ka tā nebūs. Problēma tajā, ka citi - mana ģimene, viņa ģimene uzskatīs,ka esmu ko atņēmusi, izjaukusi, vai šķērslis tam lai ģimene būtu kopā. Vai arī varbūt es vienkārši par daudz domāju, par to, ko domās citi?! :-/
20.01.2011 04:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
nekad nevajag domat ,ko domas citi-vienmer visas sadas situacijas bus nosoditaji,mierinataji!Ja tev virietis patik -ej uz to,tiesam izbaudi...vienigais tiesam man nepatik ,ka tu teici,ka runa ar riebumu...kaut ari krapusi varbut-tur ari vareja but iemesls ,kuru nezinam!!!
Man patik viriesi ,kuri vienmer izsakas labi par sievietem,atceras to labo ,kas ir bijis!!!Tas jau ,protams ,tikai manas domas ,bet man liekas ,ka loti daudz var spriest par cilveku sados momentos...!Tas ,ka berni vinam bus zinama vieta, ar to jabut gatavai!Turies!!!
Vai tad izjuka tevis del-tu iejaucies,ka ta pardzivo?Ja ari ta bija -pienem ,ka ta tam bija janotiek,ja tiesam esi iemilejusi so cilveku! |-)
20.01.2011 04:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pārāk smagu piekabi es nevaru pavilkt, t.i man nepatīk bērni, kur nu vēl sveši. bet tas jau attiecas tikai uz mani.

pietam zinu vīrieti, kurš apprecēja sievieti ar 3 bērniem.
20.01.2011 04:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ne pa tēmu,

emanuelle, man ļoti patīk lasīt tavus komentārus. tie ir tādi, kurs es nekad neuzraks'tītu...ar tik netradicionālu domāšanu, nu tādu, kādas man nav. forši (l)
20.01.2011 04:32 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010

Emanuelle
Domāju neko nerakstīšu par šo tēmu, lai gan teikt būtu ko, bet, Emanuelle,Tu tiiik precīzi uzrakstīji manas domas par vīrieša attieksmi pret sievietēm no iepriekšējām attiecībām, ka nevarēju atturēties neuzrakstījusi :-)
Autorei varu teikt - turies, viegli diezin vai būs, bet, ja būs īsta un patiesa mīlestība viss izdosies! :-)
20.01.2011 04:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paldies jums-man jau kadreiz ir bail izteikties,jo domasana tiesam netradicionala!Zinu ,ka biezi domaju savadak ,ka parejas sievietes!
Loti daudz esmu macijusies saprast situacijas ,kuras ir "tadas kutekligas"- tiesi seit svesuma!!!
Esmu loti daudz piestradajusi pie attiecibam ,laulibas dzive ! |-)
20.01.2011 04:49 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Tas, ko Tu teici par vīriešu attieksmi pret sievu/sievieti no iepriekšējām attiecībām nav nekas netradicionāls,manuprāt, ļoti pareizs vērtējums - mani darītu aizdomīgu slikti vīrieša vārdi par savām bijušajām attiecībām. :-) Nezinu, mani ļoti atbaida negatīvisms un slikti vārdi par reiz tuviem cilvēkiem, bet tā jau mana problēma :-)
20.01.2011 04:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Austrasmeita-man vienmer labs piemers ir mans bijusai virietis-esam skirti,bet saglabajam tadas neitralas attiecibas,jo lauliba tacu mums tomer ir deli-bija tomer tadi brizi dzive ,kuri nekad vairs neatgriezisies :-) ...dzive mainijusies abiem!Varetu teikt abas puses OK!Mes nevaram zinat ,ka dzive iekartosies pec gadiem-ar varu nevienam nevar prasit milet!Es domaju,ka berni ari labak jutas tiesi sados gadijumos ,kad vecaki paliek tadi -tomer draudzigi ,ne ienaidnieki!!! |-)
20.01.2011 05:05 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Emanuelle
Tieši tā :-)Es pati esmu precējusies ar vīrieti, kam ir atvasīte no iepriekšējām attiecībām.Ek,tik daudz pacietības un sirdsgudrības attiecībās ar bērnu tas ir prasījis, bet zinu, ka nespēju iedomāties nevienas citas attiecības ar nevienu citu cilvēku, mīlestība dara brīnumus. Atvainojos, par atklātību, apsolu vairāk nesirgt ar verbālo caureju :-) :-)
20.01.2011 05:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ari tas sajutas ir pazistamas!Tas tacu ir pilnigi normali,ka savs ir savs -tur var gan uzsaut pa dibenu ,gan pateikt stingraku vardu!Ieejot gimene ,kur jau ir atvasite no ieprieksejam attiecibam ir biezi jasanemas-liekas dubults darbs-nav viegli,bet to var,ja mili teti,iemilesi ari mazo-visam vajag laiku!Paldies ,ka padalijies!! :-)
20.01.2011 05:29 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Nē, nav gadījies.
Domāju, ka nekad nesaietos ar vīrieti, kurš par savu iepriekšējo draudzeni izteiktos ar riebumu, nevis konstruktīvi.
Man liekas, ka cilvēki, kuri nevar sadzīvot kopā, bet kuriem ir 3(!) kopīgi bērni, nav īsti normāli.
20.01.2011 14:20 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Apkārt redzētā pieredze tomēr liecina, ka vīrietis, kurš var pamest sievieti ar trim bērniem (saviem paša bērniem!!!), reti kad izveido normālas nākamās attiecības. Cik redzēts, tad uzcep bērnu nākamajai un aiziet pie vēl nākamās. Bezatbildīgs cilvēks, kas bēg no problēmām.
20.01.2011 14:49 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ja kopdzīvē ir trīs bērni, tā noteikti ir pietiekami ilga un tā jau vairs nav draudzene, bet sieva, vienalga, bija precējušies, vai nē.
Man arī šķiet jokaini, ka viņš ar riebumu runā par bērnu māti, bet nu dzīvē visādi gadās.
20.01.2011 15:06 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man riebjas tas sadalījums- sieva tas ir kaut kas īpašs, ja draudzene, tad TIKAI draudzene, un tas nekas, ka kopā varbūt nodzīvoti 10 gadi un ir 3 bērni (kā tas ir šajā gadījumā)!!! Pilnīgi dusma uznāca! (e) Kāda starpība sieva vai draudzene, ja ir kopīgi bērni???
Par tēmu- nevajag klausītes, ko citi saka un uztraukties par to! Ja vīrietis tiešām kaut ko nozīmē, tad ar laiku iemīlēsi arī viņa bērnus!
20.01.2011 15:27 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Man neliekas normāli, ka vīr.tā runā par savu bērnu māti, lai vai kādas attiecības bijušas. Tas jau vien liecina, ka vīrietim zems līmenis...
20.01.2011 15:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tam nu gan nepiekrītu, ka vīrieti iemīlēsi, tad ar viņa bērnus. ja bērni tevi atstums kā svešķērmeni, lai vai kas, tad to savu mīlestību vari iebāzt vienā vietā.


un reizēm cilvēki mēdz izēst nervus otram tik ļoti, ka ar smaidu nav iespējams nemaz runāt.

tātad ko nu mums tur spriest.
20.01.2011 15:46 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Tu nevari mīlēt vīrieti, bet nepieņemt viņa bērnu...Tā ir neatņemama daļa no šī cilvēka. Piekrītu, ne katrs to spēj -pieņemt svešu bērnu un to, ka viņš tevi, iespējams, nemīlēs kā savu mammu, taču, ja to nespēj pieņemt, tad arī diezin vai normālas attiecības ar vīrieti izdosies izveidot. Un ne visiem arī to vajag pieņemt, katrs izvēlas tādu dzīvi, kādu viņš izvēlas.Cilvēku attiecības ir tik sarežģīta lieta :-)
20.01.2011 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits