Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai var rasties jūtas pirms pieskāriena ?

 
Reitings 20
Reģ: 12.01.2011

Man ir interesanta situācija. Jau vairāk, kā pus gadu sarakstos ar burvīgu vīrieti. Pārsvarā sazināmies google video programmā vai skype, bet viens otru redzot web un dzirdot. Mums ir ideālas sarunas, jautri, interesanti, viens par otru ļoti daudz jau zinam, tikai...

tie ir kā randiņi bez pieskārieniem.

Pēc nedēļas es braucu uz Vāciju, bet tā kā ir atlikušas tilai 6. dienas es sāku uztraukties. Ja nu man šis vīrietis neiepatīkas ? Ja nu jūtot viņa smaržu un pieskārienu visa interese un sava veida jūtas ir pazudušas ? Tā, kā viņu man piespēlēja vecākais brālis, zinu, ka persona ir uzticama, bet nekad neesmu dzīvē viņu satikt.

Vai var pieķerties cilvēkam, kuru es neesmu satikusi?

Mēs sazinamies katru dienu, es sūtu viņam Latvijas labumus, bet viņš man ziedus un pārsteigumus..

Meitenes, vai šāda tipa izveidojušās attiecības var pārvērsties par ko īpašu ? Vai arī nejūtot fizisku saikni, jūtas nevar būt patiesas ? :)

Priecāšos ja padalīsieties ar savu pieredzi

17.01.2011 05:11 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Saulīt, nomierinies! Priecājies, ka beidozt satiksi cilvēku, domā pozitīvāk! (l) lai veicas .. :-)
17.01.2011 05:17 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Redzi tu uzrakstiji tik jaukus vardus par cilveku ,kuru nepazisti faktiski...no tevis nak loti pozitiva energija !Es domaju ,ka vins ari jut to pasu!!!Divaini es jutu loti labi cilvekus pec ta,ka raksta,izsakas utt...Esmu vilusies tikai dazas reizes cilvekos sada veida!
Ja tu negribi satikt "pilnigi perfektu" cilveku otra gala,tad viss bus labi!!!
Es apprecejos ar cilveku ,ar kuru biju tikusies tikai 16 dienas- izgaju uz loti lielu risku!!!Vins nekada gadijuma nav perfekts-bet es ari ne :-) !!!Lai tev veicas-ja ir iespeja ,noteikti padalies ,ka bija,kads iespaids utt!Tik interesanti!!! (l)
17.01.2011 05:30 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Tiešām priecājies!
Domāju, ka ja līdz šim tas iespaids ir tk labs- kas gan varētu sabojāt? :-)
Būs labi un būs Tavs jaukais sarunu biedrs arī dzīvē Tev tīkams ;-)
Good luck (l)
17.01.2011 05:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Tad nu teikšu Tev tā... mana pirmā mīlestība, kurai es netiku pāri gadiem radās tieši šādā veidā. Un tā arī es viņu nesatiku... Vēl trakāk - es pat nezinu viņa vārdu un to kā viņš izskatās. :) Jo mēs vienojāmies, ka saglabāsim intrigu, bet viss pajuka un tā arī tas palika.
Un man ir bijuši daži puiši, ar kuriem esmu iepazinusies internetā un vairāki aklie randiņi. Ir arī gadījies, ka internetā vīrietis šķiet īsts sapņu princis, bet satiekot... Nav īstā smarža. Vai arī runā vienā gabalā un tādas muļķības, ka nezini, kur glābties. Tas ir būtisks faktors, ja otra smarža neliekas patīkama, tur nekas, domāju, nevar sanākt. Nāksies Tev vien tikties un pārliecināties. :)
17.01.2011 06:23 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
man viena laba draudzene šādi atrada mīlestību, viss sākās čatā arī ar vācieti, no sākuma neko, tika valodas uzlabšanai, beigās privātas vēstules un dzimšanasdzienas dāvanas un pārsteigumi, tad viņa ciemošanās lv un pēcāk jau mana draudzene brauc uz vāciju. tagad abi mēģina atrast iespēju būt, dzīvot kopā, jo katram mācības šeit, bet ciemojas ik pēc mēneša diviem un ir laimīgi. man ir liels prieks par viņiem, jo uz šito skatījos skeptiski, bet redz... ! :)
aibrauksi, redzēsi un ''paostīsi'' ja patisk viss super, ja ne, brauksi mājās un zināsi, ak nav lemts,nav jēgas sadomāties iepriekš.
prieks par tevi! :)
17.01.2011 13:42 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
jūs jau ne tikai sarakstaties, bet arī redzat viens otru, redzat izskatu, dzirdat balsi, intonācijas...tas taču ir ļoti daudz - gandrīz viss! Kāpēc nevarētu rasties jūtas? Pieskārieni - tā jau ir seksuālā puse...Bet vai tad Tev tagad nekārojas viņam pieskarties? kādēļ Tu domā, ka dzīvē to negribēsi?
un vispār novēlu, Lai jums skaistas attiecības :)
17.01.2011 13:59 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
vispār jau runā, ka pastāv jūtu "ķīmija". Mums ir no svara otra smarža, enerģija utt.
Bet, ja cilvēks Tev pašlaik liekas patīkams, gan jau, ka tas nemainīsies arī pēc satikšanās. Tikai varbūt nesaceries pašā sākumā uz baigākajām "dzirkstelēm", ļauj sev pierast pie otra cilvēka! ;-)
17.01.2011 14:52 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
kad man bija ap 16, es arī esmu gājusi uz interneta randiņiem. pirms tam tie džeki likās ok, baigi foršie, bet satiekot tikai 1 likās daudz maz ok, tomēr viņš arī nebija manā gaumē. pēc tam ar viņiem pārtraucām kontaktus. ar internetu ir tā - Tu uzraksti vienu, bet katrs to izlasa pa savam un veido to priekšstatu, kas citreiz īstenībā ir galīgi savādāks kā reālajā dzīvē.
protams, ir arī pozitīvāki stāsti un gan jau Tev arī būs labi :)
17.01.2011 15:02 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
man pašai un arī manai draudzenei šāds variants izvērtās par scenārijiem ar ļoti ļoti labām beigām. tā kā nesatraucies, jo vienīgais, ko vari pazaudēt ir sarakstes biedrs. taču, ja neriskēsi, iespējams palaidīsi garām lielisku mīļoto :)
17.01.2011 15:32 |
 
Reitings 20
Reģ: 12.01.2011
Paldies mīļās meitenes par ieteikumiem ;)
17.01.2011 22:45 |
 
Reitings 20
Reģ: 12.01.2011
Paldies mīļās meitenes par ieteikumiem ;)
17.01.2011 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!