Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cik ļoti tu esi?

 
Reitings 35
Reģ: 16.08.2010

gribās kaut ko iedvesmojošu!

TĀDĒĻ

man ir jautājums kādu stilu jūs pāŗsvarā ielaižat savā garderobē?

un vai esat jaunāko modes tendenču upuris?

par mani.. katrā gadījumā es esmu pati savas modes upure... man ir apmēram tāds kā bildē.. Man patīk ģērbties eleganti bet ar nelielu crazy pieskaņu.. bet tad šausmīgi riebjas iet pa ielu.. jo vistulbaakaa uzmanība no puišiem "Eee reku smuks zaķis"... tā kā esmu dizainere, es ģērbjos savādāk!

14.01.2011 20:28 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Pārsvarā parasti, reizēm, kad uznāk, tad arī varu saģērbties tā kā raksti - re kur smuks zaķis :-D :-D :-D
Šad, tad man patīk kaut ko noskatīt no modes mēles.
Es vispār datorā esmu uztaisījusi mapīti un iekopēju tur bildes ar apģērbiem, ko vēlētos sev. ;-)
14.01.2011 20:41 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Pielāgojos apstākļiem.
Stduojas/citas skriešanas-silti, ērti.
Ballītes-sapucējos.
Mājās-pēc garastāvokļa.

Par modi neinteresējos vispār, tā,ka šauvos vai varētu būt tās upuris. Neiepērkos uz sezonām, bet gan atlaidēm :-D
Apģērbs, vispār, manuprāt, nav īsti tas kādēļ pakārtot savu dzīvi. Galvenais, lai ērti un silti.
14.01.2011 20:47 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Nesekoju īpaši tendencēm līdzi, bet, kad apskatu slavenību stilu šo to paķeru arī sev, kas iepatīkas. Bet tas tiešām ir pēc garastāvokļa. Vienu dienu varu uzģērbt melnu džemperi un bikses, citu ko košāku un interesantāku. :-)
14.01.2011 20:49 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Patīk līdzīgs stils kā tu pieminēju.
Bet principā ģērbjos vienkārši.
14.01.2011 20:49 |
 
Reitings 306
Reģ: 14.10.2010
Es esmu apģērbu upuris,šodien vien nopirku četrus(!!!) apģērbu gabalus.Man ļoti patiik pucēties,īpaši vasarā.
Man ļoti patik tāds elegantais stils,bet tads mazliet seksigi elegantais.Šodien nopirku superigu žaketīti(Džeksona stilā) (l)
14.01.2011 20:49 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Kādas divas nedeļas atpakaļ šis jautājums man arī bija aktuāls, jo no jauna iekārtoju garderobi.
Man patīk sievišķīgas lietas- kleitas, svārki. Mans stils variatē no romantiskajam līdz klasiskajam. Man patīk mežģīnes, rišiņas, kruzulīši, lentītes, bantītes. Ampīra stila kleitas (l) Garās zeķes virs ceļa, šortiņi, mīkstas jēra vilnas adītas jakas.
Bet ir arī ļoti daudz klasiskas lietas (l) zīmuļsvārki, krekla blūzes, klasiskas kleitas, sieviešu uzvalks.
Un augstpapēžu apavi (l)
Mans stils NOTEIKTI NAV sportiskais- džinsi un dzemperis vai krekliņš un krasenes- ļoti nepatīk |-) nu tāds "sieviete ekskurijā" variants. |-)

14.01.2011 20:49 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
man ir konkrēta eklektika visa garderobē - vienu dienu es varu uzvilkt baiku, sasiet matus mezgliņā un kājās uzvilkt kediņas, otrā dienā varu saģērbties kā konkrēta caciņa :D lielākoties man ir vienkāršas, bet interesantas drēbes, tagad vairāk eju uz tādu sievišķīgu stilu :) ļooti patīk visādas rišiņas, volāniņi utt. tgd sakārojās nopirkt dažas kleitas, uznāca bums un viss!
sekoju modei, bet neesmu upuris un ja tas, kas ir modē man arī piestāv, tad ir ideāli :)
14.01.2011 20:57 |
 
Reitings 306
Reģ: 14.10.2010
Sieviete ekskursijā :-D Man arī īpaši tas nepatīk,bet galvenais jau lai pašām patik un ērti.
Un man žēl,ka ir tādas sievietes,kuras sevi neapzinās un staigā noplukušas tā vien gribās saģērbt viņas un uzpucēt (l)
14.01.2011 20:58 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
http://www.jlmcouture.com/Lazaro/Bridesmaid/Additional/Style-3887
dievinu šāda veida kleitas (l)
Ikdienā nevelku tik greznas, protams, bet man ir daudz apmīra stila vasaras kleitiņas.
14.01.2011 20:59 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Ģērbšanās ziņā esmu radoša, bieži izmantoju šuvējas pakalpojumus,tāpēc savu garderobi pārsvarā veidoju pati. :-P
veikalā ir šaaaausmīgi grūti ko normālu atrast, visas pārsvarā drēbes neglītas, maisveidīgas.... vnk vājprāts. (e)
14.01.2011 21:02 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Ģērbjos dažādi. Ir dienas, kadvaru vilkt kkādu sportisku jaku un kedas, ir dienas, kad vnk prasās augstpapēžu zābakus un kleitu. Man nav ne jausmas, no kā tas ir atkarīgs.
Par krāsām runājot, atkal tas pats - apģērbā mīļākā ir melnā krāsa, bet atkal - ir reizes, kad gribās ko spilgtu.
14.01.2011 21:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.08.2010
nu neteikšu ka tieši skrienu pakaļ modei, bet patīk atrasties tālāk neka veikalā atrodamais.. jo viss ir vienmuļš.. vienīgi Vero Modas very kolekcijas.. MMmm tās ir dievīgas!!! un dārgas...
kādēļ iesāku ko šādu diskusijās.. no savaas māsas draudzenēm (19gadi) dzirdēju ka esmu viņām kā stila paraugs.. neuzskatu ka tik īpaša varētu būt, jo kad nav iedvesmas (kas ir bieži) esmu pelēka pele.. un nevaru sagaidīt siltāku laiku, lai var vilkt kaut ko smuku! (l)
14.01.2011 21:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik tas stils ,kas tava bilde-es vispar loti milu melnas drebes,baltas, un ka pedeja laika smejos-kafija ar pienu, drebes!!!Es tikai vienmer akcenteju savu melno stilu ar kaut ko, piemeram-tumsi zilas kurpes,vai violeta cuskadas jostina,vai soma pilnigi dulla-ar adam -tada pluskaina!!!Man patik tadi akcenti,ka salles-tagad nesaju tadu milzigu tumsi oranzu salli pie savam melnam drebem!Tadu vilnas austu un vel uzsuvu tadu avangardisku milzigu ziedu virsu -tonos ,kas mazliet izcel to ziedu!!!Man kadreiz patik uzsut kaut ko virsu ar tadiem ,ka bukle diegiem,vai angoras ,moheras!Tas butu uz vilnas salles!! :-)
Man patik ,kad cilveki nak klat un saka,ka patik salle!Man nesen prasija ,kur esmu pirkusi jaku ar tadu interesantu seju virsu uz muguras-izsuvu tadu ka profilu uz tumsi juras zila lina-bija loti gruti izsut ,bet beigas izskatas ,ka nevienam!!!Tas ir mans moto-kaut kam jabut ,ka nevienam!!! :-)
14.01.2011 21:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Chantelle-man jasaka ,ka man loti patika tas modelis ,ko paradiji-interesanti,ka pec tava apraksta, domaju ieraudzit kadu princesu kleitu... :-P Kad ieraudziju so-tas bija tads parsteigums :-) !!Ta krasa man ari loti patika!!! (l)
14.01.2011 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 153
Reģ: 19.10.2009
Man vnk pasai patiik kaut ko pieshut,panjemt nost,pielikt...
nepatik but kaa no konveijera nokapusai :-P
Man ir savs stils un visssssss :-P
Ljoooti patik Victoria Beckhem stila zjaketes,spilgti dzjinsi,un vnk dievinu kedas kas ir uz platformas :-P :-P
14.01.2011 22:30 |
 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
Es esmu vairāk sievišķīgā stila piekritēja, vienmēr uz klubiem ejot sapucējos, cenšos izskatīties sievišķīgi, seksīgi, pievilcīgi.
Ikdienā izvēlos pasteļtoņus, blūzītes, svārkus, rišas, bantes, ziedus, bet neesmu pārlieku romantiska stila ziņā, sievišķīgi, bet bez pārspīlējumiem. Parasti staigāju svārkos.
Bet tad, kad nav laika, vai zinu, ka būs jāskrien, velku bezpapēžu apavus, bikses, džemeprīšus. Arī baikas nesmādēju.
Vispār emsu elastīga stila ziņā, pieskaņojos apstākļiem un izmantoju dažādus stilus, par galveno un mīļāko paturot sievišķīgo.
Bet man tāpat vienmēr ir svarīgi, lai apģērbs būtu skaists, neatkarīgi no stila. :-)
14.01.2011 22:41 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es prātā esmu dizainere, diemžēl šujmašīnas man nav un naudas, lai radītu arī nav, tāpēc es ģērbjos, nu vismaz uz darbu kkā tā, vienmēr ir kāda oga! :D a citreiz man ir vienalga, kas man ir mugurā :D

modes upuris pilnīgi noteikti neesmu, kas tas par sviestu :D
14.01.2011 22:41 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Pirms gadiem diviem vislabāk jutos džinsās, botās un džemperī. Šobrīd savā garderobē sāku ieviest klasiskākas lietas. Daļēji tāpēc, ka gribas kaut ko sievišķīgu, daļēji tāpēc, ka gribas justies sievišķīgākai.
14.01.2011 22:47 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Jā, aliņš liek par sevi manīt :-D :-D :-D Viens no iemesliem - mana izvēlētā studiju programma - sāku pierast pie profesijas...
14.01.2011 22:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
AK47!!!Man ir sujmasina,bet nemaku apieties-visas tas diegu ieversanas, izversanas -mani padara traku!!!Smiekligi ,jo no otras puses, es varu nemties stundam ar rokam partaisot tas drebes un pec tam ,ja nepatik -mierigi atvados ,un iemetu miskaste!!! :-D
Trakajiem pieder pasaule-ta biezi par mani saka virs!!! :-D
14.01.2011 22:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits