Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņam ir cita!

 
Reitings 67
Reģ: 15.12.2010

Nav ne kā sliktāka, kā apziņa, ka viņam ir cita. Pazūd apetīte, dzīve kļūst neizturama.

Bet arī šādā situācijā ir savas pozitīvās puses, piemērām, apetītes mazināšanās dēļ var zaudēt liekos kilogramus. Un kurš gan negribētu tikt vaļā no liekiem centimetriem?

Iestājas depresija, visa pasaule kļūst nomācoša. Un modernas lietas iegāde zīmola veikalā ar 90% atlaidi vairs nešķiet saistoša. Bet der nopirkt, jo pēc tam var noderēt.

Pirmais etaps

Dzīve visapkārt kustas, bet tikai tavējā ir apstājusies. No rīta kafijas dopings un skriešus uz darbu. Un tur visu laiku nepamet doma par viņu, ko viņš saka tai citai, kā viņš viņu apskauj. Vēl tikai vakar viņš čukstēja cik ļoti tevi mīl, bet šodien šie vārdi izskan jau citai. Tas nav izturami. Šajā laikā jūs parasti pļāpājāt pa tālruni, bet tagad telefons klusē. Iespējams viņš tagad runā ar viņu, jo viņa darba grafiku zini no galvas.

Šajā tik grūtajā etapā sevi vainot nevajag. Katrā pārī mēdz būt krīze, un kā izskatās arī jums tā ir iestājusies. Un tā iestājās tad kad viss bija kļuvis tik trausls. Un tavs vīrietis iespējams nogura no problēmām, jo vēlējās jautrību bez sekām, ko jauniņā viņam neatsaka.

Visam pienāk gals, un tavas ciešanas nav mūžīgas. Galvenais pārciest noteiktu periodu, kur katram tas ir atšķirīgs. Viss atkarīgs no cilvēka rakstura un attiecību nopietnības.

Otrais etaps

No rītiem debesis šķiet skaidrākas, kafijas dopingam pievienojas sviestmaize. Domas par viņu ir kļuvušas retākas, dažkārt šķiet, ka viņš atgriezīsies atpakaļ, kad sapratīs ko zaudējis. Draugi neļauj ieslīgt depresijā, atgādinot par viņa sliktajām īpašībām. Bet vai tiešām ir iespējams, ka viņš ir iemīlējis kādu citu?

Šis ir viens no nepatīkamākajiem etapiem un ilgstošākajiem. Mētājies no vienas galējības citā: mīlestība, naids. Un vēl viņam vajag tikt pāri.

Trešais etaps

Laiks skrien uz priekšu, tu gaidi kad viņš atgriezīsies pie tevis, bet viņam citi plāni. Un tevis tajos nav. Vajag pacensties viņu palaist. Kā izskatās viņam ir labi ar viņu. Jo kādreiz arī tu biji viņas situācijā, kad viņš pie tevis pārgāja no citām attiecībām. Viņai arī bija slikti. Sildīt sevi ar cita ciešanām nav labi, bet iedarbīgi.

Ejot pa „jūsu” kopīgām vietām, tu vēl ilgi atcerēsies jūsu kopīgās pastaigas, kuras tagad viņš dāvā citai. Nav obligāti jādodas mājās un jāieslēdz skumju dziesmu un nodoties atmiņām.

Dzīve turpinās! Aizej uz skaistumkopšanas salonu, apmeklē kultūras pasākumus, peldies apkārtējo apbrīnas pilnajos skatienos, jo esi iekārojama un skaista! Un nešaubies tajā.

Tu pat nepamanīsi, to brīdi, kad iepazīsi savu patieso mīlu.

12.01.2011 01:21 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Cik patiesi un drosmīgi!
Paldies par eseju :-)
12.01.2011 13:03 |
 
10 gadi
Reitings 3003
Reģ: 29.01.2009
tiešām patiesi! labi uzrakstīts :-)
12.01.2011 13:34 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Nav bijis taa, ka ir cita, bet gan pamesta esmu bijusi..
Sajutas bijusas drausmigas un man nekada iepirksanas, saloni, tusinji isti nelidzeja - tiklidz biju viena taa raudaaju un psihoju maajaas, bezmaz pa logu izlekt gribeejaas un 1x no sirdssapem pat slimnica nokluvu ar sirds aritmiju..
12.01.2011 13:34 |
 
Reitings 249
Reģ: 29.01.2009
Jā, tiešām labi uzrakstīts!
Bet ne vienmēr viņi uzreiz citā iemīlas... Paiet mazs laiciņš, un viņi atgriežas... Bet ja nē, tad tas uz labu, un būs labāks!
12.01.2011 13:36 |
 
Reitings 15
Reģ: 03.09.2009
Paldies, tas liek novērtēt to, kas man ir ;-)
12.01.2011 13:37 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Sirdssāpes tiešām ir nežēlīgas...
12.01.2011 13:46 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Tik skaisti un patiesi, ka pat saglabāju datorā šo..

Un jā, sirsdsāpes nav iespējams izstāstīt. Visu šo lasot, izdzīvoju tās emocijas, kad vienu vienīgu reizi tiku pamesta.. un savas vainas dēļ, pati to panācu! Izgāju cauri visiem šiem etapiem, bet guvu lielisku mācību turpmākai dzīvei - novērtēt to, kas tev ir un nespēlēties ar otru!

"Tu pat nepamanīsi, to brīdi, kad iepazīsi savu patieso mīlu." Vispatiesākie vārdi, nebūtu bijuši šo trīs etapu, tad nebūtu kopā ar fantastiskāko cilvēku priekš manis (l)
12.01.2011 13:55 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
"Neesmu greizsirdīga uz bijušajiem. Mamma jau kopš bērnības ir mācījusi, ka vecās rotaļlietas ir jāatdod tiem, kuriem ir paveicies mazāk :D "

Šis pa šo tēmu un patiesi vien ir! :-D
12.01.2011 13:56 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
sajuta, ka stasti par manam bijusajam attiecibam, kas gan beidzas pirms 2,5 gadiem :D
bet jaa, nakamaja rita pieceloties, bija tuksums...asaras, nesaprasana par to, kapec ta....
pec no ta laika esmu augusi, un ari domasana krietni vien mainijusies...
man ir citas prioritates un,
ak jā...

es beidzot dzīvoju SEV!
12.01.2011 13:58 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Man patika kaa Knipa par tam vecajam rotallietam uzrakstija.
12.01.2011 14:04 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.12.2010
Patiesi un vienkārši, man prieks, ka mans topiks Jums patika :-)
12.01.2011 14:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits