Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padariet mani skaistu

 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010

Pēdējā laikā man ir krietni sabojājusies āda. Tieši seja,krūšu zona un mugura. Metās pumpas,āda ir reljefaina un pēē. Principā noveļu vainu uz Rīgas gaisu (t)

Tas,ko es gribu no jums,kādus efektīvus un pārbaudītus līdzekļus,kas man palīdzētu. Domāju kaut ko pamēģināt no Baldones dūņu kosmētikas vai Madaras vai kādu citu firmu,kas balstās uz dabīgām izejvielām,bet apskatot to klāstu,īsti nesapratu,ko man vajadzētu (t)

Kā arī vēl mana mūžīgā problēma vienmēr bijusi ātri taukojošies mati,kāda ir atradusi efektīvu līdzekli,lai to mazinātu?

Kā arī no antibiotikām blaugznas :-/ grr. Blaugznām gan laikam kaut ko iekšķīgu vajadzēs vai ne?

12.01.2011 21:28 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
domāju par to ādu tev pie dermataloga vai vismaz kosmetaloga vajadzētu aiziet, tie arī tev ieteiks piemērotāko kosmētiku..
nedomāju, ka no tevis minētajām tev kkas uzlabosies..
12.01.2011 21:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Varbūt ādas stāvoklis pasliktinājies ne tikai gaisa, bet antibiotiku dēļ.
Varbūt tavai ādai katastrofāli trūkst vitamīni?!
Ja iepriekš bija okej un tagad palicis slikts stāvoklis, tad situāciju vērst pa labu varēsi "salabojot" sevi no iekšpuses.
12.01.2011 21:34 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Man līdzīgi, bet man dermatologs diagnosticēja akne vulgaris, nekas patīkams, ārstējos jau 3šo mēnesi un uzlabojumi minimāli, man jālieto speciāli sejas kopšanas līdzekļi, kas gan uz recepti, tikai eucerin sejas tīrāmais toniks problemātiskai ādai nav. Vēl papildus dzeru vitamīnus ādai, matiem un nagiem (tie tādi kompleksie vitamīni) + dr. tereško teju ādai un tēju asins attīrošo, gremošana sorgānu uzlabošanai. Man bija jādzer arī antibiotikas dēļ pumpām. Nedrīkstu ēst nekādus saldumus, žāvējumus, treknumus un alkoholu arī nedrīkst. Nelieli uzlabojumi ir, bet minimāli. Bet ej pie ārsta labāk ;)
12.01.2011 22:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.08.2010
Pumpas 100 % metas jo tauku dziedzeri ir aizsprostoti un netiek pietiekami pareizi utt tirita sejas ada. No madaras kosmetikas vau ieteikt tris solu komplektu ir tris adas tipiem pati to lietoju un 100% uzlaboju sejas adas izskatu un vizuali estetiski saglabu no pumpam. Vel Ideals lidzeklis ir BIODERMA sejas tirisanas udens H2O Ta ari saucas noperkams aptiekas. Es domaju ka Biodermas produkcija ir brinumlidzeklis itka vakara seja tiek notirita no kosmetikas ar skrubi un mirtajam salvetem, pec tam uz vatites uzleju udeni un tiru seju , neticami, cik tur vel netirumi dienas laika sakrajusies. Ir mazais tilpums aptiekas izmegini noteiki. Ari iesaku kosmetaloga apmeklejumu , lai iztira seju. Pirma nedela izskatisies briesmigi, pec tam bus skaista ada. Vitaminu trukums apsoluti nav problema kapec metas pumpas. Tur vairak spele uzturs un ediens ko edam. Ko organisms nevar izvadit lauka pats, tas paradas uz adas, visbiezak uz sejas un dekolte rajona. Pameigini ari tvaika proceduru ar kumelitem. Bloda savari kumelisu teju un tad uzliec dvieli uz galvas un pasedi karstos tvaikos tas atver poras, tad kadu dzili atirosu masku. Ganjau ar visadien labumiem seju sakopsi. Lai veicas (l)
12.01.2011 23:02 |
 
Reitings 176
Reģ: 09.01.2010
Es arī lietoju Bioderma H2O ūdeni, vēlāk āda kļūst tāda maigāka, nav agresīvs kā lētā gala līdzekļi :) kā arī lietoju krēmu pret pumpām arī palīdz kaut cik :)
un to man ieteica dermatologs :)
man vēl palīdz māla maskas :)
bet piekritīšu, ka vislabāk būtu apmeklēt dermatologu, jo viņš tomēr šajā jomā ir speciālists :)
12.01.2011 23:32 |
 
Reitings 189
Reģ: 02.01.2011
Avīzē izlasīju, ka, matus mazgājot ar zaļo tēju, nerodas blaugznas, nezinu vai tev līdzēs, bet man derēja! :-) ;-)
13.01.2011 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Nopirku krēmu ar 10% augļskābem, meitenes, esmu starā - visas poras atvēra un nekas vairs neaizsērē. :-)
13.01.2011 01:00 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
eu nu vairāk par pretblauzgnu līdzekļiem pastāstiet :D man liekas, ka man tās mērgles iesēdušās galvā (e) (e)
13.01.2011 01:02 |
 
Reitings 35
Reģ: 16.10.2010
Laila2,kas tas ir par krēmu un kur pie tāda var tikt? :-)
Runājot par to attīrītāju uz H2O bāzes,cik viņš apmēram maksā?

Un vai man būtu nepieciešamība iet pie dermatologa,ja tā āda nav aknaina vai kā citādi traumēta,bet vienkārši ir virspusējas pumpas? Es rīt domāju sarunāt vizīti pie kosmetologa. Kur būtu pareizāk griezties?
Un cik apmēram izmaksā vizīte pie dermatologa?
13.01.2011 01:03 |
 
Reitings 176
Reģ: 09.01.2010
attīrošais ūdens maksā ap 10Ls

Man piem. man akne, bet vienalga gāju, lai man būtu lielāka skaidrība, ko lietot nevis uz savu roku meklēt kaut ko :)
13.01.2011 01:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vitamīni
pretblaugznu šampūns.
par sejas kopšanas kosmētiku nezinu, jo pati diez ko neaizraujos.
13.01.2011 03:05 |
 
Reitings 158
Reģ: 29.01.2009
red-vine
pie kāda dermotologa Tu gāji?
14.01.2011 12:37 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
Man bija uznācis kaut kāds posms, ka visa piere bija tāda "bruģēta", pati visādi mēģināju tikt galā, bet bez rezultātiem... :(
Tad pēc ieteikuma aizgāju pie kosmetoloģes, viņa veica dziļo sejas tīrīšanu, tad to pašu atkārtoja pēc nedēļas un rezultāts uzreiz manāms, goda vārds! :) Pēc kosmetoloģes ieteikuma man bija jāiet uz trešo atkārtoto procedūru pēc mēneša un tad reizi pusgadā profilaksei un sejiņa būs tīra, bet es nevarēju atļauties aiziet to trešo reizi.. jo katrs apmeklējums no 20 līdz 30 latiem, jā padārgi, bet rezultāts ir :) Esmu priecīga, ka biju tās divas reizes, jo rezultāts supper, vel jorpojām, nu jau pagājuši 4 mēneši :)
Un pēc kosmetoloģes ieteikuma dzēru nakstveču eļļu kapsulās, kas palīdz noregulēt iekšējos sievietes procesus, domāju, ka tas arī ir palīdzējis manai sejas ādai :)
14.01.2011 13:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits