Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Virs skatas video par muskulotam sievietem, kas viiriesus znaudz.Mani neapkalpo

 
Reitings 3
Reģ: 17.01.2011

Sveikas - luudzu paliidziet saprast ka rikoties. Dziivojam kopaa 11 gadu, divi beerni,sobrid jau 2 gadus uzturu viena pati visu gimeni. Vins atsaka Latvijaa stradat.Bet necelas rokas ari kaut ko mekleet.Tikai runa par aizbrauksanu. Tomer miilu un beerniem labaak slikts tetis neka nekads. Ar beerniem tiesam nekad nav daudz neemies. kad bija nauda pavadija laiku savos sporta treninos. Biju reiz jau manijusi, un ari runajam par to, ka vins regulari skatas interneta video ar izcili tikai muskulotam sievietem un to ka "skeeru" satveriena vinas viirieti moka un znaudz. Es protams neesmu taads tips. Varetu jau samierinaaties, nu kas ta tur, bet sekssa vienmer ir bijis mazaktivs un tagad nejausi atklaju ka vins to skatas sos video visulaiku. jautajums - kurs apkalpos sievinu? Pat iesmu seksuali loti aktiva un ari gribu biezzak neka reizi 2 nedelaas. Manuprat vins ir mani kraapis, pazemojis, juutos pilnigi nodota - nepilda ne teva, ne gimenes apgadnieka, un tagad izradas ari viira funkcijas ir tikai pienaakums. Acis skatoties saka, ka miil. Manurpat, ka saadi cilveeki ir ar novirzeem, jo tas nav porno. Es vienkaarsi laikam neesmu iista. Ka Jus rikotos, cik iilgi uzturetu vinu un protams sanak ka ari apmaksaaju vina siss nodarbes? Man no malas izskatas ka es esmu riktigi uzlikta uz "ragiem". Kur ir robeza - cik ilgi var laut sev kapt uz galvas? Vai to var arsteet?

17.01.2011 23:06 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tu pati uzskati,ka viņam ir novirzes,bet esi kopā? Un vēl - labāk slikts tēvs nekā nekāds?! Jā,lai bērni arī uzaug ar psihes traucējumiem... Tādā savāda domāšana,manuprāt,bet nu,lai veicas!
17.01.2011 23:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jus esat 11 gadus kopa-tas jau tads paliels laiks-cilveki parasti tiecas pec kaut ka svaiga sex!!!Es nesaku,ka tas ,ko vins skatas ,ir loti veseliga fantazija ,bet viriesi atskiras tiesi saja zina,ka viniem pavisam citas fantazijas ,ja runajam par sex!!
Es vispirms pateiktu vinam ,ka man nepatik,ko vins ir izvelejies skatities,ja tas tevi trauce! :-( Domaju, vinam gribas tiesam kaut ko citu sex-kaut ko vel nebijusu...-ja tev liekas kaut kas patologisks ,noteikti ieteiktu seksopatologu!Vispar sarezgita tema-tas kas vienam liekas normals,citam patologija!!!Paldies ,ka padalijies!!!
18.01.2011 00:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits